TOP 10 – 2008.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2008.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Osim Agrokora, mislim da nas nema bas puno u plusu…

ma cijeli crobex je preko 2% u minusu. svi su pričaliu kak će u prvom mjesecu sve u plus, al čini se da ništ od toga. [embarass]

..........................................................................................

Mislim da sam u malom plusu

SAM PROTIV SVIH

pa kada ce tablica?

Ljudi, ja se ispricavam…no bio sam 2 sata u nesvijesti[lol] [lol] [lol] [lol] [pray][pray][pray][pray]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

U top 10 sam u 0,56% + a stavrno stanje u minusu…
Godina je tek pocela a ja prebacio i na mjeracu zivljenja na 33 pune[shocked]
da mi je dvostruki prinos ove godine i necu se zalit[thumbsup]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Uh, pa ja sam 17.-ti! Jako dobro, ali me ovaj minus od 4% na ATPL ubija!
Čestitke Agrokoru…[lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

napredovao sam, sa vecim minusom nego sto sam imao u petak [lol]
odnosno, u petak sam bio u plusu, sad sam u minusu a isao sam naprijed [lol] [lol]

DOKUP!


Ljudi, ja se ispricavam…no bio sam 2 sata u nesvijesti[lol] [lol] [lol] [lol] [pray][pray][pray][pray]

Što se dogodilo? Kakva nesvjest?


napredovao sam, sa vecim minusom nego sto sam imao u petak [lol] odnosno, u petak sam bio u plusu, sad sam u minusu a isao sam naprijed [lol] [lol]

I kod mene slično, u petak sam bio u većem plusu nego danas, a napredovao stotinjak mjesta.

Nego, što će nam novinar (barmen) napisati u izvješću? Drži predzadnje mjesto…
RealBear nema niti jednu dionicu u plusu…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


Dejavue: ” Ljudi, ja se ispricavam…no bio sam 2 sata u nesvijesti[lol] [lol] [lol] [lol] [pray][pray][pray][pray] ” Što se dogodilo? Kakva nesvjest?

Radio sam cijeli dan…dosao i vidio sto ste napravili danas! pa jel vi znate samo prodavati ili i kupovati[lol]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Prvi dan sam bio 359, e sad sam na prihvatljivom 108 mjestu.[thumbsup]
Naravno moje investicije su dugoročne, barem tjedan dana[cool]


boss: ” Dejavue: ” Ljudi, ja se ispricavam…no bio sam 2 sata u nesvijesti[lol] [lol] [lol] [lol] [pray][pray][pray][pray] ” Što se dogodilo? Kakva nesvjest? ” Radio sam cijeli dan…dosao i vidio sto ste napravili danas! pa jel vi znate samo prodavati ili i kupovati[lol]

Očito znamo i jedno i drugo.
[thumbsup][smiley][pray]

Napredovao 67 mjesta, nije loše, al još uvijek u minusu. Dejavue, nemaš se ti šta nikome od nas ispričavati, svaka ti čast majstore na trudu i zalaganju[thumbsup]

Knjige i kava

ja sam u plusu, čini se da me ledo izvlači =)

..........................................................................................

New Report

Close