TOP 10 – 2008.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2008.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

verdi:

ali svejedno nikad nisam bio ni ti dana u minusu. Na našem tržištu to može i slijepac te se ne treba time hvaliti. Od juče sam i na fiminom cyberu ÷3%.

– za dubrovnika4,
– evo ti jedan klasični primjer jednog istinitog posta,
– gospodin Verdi nikada nije bio u minusu, zna čovjek.

– zato samo za gospodina Verdija neka ide pjesma,
– laži, laži meeeeee……….
Pozdrav !


[lol] [thumbsup]

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...

Vidim ja da ste Vi ekipa mazohista koja voli gubiti pa Vam je svaki dobitnik lažljivac. Zašto bi bio u gubitku ako sam kupovao prije par godina i ništa nisam prodavao. Pogledajte si kakav je rast tržišta u zadnje 3,4godine. Ako ste sad gubili šta će onda biti kad se tržište ustali na malom rastu od 10%. Da izgubim 30% razmišljao bi o promjeni posla jer mi je novac pre ozbiljna stvar da bi ga samo tako gubio. Na kraju krajeva svako ima pravo na svoje mišljenje i slobodno se tješite ako Vam je tako lakše. Da bog da da nikad više 1kn ne zaradio ako lažem!

who dares, wins


Vidim ja da ste Vi ekipa mazohista koja voli gubiti pa Vam je svaki dobitnik lažljivac. Zašto bi bio u gubitku ako sam kupovao prije par godina i ništa nisam prodavao. Pogledajte si kakav je rast tržišta u zadnje 3,4godine. Ako ste sad gubili šta će onda biti kad se tržište ustali na malom rastu od 10%. Da izgubim 30% razmišljao bi o promjeni posla jer mi je novac pre ozbiljna stvar da bi ga samo tako gubio. Na kraju krajeva svako ima pravo na svoje mišljenje i slobodno se tješite ako Vam je tako lakše. Da bog da da nikad više 1kn ne zaradio ako lažem!

– gospodine Verdi,
– Vi ste jedan od rijetkih koji je tu uvidio bit problema i potpuno se slažem s Vašim mišljenjem.
– dobro ste uočili kako je tu jedna velika ekipa mazohista koja voli gubiti, nažalost sam i ja jedna od te ekipe.
– inače ja ih ne nazivam mazovisti, puno prikladniji naziv bi bio pušioničari.
– zbog toga ni ja ne želim više biti dio te ekipe.
– čekam da moj ulog dođe na nulu, da se nekako izvadim iz minusa.
– tada ću sve prodati i burza me sigurno nikada u životu neće vidjeti.
Pozdrav, i drago mi je kako je bar jedan investitor u pozitivi.

verdi:

Vidim ja da ste Vi ekipa mazohista koja voli gubiti pa Vam je svaki dobitnik lažljivac. Zašto bi bio u gubitku ako sam kupovao prije par godina i ništa nisam prodavao. Pogledajte si kakav je rast tržišta u zadnje 3,4godine. Ako ste sad gubili šta će onda biti kad se tržište ustali na malom rastu od 10%. Da izgubim 30% razmišljao bi o promjeni posla jer mi je novac pre ozbiljna stvar da bi ga samo tako gubio. Na kraju krajeva svako ima pravo na svoje mišljenje i slobodno se tješite ako Vam je tako lakše. Da bog da da nikad više 1kn ne zaradio ako lažem!

.

– gospodine Verdi,
– Vi ste jedan od rijetkih koji je tu uvidio bit problema i potpuno se slažem s Vašim mišljenjem.
– dobro ste uočili kako je tu jedna velika ekipa mazohista koja voli gubiti, nažalost sam i ja jedna od te ekipe.
– inače ja ih ne nazivam mazovisti, puno prikladniji naziv bi bio pušioničari.
– zbog toga ni ja ne želim više biti dio te ekipe.
– čekam da moj ulog dođe na nulu, da se nekako izvadim iz minusa.
– tada ću sve prodati i burza me sigurno nikada u životu neće vidjeti.
Pozdrav, i drago mi je kako je bar jedan investitor u pozitivi.

Ma ne znam šta je tu čudno ako je netko u pozitivi pa i ja sam u velikom plusu od početka ulaganja, a vjerujem i velika većina forumaša koja se počela baviti dionicama prije par godina.

Evo samo jedna moja dionica Luka Ploče 62 komada ulaz 400 kuna a vidi dije sada

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Besplatan savjet svima koji su u minusu: odite na FIMA Cyber tr@ders!!! to je simulator burze gdje možete vježbati do mile volje po realnim cjenama dionica i brokerskih provizije. Vodeći g.Tušek vara ali neka Vas to ne smeta kupite dionice za virtualnih 100 000 kn i trenirajte. Ne ulijećite na burzu ko ovce jer je burza velika šuma u kojoj ima i vukova! Poštovanoj Ivani -17% preporučio bih da se počne baviti haiku poeziom jer bi tu polučila bolje rezultate nego u ovom čime se sada bavi.
Ne znanje nije nikakva sramota ako ste spremni da uložite trud da to promjenite.

who dares, wins


Besplatan savjet svima koji su u minusu: odite na FIMA Cyber tr@ders!!! to je simulator burze gdje možete vježbati do mile volje po realnim cjenama dionica i brokerskih provizije. Vodeći g.Tušek vara ali neka Vas to ne smeta kupite dionice za virtualnih 100 000 kn i trenirajte. Ne ulijećite na burzu ko ovce jer je burza velika šuma u kojoj ima i vukova! Poštovanoj Ivani -17% preporučio bih da se počne baviti haiku poeziom jer bi tu polučila bolje rezultate nego u ovom čime se sada bavi.
Ne znanje nije nikakva sramota ako ste spremni da uložite trud da to promjenite.

– napokon jedan pravi kritičar,
– savjet ti je odličan, jer ako trgujemo virtualno i gubitci su nam virtualni.
– Ivana -17%, pa ovo Vam je zbilja orginalno, samo sam trenutno na 16.
– samo zbilja ne znam kako će ovi Vaši dobri savjeti pomoći ovim pušioničarima,
– ali morate znati i to kako oni prave greške kako bi iste mogli i ponoviti, odnosno kako bi Vi rekli mazohisti.
Pozdrav !

Nemoj nas Verdi sramotiti, nas dečke, nemoj hebiga.

Žena je složila portfelj u zanimljivom natjecanju i najbolja je, trenutno.

Zamisli da je slagala portfelj kao i ti, prije par godina, gdje bi danas bila.

Kako god bilo, ona je najbolja, trenutno, pa daj budi ”pravi dečko” i priznaj joj to.

Ili stvarno imaš problem priznati curama da mogu biti dobre.

Pozdrav !

Ok priznajem ako Vam je dečki tako lakše. Kužim ja da Vi tu više brijete na sentimente. A Ivana je u svakom slučaju sigurno simpatičnija od mene što i ja na kraju krajeva moram priznati.Kapa dolje. Jedino što kod para sentimenti ne igraju veliku ulogu. No ako Vas to veseli zašto ne? Sve ima svoju cijenu.Po svemu dosad rečenom ispada da si je jeftinije naći dečka nego trajdati. Ali sad sam malo skrenuo sa teme.Još samo jedna rečenica: ja u njoj nisam gledao curu nego investitora i tu seksizmu nema mjesta!
Pozdrav.

who dares, wins


pušioničari. – zbog toga ni ja ne želim više biti dio te ekipe. – čekam da moj ulog dođe na nulu, da se nekako izvadim iz minusa. – tada ću sve prodati i burza me sigurno nikada u životu neće vidjeti.
Ima nas još koji ovako rezoniramo – nula pa van! Dosta je bilo gnjavaže i gubljenja živaca.

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

evo i najnovije tablice…za sve tipove korisnika poslovnog…bez razlika i osuđivanja[lol]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


ivana7: ” pušioničari. – zbog toga ni ja ne želim više biti dio te ekipe. – čekam da moj ulog dođe na nulu, da se nekako izvadim iz minusa. – tada ću sve prodati i burza me sigurno nikada u životu neće vidjeti. ” Ima nas još koji ovako rezoniramo – nula pa van! Dosta je bilo gnjavaže i gubljenja živaca.

Ovdje se počelo s vicevima. Podsjetili ste me na onaj kad pušač pita pušača koji je prestao pušiti : “Jel teško prestati?” a ovaj kaže : “Ma kakvi teško, pa ja sam prestajao već desetak puta”.

[color=black][/color]


Ovdje se počelo s vicevima.

– bar se nadam kako Vas na ovim stranicama dobro zabavljam.
– a uz malo šale i smijeha puno lakše se gleda na ove minuse.
– vidim kako mi se neki postovi brišu.
– stvarno mi nije bila namjera nikoga uvrijediti.
– ali nema problema, mogu i ja malo ohladiti na ovoj temi.
– ionako Vam je tu glavni glasnogovornik gospodin Von Baron, a ne bi bilo zgoreg i da mu pomogne onaj gospodin mr fotelja ili Baron.
Pozdrav !


pušioničari. – zbog toga ni ja ne želim više biti dio te ekipe. – čekam da moj ulog dođe na nulu, da se nekako izvadim iz minusa. – tada ću sve prodati i burza me sigurno nikada u životu neće vidjeti.

zar niste nedavno razmišljali o marginu?
koji je rezlog takvog zaokreta, jel Mesić?
Možda previše Medolina? [smiley] – kad se već šalite

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!

Verdi,

ma kakvi sentimenti, kakve simpatije?
Ljudi odlučili igrati se malo, njih skoro 400, više od 5000 godina završenih škola imaju zajedno, i cura već dugo prva, s minusom, ali prva.
To je činjenica.
A minus – pa u okruženju koje vlada posljednjih mjeseci najmanji minus je uspjeh.
Nažalost, ali i to je činjenica.

Pozdrav !

najnovija tablica
cestitke kolegi na prvom mjestu!

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

New Report

Close