TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zgrada ima hipoteku, a kome će je banka prodati kad je preuzme za dioničare TNSA potpuno je nebitno.

liNK ?

IZVOR ??

IZNOS HIPOTEKE ??

Kressho

24.06.2011. "Komentari članaka" , tema: Transadria nova-stara događanja

24.06.11. | 21:18 okosokolov
korisnik od: 24.06.2011.

pok.Mladen Delić, radio televizijski spiker jednom prilikom je rekao „LJUDI MOJI JE LI TO MOGUĆE“. Da ljudi moji to je moguće, moguće je da u današnje vrijeme kao u doba najozloglašenije udbe, čovjek zadužen za korporativnu sigurnost u Transadriji d.d. Rijeka tzv.“Pištola“ dana 24.06.2011. u G.F.Šibenik u ulici Vladimira Nazora 1, vrši premetačinu i pretres radnoga stola a potom i zaključava sobu pomoćnika direktora koji se nalazi na bolovanju. Od tog čovjeka i od grupe ljudi koja još uvijek rukovodi firmom ništa drugo nije se moglo ni očekivati.
Zapanjujuće je što se toj grupi ljudi pridružio i član Nadzornog odbora koji je na to mjesto izabran ispred radničkog vijeće 2005.g. Ako je vjerovati pričama iz kafića budući da
osobu osobno ne poznajem, radi se o gnjidi, nekarakternoj i nemoralnoj osobi visokoj samo lamicu i pol. Toj prodanoj duši ni najmanja nije jasno da će završiti kao i grupa koja ga je nedavno kooptirala i postavila na mjesto komercijalnog direktora u Rijeci, samo da im bude pri ruci radi potpisivanja i donošenja određenih odluka kao četvrti član Nadzornog odbora. Naime, tek sa njim Nadzorni odbor ima kvorum, jer je prije izvjesnog vremena jedan član dao ostavku a Hrvatski fond za privatizaciju još od 2009.g. nije imenovao svoja dva člana u Nadzorni odbor.
Poslovodstvo firme i članove Nadzornog odbora pa i dotičnog člana Nadzornog odbor kao predstavnika radnika ne brine što djelatnici 8 mjeseci ne primaju plaću a izvršenje i ono malo preostalih poslova postaje upitno, nego ih brinu izmišljeni unutarnji neprijatelji.
Eto ljudi moji sve je moguće, samo dokle, valjda dok institucije sustava DORH i Uskok napokon nešto ne poduzmu.

Može dragi kolega, biti moguće. Sada se zna i vidi kako je u Rijeci raditi pod takvim i sl.uvjetima. Od svakodnevnih zastrašivanja “pazi, imaš obitelj” ili “ljudi mogu nestati” i nevjerovatnog bezobrazluka i drskosti, još radiš za 0 kuna. Čovjek
ne može vjerovati što si sve dozvoljavaju ti likovi. I što je najbolje, njima nitko ništa (legalno) ne može. Mogu još samo dodati da su i jako hrabri, jer ljudi su na rubu, a zna se da su onda spremni na sve i svašta. Vjerovatno bi se u tom slučaju “institucije”
čudile kako je netko nekoga ………, a bio je mir i fin, ne bi ni mrava zgazio.


Može dragi kolega, biti moguće. Sada se zna i vidi kako je u Rijeci raditi pod takvim i sl.uvjetima. Od svakodnevnih zastrašivanja "pazi, imaš obitelj" ili "ljudi mogu nestati" i nevjerovatnog bezobrazluka i drskosti, još radiš za 0 kuna. Čovjek
ne može vjerovati što si sve dozvoljavaju ti likovi. I što je najbolje, njima nitko ništa (legalno) ne može. Mogu još samo dodati da su i jako hrabri, jer ljudi su na rubu, a zna se da su onda spremni na sve i svašta. Vjerovatno bi se u tom slučaju "institucije"
čudile kako je netko nekoga ………, a bio je mir i fin, ne bi ni mrava zgazio.

ja se samo divim onima koji na takve prijetnje mogu ostati koliko toliko smireni…….da meni tako netko prijeti sa obitelji e to bi mu zadnje bilo pa makar on bio i "veliki" Miško

E, Bilizije moj. Mi smo više-manje svi civilizirani, normalni i pristojni ljudi, koji su "imaju" sreće da su nam direktori i direktorice "slučajevi". 80 % ljudi otišlo je iz TNSA samo zbog toga. Manje boli što nema
plaće, nego totalno ignoriranje i zastrašivanje. Čovjek se osjeća nemoćan, ponižen, slab…..i nema
rješenja. Na ovakav način ophođenja s zaposlenicima nitko nije bio, niti je spreman (nitko normalan ne
može biti spreman na takav bezobrazluk). Jedino rješenje je odlazak iz TNSA. Još samo malo i gotovo.
Na čelu firme ostaje mladi Ključ, Pistola, gđa iz platnog, gđa nova direktorica, par podanika, svi istog
kvocijenta inteligencije, poštenja, morala, radišnosti, predanosti, znanja o poslu ……. (sve skupa 0 bodova).


E, Bilizije moj. Mi smo više-manje svi civilizirani, normalni i pristojni ljudi, koji su "imaju" sreće da su nam direktori i direktorice "slučajevi". 80 % ljudi otišlo je iz TNSA samo zbog toga. Manje boli što nema
plaće, nego totalno ignoriranje i zastrašivanje. Čovjek se osjeća nemoćan, ponižen, slab…..i nema
rješenja. Na ovakav način ophođenja s zaposlenicima nitko nije bio, niti je spreman (nitko normalan ne
može biti spreman na takav bezobrazluk). Jedino rješenje je odlazak iz TNSA. Još samo malo i gotovo.
Na čelu firme ostaje mladi Ključ, Pistola, gđa iz platnog, gđa nova direktorica, par podanika, svi istog
kvocijenta inteligencije, poštenja, morala, radišnosti, predanosti, znanja o poslu ……. (sve skupa 0 bodova).

nažalost znam….ignoriranje, zlostavljanje i nemoral uprave je ovu firmu i dovelo do samoga dna jer je sada zbilja na dnu….bio sam djelatnik TNSA gotovo 20 godina i zbilje mogu reči da sam dao najbolje godine svoga života da bi sada oni laprdani pljačkali i prijetili ljudima…nisam to više moga trpiti i zato sam otišao (o neprimanju plaća nije potrebno niti govoriti) ….. sada gledam i pratim koju agoniju prolaze moje dojučerašnje kolege i ne mogu vjerovati da su još uvijek tu….zbilja ne znam kako imaju volje više dolaziti na "posao" …… agonija jedna …. 🙁

nije mi samo jasno dokle oni misle održavati tu komu , prejadno i ti koji im to dozvoljavaju [sad].
neznam kako Ključi ( koji je jedini od sadašnjih glavonja barem gledao sa strane kako se radi dok se imalo šta raditi ) je uspio tolike blago rečeno "bezveznjake " oko sebe skupiti ,a mogli su svi polagano krasti ,a ne upropastiti "zlatnu koku".jer nas glupih odanih šljakera su imali uz sebe i predugo.a ovo sad šta im je ostalo,strašno….i taj sad "kvalitetan kadar " plaćaju mutnim kešem da ostane,neznam samo for what?

nar10


nije mi samo jasno dokle oni misle održavati tu komu , prejadno i ti koji im to dozvoljavaju [sad].
neznam kako Ključi ( koji je jedini od sadašnjih glavonja barem gledao sa strane kako se radi dok se imalo šta raditi ) je uspio tolike blago rečeno "bezveznjake " oko sebe skupiti ,a mogli su svi polagano krasti ,a ne upropastiti "zlatnu koku".jer nas glupih odanih šljakera su imali uz sebe i predugo.a ovo sad šta im je ostalo,strašno….i taj sad "kvalitetan kadar " plaćaju mutnim kešem da ostane,neznam samo for what?

Pa da im potpišu generalnu muljažu kada dođe vrijeme – izdilavanje Zgrade u Rijeci da se pokriju "dugovanja" – i odu u zatvor umjesto njih [wink]

Mali dioničari su jedini koji će to moći spriječiti kada dođe tren, normalno pod uvjetom da oformi snažna organizacija putem Udruge i krene u protunapad.

Ali caka je u tome da svi ti dioničari imaju i svoje poslove , druge dionice, il su špekulanti, il imaju obitelji i pametnija posla .. Ugl kako god – puca im k i za te dionice i za TNSA.

Ako HFP ne promijeni kompletu Upravu – a kime – ode to u stečaj , zatim prodaja nekretnina, i zatim – likvidacija s burze

Kressho

dobro kažeš ,ali uopće ne vjerujem da će "mali" dioničari išta htjeti s njima kuburit ,boli ih briga , to je ostavljeno nekom drugom da riješi a takvog nema.kad su u sprezi i s Vladom,i fondom,i imaju "svoje " igrače svuda,pa i među dioničarima .neke je strah drugi su nezainteresirani…neznam samo čime su ih zadužili.niti fond neće tu ništa riješiti,vidi se to po svim pokazateljima ,jedan od je GP Bregana ,na koju foru to Carinska uprava ne ukine ? pa garanciju nemaju godinu dana !a imaju djelatnika ( na popisu samo ,ne dolaze na posao ) i dam se kladiti da ni nitko od glavonja nezna da uopće postoje niti gdje im je radno mjesto.da nije žalosno,bilo bi smješno .
možda neka druga vlada…..kad i Luku sje…..luka im cijela nije ni za džeparac , a još će ljudi unesrećiti…
[bye]

nar10

pa taj od 1,5 m je prije par mjeseci rekao da ide,i kad je uvidio da nema kud,bolje se uvući njima do kraja i počerupat što se još može,ma oni se među sobom nemogu smislit ,ali su povezani,jer potpis ima čuva guzice , ne smije se nitko s nikom dokvačit jer će opet morati nestati struje ,a ova buduća skupština sa prastarim fingiranim izvješćima,ko da gledaš onu davnu emisiju jučer,danas,sutra……nekim se ljudima iz tnsa stvarno čudim,bili su normalni ,radišni,kako im se da bauljat tim hodnicima i slušat gluposti,a pametnog posla ni na vidiku …..samo mantre,bit će , dok pobjedimo neprijatelje……ili dok ne iskrsne neka nova banka….tko zna ,možda daju koji miljončić

nar10

Svjestan sam da ovo nije forum za ovakve komentare, ali vjerujte pomaže barem da kažem što me muči. Pistola (trebalo bi napisati gosp., ali on je jako daleko od te titule) dolazi na posao oko 10.30 h, pregleda “unutarnje” neprijatelje, dvojici,
trojici priprijeti (jer mu je netko razljutio djevojku iz platnog), popije piće u Poco loco, kada sunce jako zagrije prebaci se u Phanas. I tako iz dana u dan. Ključ mu se pridruži kada dođe na posao (oko 11h). Sve u svemu tuga, jad i čemer. Pistola ima
m… prigovarati kada se dolazi na posao, rješavati kadrovsku politiku, smanjivati plaću, dijeliti novac za gorivo…….????????
Pa jesmo li mi svi poludjeli !!!!!!!??????? I još uvijek ima idota koji ih podržavaju.

Oni koji podržavaju Upravu, jednako su kvarni kao i ona sama. Na neki način saučesnici u kriminalnim radnjama kojima je tvrtka opljačkana. Naime, nitko ne može reči da "nije znao"
Iskreno govoreči, Uprava Transadrije nikada se unutar firme nije suočila s pravom opozicijom. Desetlječa autoritarne vladavine pokojnog predsjednika Uprave ipak su učinila svoje; na pozicijama su pretežito ostali potkupljivi klimavci. Ključariček mlađi tu je situaciju doveo do čistog apsurda.
A tko bi očekivao da će ta gospođa iz platnog tako visoko uzletjeti. Pad bi mogao biti gadan.

New Report

Close