TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



portfelj raste [tongue]

vrijednost mu pada… [lol]
[/quote]
količinski raste, cjenovno pada, ma bitno da se lova vrti… [lol]

A sada malo ozbiljnije,
uz reprogram poreznog duga i odustajanje od stečajnog posupka(onog slijedećeg)koji će se neminovno povući(naći će se način za njegovo rješavanje),cijena dionice će se u prvoj fazi ustaliti gdje joj je mjesto na cca3000kn.Dakle da rezimiram, slijedeći up bit će brutalniji od onog predhodnog, kirurški rečeno-oštar rez

Vaš link [lol]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

K/P

market makeri spavaju?
ili bi to bio današnji setting?


A sada malo ozbiljnije,
uz reprogram poreznog duga i odustajanje od stečajnog posupka(onog slijedećeg)koji će se neminovno povući(naći će se način za njegovo rješavanje),cijena dionice će se u prvoj fazi ustaliti gdje joj je mjesto na cca3000kn.Dakle da rezimiram, slijedeći up bit će brutalniji od onog predhodnog, kirurški rečeno-oštar rez

Kakva je ovo vijest da su vjerovnici odustali od stečaja Jel to uprava došla do novaca pa vjerivnici odustaju od stečaja Sutra do 2000kn

je, sud je radio za 1.maj pa su ekskluzivno dali ovo u javnost

Ja se nadam da je ekipica udarnički radila za 1.maj i da je konačno odlučila izaći sa poslovnim rezultatima za prvi kvartal, a ukoliko su bili i na porciji prvomajskog pasulja, onda možemo očekivati izvješća i za za 2010.godinu. Živio 1.maj, praznik rada [smiley]

http://www.poslovni.hr/vijesti/vjerovnici-povukli-prijedlog-stecaja-transadrije-178368.aspx


http://www.poslovni.hr/vijesti/vjerovnici-povukli-prijedlog-stecaja-transadrije-178368.aspx

Ova tako" rafinirano "sročena objava odnosi se na povlaćenje prvog prijedloga za stečaj podnesenog od grupe radnika iz Pule ( njih 11 ). Ja svoj prijedlog nisam povukao, a koliko znam nije povućen ni drugi, ni treći, ni četvrti, ni peti prijedlog. Toliko o tome.
Inače, kolega Dionis i ja čekam tromjesečne rezultate, pa i izvješće za 2010.g.. Ipak mislim da oni nisu rađeni u ozračju prvomajskog pasulja, jer ekipica ne ide ispod lungića, eventualno tartar bifteka.
Špic papak i fažol, ipak to ne ide zajedno.

Svi bivši zaposlenici iz Pule isplaćeni su (dane su m 3 zaostale plaće), jer su oni otišli u konkurentsku
firmu Lagermax u siječnju mjesecu, a bilo ih je 11 i dali su zahtjev za stečaj samo dan prije TNSA Rijeka. Zato je taj slučaj i zaključen. Čisto sumnjam da će se isplatiti i 64 zaposlenika Rijeke kojima duguju puno više (6 mjeseci i to ne računam travanj) i prijevoz za godinu dana i da će netko od njih povući zahtjev (osim miljunšice i sl.). Mislim da će izvješće za 2010.biti poražavajuće, jer su
dugovanja "pretrčala" sve dobiti. I još se u nečemu slažem s Vama kolega tino70, gdje ste vidjeli da gđa Deva ili mladi gazda, ili suradnici iz Šibenka hrane fažolom. Toga Vam za njih ne postoji u meniju Tarse.

Možda bitno za nas dioničare, naime, "ekipa" je prošlog petka, u svom punom sastavu boravila u Šibeniku. Ili su promijenili spizu, ili…… [embarass]

Kolega Dionis,
da li je s njima bio čovjek kodnog imena: šaner, pistola-viola? Ako je, lako je moguće da su održali Skupštinu poduzeća Luka Šibenik, d.o.o.Šibenik. Naime, kad su u tako jakom sastavu nitko i ništa im ne može stati na put.


Kolega Dionis,
da li je s njima bio čovjek kodnog imena: šaner, pistola-viola? Ako je, lako je moguće da su održali Skupštinu poduzeća Luka Šibenik, d.o.o.Šibenik. Naime, kad su u tako jakom sastavu nitko i ništa im ne može stati na put.

Da li je to onaj tip što gasi svjetla po skupštinama, hm?

Da, to je taj tip.
Slušam danas najavu članka u riječkom Novom listu: izmuzli firmu pa je istim novcem kupili. Pomislio sam, konačno nešto bitno o Transadriji. Ali ne, radi se o bivšem riječkom graditeljskom divu poduzeću "Konstruktor". Dečki su i dalje nedodirljivi.

kaj je ovo? ipak nema stečaja.
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/wiFFJprqlCOvpf6l7TiV1A==.pdf

New Report

Close