TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nisam dugo "drukao" na ovoj dionici, pa evo malo da i ja "zamutim vodu".
Zaista najvažniji dio rješenja HANF-e u vezi ponude za otkup preostalih dionica krije se u dole boldanom tekstu. Da li će ekipa koja je dužna ovjaviti ponudu to učiniti ili ne, to je apsolutno nebitno u ovom slučaju. Da li će netko od ostalih dioničara tužiti tu "ekipu" trgovačkom sudu, to je također nebitno. Bitno je da će dotična "bratija" ukoliko ne objave ponudu završiti na zavodu za zapošljavanje, odnosno da će "izletjeti" iz fotelja po kratkom postupku. Odnosno dionice koje trenutno posjeduju, ukoliko ne objave ponudu za otkup preostalih, nemaju pravo glasa na skupštini. A to je isto kao da su si sami napisali "smrtnu presudu". Neće biti više "ključeva" u upravi, a i članovi NO putuju s njima. Za pojedince je to najveće zlo koje ih moglo zadesiti, gore i od objave o preuzimanju.


Trebali bi se dogovorit za zajedničku tužbu Pričao sa odvjetnikom jučer i kaže da na Trgovačkom sudu ide relativno brzo oko 6 mj a ako se žale da malo duže traje



Nisam dugo "drukao" na ovoj dionici, pa evo malo da i ja "zamutim vodu".
Zaista najvažniji dio rješenja HANF-e u vezi ponude za otkup preostalih dionica krije se u dole boldanom tekstu. Da li će ekipa koja je dužna ovjaviti ponudu to učiniti ili ne, to je apsolutno nebitno u ovom slučaju. Da li će netko od ostalih dioničara tužiti tu "ekipu" trgovačkom sudu, to je također nebitno. Bitno je da će dotična "bratija" ukoliko ne objave ponudu završiti na zavodu za zapošljavanje, odnosno da će "izletjeti" iz fotelja po kratkom postupku. Odnosno dionice koje trenutno posjeduju, ukoliko ne objave ponudu za otkup preostalih, nemaju pravo glasa na skupštini. A to je isto kao da su si sami napisali "smrtnu presudu". Neće biti više "ključeva" u upravi, a i članovi NO putuju s njima. Za pojedince je to najveće zlo koje ih moglo zadesiti, gore i od objave o preuzimanju.


Trebali bi se dogovorit za zajedničku tužbu Pričao sa odvjetnikom jučer i kaže da na Trgovačkom sudu ide relativno brzo oko 6 mj a ako se žale da malo duže traje
[/quote]

traje godinama, i još malo nakon toga…




Nisam dugo "drukao" na ovoj dionici, pa evo malo da i ja "zamutim vodu".
Zaista najvažniji dio rješenja HANF-e u vezi ponude za otkup preostalih dionica krije se u dole boldanom tekstu. Da li će ekipa koja je dužna ovjaviti ponudu to učiniti ili ne, to je apsolutno nebitno u ovom slučaju. Da li će netko od ostalih dioničara tužiti tu "ekipu" trgovačkom sudu, to je također nebitno. Bitno je da će dotična "bratija" ukoliko ne objave ponudu završiti na zavodu za zapošljavanje, odnosno da će "izletjeti" iz fotelja po kratkom postupku. Odnosno dionice koje trenutno posjeduju, ukoliko ne objave ponudu za otkup preostalih, nemaju pravo glasa na skupštini. A to je isto kao da su si sami napisali "smrtnu presudu". Neće biti više "ključeva" u upravi, a i članovi NO putuju s njima. Za pojedince je to najveće zlo koje ih moglo zadesiti, gore i od objave o preuzimanju.


Trebali bi se dogovorit za zajedničku tužbu Pričao sa odvjetnikom jučer i kaže da na Trgovačkom sudu ide relativno brzo oko 6 mj a ako se žale da malo duže traje
[/quote]

traje godinama, i još malo nakon toga…
[/quote]
Za duplo se isplati i malo duže čekati

Duplo imaš na kiosku za kupiti…i u konzumu…ne moraš se suditi za njega [lol] .

U slijedećih 6 mjeseci nema zakona .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Bliži se kraj mjeseca i dan "D"kada bi ekipa trebala javiti HANFI da li će biti objave za preuzimanje ili neće.Vidim svi šute o TNSA ni riječi.

Mislim da niš od toga koliko je meni poznato, nema se toliko.

Zimzelen, kako podnosiš krizu?

Srdačan pozdrav

Od te sile kontejnera koja se najavljuje u riječkoj luci sigurno će mnoge špeditirati Transadria, pogotovo ove za Mađarsku – posla će biti. Samo nema izvještaja, ponestaje životne energije, zavladala bezvoljnost… [undecid]

Što je sa našom TNSA ? Zar se danas nebi trebalo znati ima li preuzimanja ili nema,kako bi znali daljnje korake.Zna li netko kada bi trebao biti F1.Imam osječaj da kod njih nema nikakovh zakona oni ništa nemoraju.Nije ni čudo pored ove hanfe i HFP sa gosp. Duvnjakom koji se mora baviti sa svjedočenjem gosp.Polančecem.

He-he.
Dobit za 2009. 2 milje kuna, uključujući 49 milja kuna nerealizirane dobiti.
Baš me zanima tko im je revizor i što će on napisati.


He-he.
Dobit za 2009. 2 milje kuna, uključujući 49 milja kuna nerealizirane dobiti.
Baš me zanima tko im je revizor i što će on napisati.

Di vidiš izviješće ja ga nemogu nać nigdje

Pa na ZSE.

New Report

Close