TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Top 10 investitora za vr. papir – "TNSA-R-A" 20.05.2008.

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 8.071 28,07 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 1.832 6,37 Skrb. račun
3. TRANSADRIA D.D. RIJEKA 1.254 4,36 Osnovni račun
4. CENTAR BANKA D.D. 1.029 3,58 Skrb. račun
5. NAVA BANKA D.D. ZAGREB 906 3,15 Osnovni račun
6. HPB D.D. 790 2,75 Skrb. račun
7. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 712 2,48 Skrb. račun
8. PODRAVSKA BANKA D.D. 614 2,14 Skrb. račun
9. EIG D.D. 525 1,83 Osnovni račun
10. ŠKARICA BRANKO 404 1,40 Osnovni račun
Ukupno: 56,12

tko tu koga ……?

Prema mojoj evidenciji skrbnicki racun Zg. banke pojavio se 16.04. u prvih 10 dionicara sa 376 dionica ili 1,31%. Danas mozemo vidjeti da su naglo skocili na drugo mjesto i posjeduju 1.832 dionice ili 6,37%. Dakle u malo vise od mjesec dana kupili/povecali broj dionica za 1.456.

Da li je pocelo??? S obzirom na dnevne promete cini se da nije. Pretpostavio sam da ce jace krenuti u kupnju. Vidjet cemo narednih dana. Ako se nestrpljivi maknu sa prodaje … tko zna. Mozda napokon vidimo stvarne namjere onoga tko se krije iza ovog skrbnickog racuna.

ali od koga su u jedan dan kupili 1325komada
vidiš da su u ovoj dionici samo čvrste ruke [cool]

Mislim da tu nitko nista nije kupovao, niti zadnji niti predzadnji dan…Brijem da su se dionice dale na skrb radi margina. Al sta izvodi ova NAVA…

Dakle ti brijes da je netko ili vise njih dao 1.325 dionica na skrb radi margina. stvarno brijes

Trgovane nisu (jedino van burze, darovanjem i sl.) a zasto su na skrbi to zna ili znaju samo oni, a ja brijem i navodim mogucnosti

18.03 – skrbnički zabe ima 127 kom

11.04 – 950 kom.
14.04 – 293 kom.

@ adoz

Trgovane na burzi nisu, to je ocito. Medutim ono sto zelim da uocis je slijedece.

Taj Zg. skrbnicki se ne tako davno pojavio u prvih 10 i polako skuplja. Sada je prvi puta pokazao sta ga zanima, odnosno pokazao da ipak ima malo vece namjere. U jednom danu povecanje za 1.325. Isto tako ako se malo sjetis unazad nasa draga Sarah Key je kada je ovaj skrbnicki poceo skupljati pisao protiv uprave i nadzornog odbora. Tada je ako se dobro sjecam cijena bila ispod trenutne, i ocita je bila njegova namjera da sto vise dionicara u tome trenutku proda. Sada ga vise nema na forumu. On je tada svoj mali doprinos dao ovoj igri. Vjeruj mi Sarah Key je veliki indikator na ovoj dionici. Pratis njegovo pisanje izmedu redaka i on nekada i napise sta se stvarno dogada u tnsi. A sve ovo je on vec napisao. Bas na ovom forumu.

I da. Ovo nije margin skrbnicki. Vjeruj mi.

pa skrbnički ne može biti kad je u petak protrgovano 17 dionica


@ adoz

Trgovane na burzi nisu, to je ocito. Medutim ono sto zelim da uocis je slijedece.

Taj Zg. skrbnicki se ne tako davno pojavio u prvih 10 i polako skuplja. Sada je prvi puta pokazao sta ga zanima, odnosno pokazao da ipak ima malo vece namjere. U jednom danu povecanje za 1.325. Isto tako ako se malo sjetis unazad nasa draga Sarah Key je kada je ovaj skrbnicki poceo skupljati pisao protiv uprave i nadzornog odbora. Tada je ako se dobro sjecam cijena bila ispod trenutne, i ocita je bila njegova namjera da sto vise dionicara u tome trenutku proda. Sada ga vise nema na forumu. On je tada svoj mali doprinos dao ovoj igri. Vjeruj mi Sarah Key je veliki indikator na ovoj dionici. Pratis njegovo pisanje izmedu redaka i on nekada i napise sta se stvarno dogada u tnsi. A sve ovo je on vec napisao. Bas na ovom forumu.

I da. Ovo nije margin skrbnicki. Vjeruj mi.


Šta ti briješ kompa? Strašno

@ jovo

ovdje veceras svi nesto briju. ali nema veze. mozda najbolje da pitas neke starije koji duze prate ovu dionicu pa ti oni pojasne.

a mozda i ti znas, ali se pravis …

a možda je on pod skrbničkim
a možda je i prodao pa sad kupuje jeftinije
a možda su svi skupa u šumi [lol]

New Report

Close