TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


” E moj sinko nećeš se ti najesti kruha dioničarskog, ako čekaš da ti netko sve pojasni pa da tek da onda ulažeš. Čim se ovdje otvore karte, a to je do kraja mjeseca, pa kada pročitaš članak u novinama, a pročitat će ga i drugi, onda će zaista biti: “prošla baba s kolačima”. Aj ti meni gartantiraj da će INGR-R-A biti ponovno na 62000, pa ću je odmah sutra kupiti. Ne ide ti bolan to tako, moraš sam imati fiiling ili bježi s burze![rolleyes]
Ej boske, a kaj bu pisalo u tom članku????
[/quote]
Mi bolan u Bosni znamo više od Vas domaćih, zato smo i uspješniji u dioničarstvu. Ja već kupio dvije krave i tela, a sve od zarade na dionicama. A što se tiče novinskog članka, tamo će pisati o novoj procjeni vrijednosti nekretnina koje Transadria posjeduje, a to bi trebalo nešto značiti. To ti je slično kao kada ja prodajem kravu na stočnoj pijaci u Brčkom, bez teleta, a u drugom slučaju sa teletom. Puno više dobijem za kravu i tele, nego samo za kravu. Transadria je trenutno samo “krava” ali će uskoro dobiti i tele, pa će joj i vrijednost porasti.
Mi u Bosni ne poznajemo tog vašeg Graha-ma, ali se zato dobro razumijemo u stoku.[rolleyes]

Zimzelen veli da je kupovao tu transadriju još kad je ispod soma kuna bila, veli da ima vizije zato što je na graham pecivu odrastao, za druge grahama neće ni čut. I još veli da je transadrija ispod soma kuna bila kad još teladi ni na vidiku bilo nije. To je bilo vrijeme kad su naši bikovi po Bosni krave jurili. Tek toliko o stoci.[thumbsup]

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen

Tele 2:
No high prices Sony!
We are family.
[huh]


vatreni: ” ” E moj sinko nećeš se ti najesti kruha dioničarskog, ako čekaš da ti netko sve pojasni pa da tek da onda ulažeš. Čim se ovdje otvore karte, a to je do kraja mjeseca, pa kada pročitaš članak u novinama, a pročitat će ga i drugi, onda će zaista biti: “prošla baba s kolačima”. Aj ti meni gartantiraj da će INGR-R-A biti ponovno na 62000, pa ću je odmah sutra kupiti. Ne ide ti bolan to tako, moraš sam imati fiiling ili bježi s burze![rolleyes] ” Ej boske, a kaj bu pisalo u tom članku????
Mi bolan u Bosni znamo više od Vas domaćih, zato smo i uspješniji u dioničarstvu. Ja već kupio dvije krave i tela, a sve od zarade na dionicama. A što se tiče novinskog članka, tamo će pisati o novoj procjeni vrijednosti nekretnina koje Transadria posjeduje, a to bi trebalo nešto značiti. To ti je slično kao kada ja prodajem kravu na stočnoj pijaci u Brčkom, bez teleta, a u drugom slučaju sa teletom. Puno više dobijem za kravu i tele, nego samo za kravu. Transadria je trenutno samo “krava” ali će uskoro dobiti i tele, pa će joj i vrijednost porasti. Mi u Bosni ne poznajemo tog vašeg Graha-ma, ali se zato dobro razumijemo u stoku.[rolleyes]
[/quote]
Jedva čekam da se oteli ![thumbsup]

Tko je kupovao, a tko prodavao u posljednja tri mjeseca? Izvukao sam stanje TOP 10 u SDA iz arhive od prije tri mjeseca i uporedio ga sa trenutnim stanjem u SDA. Ako se baziramo samo na osnovne račune prvih deset ulagača, dobivamo slijedeće rezultate:
TRANSADRIA d.d. izbila sa +1020 kom. na 4. mjesto
NAVA BANKA + 477
PODRAVSKA BANKA +174
EIG +20
HOMAN MOIRU zamijenio ŠKARICA BRANKO sa 404 kom. umjesto njenih 444
Dakle što se tiče osnovnih računa vidljivo je da se nadokupljivalo. Naročito Transadria i NAVA BANKA koja je svoj udio udvostručila. U prilogu je slikovito, pa možete i sami proučavati![thumbsup]

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 8.071 28,07 Osnovni račun
2. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.079 3,75 Skrb. račun
3. CENTAR BANKA D.D. 1.029 3,58 Skrb. račun
4. TRANSADRIA D.D. RIJEKA 1.020 3,55 Osnovni račun
5. HPB D.D. 936 3,26 Skrb. račun
6. NAVA BANKA D.D. ZAGREB 915 3,18 Osnovni račun
7. PODRAVSKA BANKA D.D. 669 2,33 Skrb. račun
8. EIG D.D. 525 1,83 Osnovni račun
9. ŠKARICA BRANKO 404 1,40 Osnovni račun
10. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 388 1,35 Skrb. račun
Ukupno: 52,29

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 8.071 28,07 Osnovni račun
2. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.079 3,75 Skrb. račun
3. CENTAR BANKA D.D. 1.029 3,58 Skrb. račun
4. TRANSADRIA D.D. RIJEKA 1.020 3,55 Osnovni račun +15
5. HPB D.D. 936 3,26 Skrb. račun
6. NAVA BANKA D.D. ZAGREB 915 3,18 Osnovni račun
7. PODRAVSKA BANKA D.D. 669 2,33 Skrb. račun
8. EIG D.D. 525 1,83 Osnovni račun
9. ŠKARICA BRANKO 404 1,40 Osnovni račun
10. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 388 1,35 Skrb. račun
Ukupno: 52,29

Što ovca ležeć' vidi daleko nije...


Tko je kupovao, a tko prodavao u posljednja tri mjeseca? Izvukao sam stanje TOP 10 u SDA iz arhive od prije tri mjeseca i uporedio ga sa trenutnim stanjem u SDA. Ako se baziramo samo na osnovne račune prvih deset ulagača, dobivamo slijedeće rezultate:
TRANSADRIA d.d. izbila sa +1020 kom. na 4. mjesto
NAVA BANKA + 477
PODRAVSKA BANKA +174
EIG +20
HOMAN MOIRU zamijenio ŠKARICA BRANKO sa 404 kom. umjesto njenih 444
Dakle što se tiče osnovnih računa vidljivo je da se nadokupljivalo. Naročito Transadria i NAVA BANKA koja je svoj udio udvostručila. U prilogu je slikovito, pa možete i sami proučavati![thumbsup]

Sve je to lijepo, ali što nam to govori? Ima li to sve neku svrhu ili smisao? [smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


bananarama: ” Tko je kupovao, a tko prodavao u posljednja tri mjeseca? Izvukao sam stanje TOP 10 u SDA iz arhive od prije tri mjeseca i uporedio ga sa trenutnim stanjem u SDA. Ako se baziramo samo na osnovne račune prvih deset ulagača, dobivamo slijedeće rezultate: TRANSADRIA d.d. izbila sa +1020 kom. na 4. mjesto NAVA BANKA + 477 PODRAVSKA BANKA +174 EIG +20 HOMAN MOIRU zamijenio ŠKARICA BRANKO sa 404 kom. umjesto njenih 444 Dakle što se tiče osnovnih računa vidljivo je da se nadokupljivalo. Naročito Transadria i NAVA BANKA koja je svoj udio udvostručila. U prilogu je slikovito, pa možete i sami proučavati![thumbsup] ” Sve je to lijepo, ali što nam to govori? Ima li to sve neku svrhu ili smisao? [smiley]

Smisao je da su bogati sve bogatiji, a siromašni sve siromašniji – velikim dijelom svojom krivicom, jer jeftino prodaju![undecid]

I dalje nema javne objave glede promjene u upravi tnsa. Ili to uopće nije bitno..??.[sealed]

danas bi mogli u blokadu…agonija se nastavlja

Što leži ne bježi

Svi cekamo hrabru ruku iz Ri da nas izvuce danas.
Uprotivnom evo trganja margina.
Mozda grijesim ???
Ako da neka me neko ispravi!!! [pray][pray]

New Report

Close