TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Treba ih na skupštini 01.08.2008. podsjetiti tko ih je u nadzorni postavio. Treba povući punomoći od prošle godine i preći na dobitnu kombinaciju. [thumbsup]

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen


Treba ih na skupštini 01.08.2008. podsjetiti tko ih je u nadzorni postavio. Treba povući punomoći od prošle godine i preći na dobitnu kombinaciju. [thumbsup]

A tko je dobitna kombinacija?

U odnosu na onu od lanjske godine svaka druga kombinacija je dobitna, samo su postotci u pitanju.
Moramo sjesti i izračunati koja nam kombinacija nosi najveći prinos. Braćo, dosta smo pušili. Evropa više ne puši, slovenci više ne puše, pa za kaj bi mi dioničari transadrije i dalje pušili?! [thumbsup]

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen


U odnosu na onu od lanjske godine svaka druga kombinacija je dobitna, samo su postotci u pitanju.
Moramo sjesti i izračunati koja nam kombinacija nosi najveći prinos. Braćo, dosta smo pušili. Evropa više ne puši, slovenci više ne puše, pa za kaj bi mi dioničari transadrije i dalje pušili?! [thumbsup]

A šta je samnom, ja sam nepušač! [rolleyes]

U svakom slučaju,bez obzira na odnos snaga,danas je vrlo zanimljiv K/P.
[pray]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Fakat zanimljivo…

Onaj tko se krije iza skrbničkog ima ozbiljne planove. Jedva čekam da saznamo tko je…

P.S. Uz ovakav omjer K/P i burzu u plusu, teško da će danas na transici biti trgovine 😉

[/quote]
Ako se pokazhe da je to istina,onda bu bilo posla za USKOK i DORH,kaj ne decheci!
[cool]
[/quote]
Jedva čekam da dođu, pa da onda zajednički pušimo… [proud]


ako si dioničar transadrije onda si ziher pušač a da ni neznaš

Iskreno rečeno na ovoj dionici sam u najmanjoj pušioni (još malo pa i u plusu), ali zato me DLKV dotuko do "poda" (kupovao na 1600). [cry]

ma, ne puše dioničari transadrije lovu, to je sasma jasno, neg’ su lanjske godine popušili spiku sadašnjeg nadzornog, pa se još dimi, pa izgleda k’o da sad puše…lanjske godine kad su ovi današnji iz pelena plačući vikali:
"hoćemo u nadzorni,
hoćemo u nadzorni
hoćemo u nadzorni…" [thumbsup]

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen

Aha. Sada su krivi oni koje ste izabrali u Nadzorni odbor. OK. A šta su oni to napravili???? Ili su propustili napraviti???? I kako vi to njih mislite podsjetiti na ovoj Skupštini tko ih je izabrao??? Nisam primijetio nikakav protuprijedlog obajvljen u Narodnim novinama. Niti ikakvu dopunu dnevnog reda.

Čim se Zimzi opet pojavio, bit će da je neka nervoza. Sfalilo para? Curice imaju svoje prohtijeve, a mjesečna primanja se malo…stanjila????

uuu jako nabijen post…

ako ništa drugo otvoriti će malo raspravu ponovo…

p.s. mislim da ne postoji nitko na forumu kome nije ‘zafalilo’ para osim tamo onom MarketDogu 🙂

nema mi druge nego se zae..ti

TRANSADRIA D.D. RIJEKA/REDOVNA TNSA-R-A 15.07
razlika s danom 02.07

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 8.071 28,07 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 2.500 8,69 Skrb. račun +247
3. TRANSADRIA D.D. RIJEKA 1.412 4,91 Osnovni račun +70
4. CENTAR BANKA D.D. 1.029 3,58 Skrb. račun
5. NAVA BANKA D.D. ZAGREB 882 3,07 Osnovni račun -30
6. HPB D.D. 774 2,69 Skrb. račun
7. PODRAVSKA BANKA D.D. 567 1,97 Skrb. račun
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 562 1,95 Skrb. račun +100
9. EIG D.D. 525 1,83 Osnovni račun
10. ŠKARICA BRANKO 394 1,37 Osnovni -10

Što leži ne bježi

Mala ispravka. Kod ERSTE-a je naravno minus 100.


Aha. Sada su krivi oni koje ste izabrali u Nadzorni odbor. OK. A šta su oni to napravili???? Ili su propustili napraviti???? I kako vi to njih mislite podsjetiti na ovoj Skupštini tko ih je izabrao??? Nisam primijetio nikakav protuprijedlog obajvljen u Narodnim novinama. Niti ikakvu dopunu dnevnog reda.

Čim se Zimzi opet pojavio, bit će da je neka nervoza. Sfalilo para? Curice imaju svoje prohtijeve, a mjesečna primanja se malo…stanjila????

[thumbsup]

New Report

Close