TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

18.03 – skrbnički zabe ima 127 kom

11.04 – 950 kom.
14.04 – 293 kom.

@ adoz

Trgovane na burzi nisu, to je ocito. Medutim ono sto zelim da uocis je slijedece.

Taj Zg. skrbnicki se ne tako davno pojavio u prvih 10 i polako skuplja. Sada je prvi puta pokazao sta ga zanima, odnosno pokazao da ipak ima malo vece namjere. U jednom danu povecanje za 1.325. Isto tako ako se malo sjetis unazad nasa draga Sarah Key je kada je ovaj skrbnicki poceo skupljati pisao protiv uprave i nadzornog odbora. Tada je ako se dobro sjecam cijena bila ispod trenutne, i ocita je bila njegova namjera da sto vise dionicara u tome trenutku proda. Sada ga vise nema na forumu. On je tada svoj mali doprinos dao ovoj igri. Vjeruj mi Sarah Key je veliki indikator na ovoj dionici. Pratis njegovo pisanje izmedu redaka i on nekada i napise sta se stvarno dogada u tnsi. A sve ovo je on vec napisao. Bas na ovom forumu.

I da. Ovo nije margin skrbnicki. Vjeruj mi.

pa skrbnički ne može biti kad je u petak protrgovano 17 dionica


@ adoz

Trgovane na burzi nisu, to je ocito. Medutim ono sto zelim da uocis je slijedece.

Taj Zg. skrbnicki se ne tako davno pojavio u prvih 10 i polako skuplja. Sada je prvi puta pokazao sta ga zanima, odnosno pokazao da ipak ima malo vece namjere. U jednom danu povecanje za 1.325. Isto tako ako se malo sjetis unazad nasa draga Sarah Key je kada je ovaj skrbnicki poceo skupljati pisao protiv uprave i nadzornog odbora. Tada je ako se dobro sjecam cijena bila ispod trenutne, i ocita je bila njegova namjera da sto vise dionicara u tome trenutku proda. Sada ga vise nema na forumu. On je tada svoj mali doprinos dao ovoj igri. Vjeruj mi Sarah Key je veliki indikator na ovoj dionici. Pratis njegovo pisanje izmedu redaka i on nekada i napise sta se stvarno dogada u tnsi. A sve ovo je on vec napisao. Bas na ovom forumu.

I da. Ovo nije margin skrbnicki. Vjeruj mi.


Šta ti briješ kompa? Strašno

@ jovo

ovdje veceras svi nesto briju. ali nema veze. mozda najbolje da pitas neke starije koji duze prate ovu dionicu pa ti oni pojasne.

a mozda i ti znas, ali se pravis …

a možda je on pod skrbničkim
a možda je i prodao pa sad kupuje jeftinije
a možda su svi skupa u šumi [lol]

i razrađuju taktiku preuzimanja
naravno u šumi

Ako su na ovoj dionici samo iskusni?!
Volio bih razumijeti zašto si na prodaji spuštaju cijenu?

..Hugić, ma gdje si , dugo te nema… ili se i ti skrivaš pod skrbničkim računom? [sealed]


..Hugić, ma gdje si , dugo te nema… ili se i ti skrivaš pod skrbničkim računom? [sealed]

evo stigao na posao, pa da vidim što se glupeta po temi, i naravno naletio na tebe srce. reci kako si? jel te boljelo ovi dana, možda bi drugi puta puta valjalo nježnije, ali čini mi se da ti se ovako sviđa?

jesam, ali se ne skrivam, odavno sam pod skrbičkim ali pdba, jednim – većim dijelom – a drugim dijelom na slobodnoj poziciji – zlu ne trebalo, ako zazvoni margin. ostalo mi još 13% portfelja u cashu pa si razmišljam da li u ime starih dobrih vremena i to spiskam ili da se pravim profić i čuvam lovu za kakve potrese. umorili me forumi i forumaši, potrošio lovu na jednu zvjerku i sada guštam, odnosno čekam da kiše prestanu … a što reći osim: propelerić je propelerić.

Pitanje za iskusnije forumaše: gdje se u tromjesečnom izvještaju mogu vidjeti učinci kupovine udjela u TIP Šibenik i kad će se to konkretnije obrazložiti?

Najbolje ponude [ TNSA-R-A ]
Kupnja Cijena
3

5.911,00
1

5.910,88
8

5.910,00
1

5.854,00
10

5.853,00
5

5.816,00
10

5.814,00
23

5.650,00
20

5.315,00
2

500,00

Cijena Prodaja
6.299,00

4
6.337,90

4
6.337,91

3
6.337,95

5
6.338,00

3
6.339,00

5
6.340,00

2
6.348,99

1
6.384,77

5
6.387,00

2

I ja bi kupio par komada za 500 kuna. [shocked]


Pitanje za iskusnije forumaše: gdje se u tromjesečnom izvještaju mogu vidjeti učinci kupovine udjela u TIP Šibenik i kad će se to konkretnije obrazložiti?

Ti, bogu vina, vidiš da o tome ni traga…kad se otrijezniš, možda štogod saznaš [lol]



Pitanje za iskusnije forumaše: gdje se u tromjesečnom izvještaju mogu vidjeti učinci kupovine udjela u TIP Šibenik i kad će se to konkretnije obrazložiti?

Ti, bogu vina, vidiš da o tome ni traga…kad se otrijezniš, možda štogod saznaš [lol]
[/quote]
Kako ti nije glupo diskutirati sam sa sobom.
Svi znaju da se kriješ iza oba dva nicka.




Pitanje za iskusnije forumaše: gdje se u tromjesečnom izvještaju mogu vidjeti učinci kupovine udjela u TIP Šibenik i kad će se to konkretnije obrazložiti?

Ti, bogu vina, vidiš da o tome ni traga…kad se otrijezniš, možda štogod saznaš [lol]
[/quote]
Kako ti nije glupo diskutirati sam sa sobom.
Svi znaju da se kriješ iza oba dva nicka.

[/quote]
?????

New Report

Close