TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Lijepo bih molio mišljenje starih TRANSADRIJAŠA ako ih još ima,što li se to događa sa TNSA sve su dionice manje-više u plusu,a mi tonemo.Da li se očekuje loše izvješće ili smo propali jer već mjesecima nema nikakvih vjesti osim što uprava dokupljuje na kapaljku.Zahvaljujem unaprijed na koreknoj informaciji.[thumbsup]

Vidiš da nitko više ne piše na ovoj temi. Svi se pogubili negdje. Nadam se da NO radi na onome što je bilo obećano tokom ljeta. Ako radi onako kao što su pričali ja se za ovu firmu, a sukladno tome i dionicu, NE BOJIM. Bolje da se šuti i radi, nego da se laprda po forumima. Ali da je ugodno gledati da se borimo na 6K, i nije.

Slažem se kolega moneymaker,hvala na komentaru.[thumbsup]


A nova je uprava smjenila staru jer su ovi bili NETRANSPARENTNI[/b]
[angry] [angry] [angry] [sealed]


a koja uprava????

Ako znamo da uprava ima u planu kupiti jos najmanje 1700 dionica zar mislite da im je u interesu to raditi po visim cijenama od ove danas…dapace nebi im bilo krivo ni da bude jos povoljnije. Strpite se dok oni ne zavrse pa tek onda mozemo ocekivat pozitivne pomake .

Pozdrav

svi smo mi Crobex



A nova je uprava smjenila staru jer su ovi bili NETRANSPARENTNI[/b]
[angry] [angry] [angry] [sealed]
gumance:

a koja uprava????
[/quote]

Koliko ja znam smijenjen je NO, a Uprava je ostala ista.

Kolega Lucijan,po vama će mo poćeti sa rastom u mirovini.To kako oni kupuju “tuga i žalost”[proud]

Neznam koliko vam treba do mirovine ali ovo do sada su skupili u nekih 6 mjeseci. Ako tako nastave jos im treba jedno godinu dana ….Nemate puno izbora…prodat…ili skupljat i biti strpljiv.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

hohner:

Lijepo bih molio mišljenje starih TRANSADRIJAŠA ako ih još ima,što li se to događa sa TNSA sve su dionice manje-više u plusu,a mi tonemo.Da li se očekuje loše izvješće ili smo propali jer već mjesecima nema nikakvih vjesti osim što uprava dokupljuje na kapaljku.Zahvaljujem unaprijed na koreknoj informaciji.[thumbsup]

Vidiš da nitko više ne piše na ovoj temi. Svi se pogubili negdje. Nadam se da NO radi na onome što je bilo obećano tokom ljeta. Ako radi onako kao što su pričali ja se za ovu firmu, a sukladno tome i dionicu, NE BOJIM. Bolje da se šuti i radi, nego da se laprda po forumima. Ali da je ugodno gledati da se borimo na 6K, i nije.


A što da se piše kad je sve već toliko puta rečeno, a novih konkretnih vijesti nema. Možda baš iz razloga da trezor dokupljuje na ovako, ipak mi se čini, preniskim razinama. Volio bih da nam se javi netko tko prodaje ovih dana na 6000kn i kaže razlog koji mora da je vraški dobar [undecid]
Nama ostalima valja i dalje čekati (bolje da ne navodim moj prosječan ulaz).
Bit će bolje jer mora biti ! humbsup]

Što ovca ležeć' vidi daleko nije...


moneymaker: ” hohner: ” Lijepo bih molio mišljenje starih TRANSADRIJAŠA ako ih još ima,što li se to događa sa TNSA sve su dionice manje-više u plusu,a mi tonemo.Da li se očekuje loše izvješće ili smo propali jer već mjesecima nema nikakvih vjesti osim što uprava dokupljuje na kapaljku.Zahvaljujem unaprijed na koreknoj informaciji.[thumbsup] ” Vidiš da nitko više ne piše na ovoj temi. Svi se pogubili negdje. Nadam se da NO radi na onome što je bilo obećano tokom ljeta. Ako radi onako kao što su pričali ja se za ovu firmu, a sukladno tome i dionicu, NE BOJIM. Bolje da se šuti i radi, nego da se laprda po forumima. Ali da je ugodno gledati da se borimo na 6K, i nije. ” A što da se piše kad je sve već toliko puta rečeno, a novih konkretnih vijesti nema. Možda baš iz razloga da trezor dokupljuje na ovako, ipak mi se čini, preniskim razinama. Volio bih da nam se javi netko tko prodaje ovih dana na 6000kn i kaže razlog koji mora da je vraški dobar [undecid] Nama ostalima valja i dalje čekati (bolje da ne navodim moj prosječan ulaz). Bit će bolje jer mora biti ! humbsup]

Je,tebi če se sigurno javit,btw.ja isto već dugo čekam al mi je lagano pun k…c!

moneymaker:

hohner:

Lijepo bih molio mišljenje starih TRANSADRIJAŠA ako ih još ima,što li se to događa sa TNSA sve su dionice manje-više u plusu,a mi tonemo.Da li se očekuje loše izvješće ili smo propali jer već mjesecima nema nikakvih vjesti osim što uprava dokupljuje na kapaljku.Zahvaljujem unaprijed na koreknoj informaciji.[thumbsup]

Vidiš da nitko više ne piše na ovoj temi. Svi se pogubili negdje. Nadam se da NO radi na onome što je bilo obećano tokom ljeta. Ako radi onako kao što su pričali ja se za ovu firmu, a sukladno tome i dionicu, NE BOJIM. Bolje da se šuti i radi, nego da se laprda po forumima. Ali da je ugodno gledati da se borimo na 6K, i nije.

A što da se piše kad je sve već toliko puta rečeno, a novih konkretnih vijesti nema. Možda baš iz razloga da trezor dokupljuje na ovako, ipak mi se čini, preniskim razinama. Volio bih da nam se javi netko tko prodaje ovih dana na 6000kn i kaže razlog koji mora da je vraški dobar [undecid]
Nama ostalima valja i dalje čekati (bolje da ne navodim moj prosječan ulaz).
Bit će bolje jer mora biti ! humbsup]

A što će se dogoditi kad skupe 2500 komada?


ilijaivka: ” moneymaker: ” hohner: ” Lijepo bih molio mišljenje starih TRANSADRIJAŠA ako ih još ima,što li se to događa sa TNSA sve su dionice manje-više u plusu,a mi tonemo.Da li se očekuje loše izvješće ili smo propali jer već mjesecima nema nikakvih vjesti osim što uprava dokupljuje na kapaljku.Zahvaljujem unaprijed na koreknoj informaciji.[thumbsup] ” Vidiš da nitko više ne piše na ovoj temi. Svi se pogubili negdje. Nadam se da NO radi na onome što je bilo obećano tokom ljeta. Ako radi onako kao što su pričali ja se za ovu firmu, a sukladno tome i dionicu, NE BOJIM. Bolje da se šuti i radi, nego da se laprda po forumima. Ali da je ugodno gledati da se borimo na 6K, i nije. ” A što da se piše kad je sve već toliko puta rečeno, a novih konkretnih vijesti nema. Možda baš iz razloga da trezor dokupljuje na ovako, ipak mi se čini, preniskim razinama. Volio bih da nam se javi netko tko prodaje ovih dana na 6000kn i kaže razlog koji mora da je vraški dobar [undecid] Nama ostalima valja i dalje čekati (bolje da ne navodim moj prosječan ulaz). Bit će bolje jer mora biti ! humbsup] ” A što će se dogoditi kad skupe 2500 komada?

Kad skupe 2500 komada, onda će ih podijeliti kao bonus. [thumbsup]

Je,tebi če se sigurno javit,btw.ja isto već dugo čekam al mi je lagano pun k…c!

Meni isto, ali kufer…[thumbsup]

Što ovca ležeć' vidi daleko nije...

New Report

Close