TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa ček malo.. napravili smo ti uslugu, spustili cijenu da možeš ući.. a ti bi još niže?? I to do 7500? E pa ne može! Dečki, idemo sutra na 9500.. nezahvalnik jedan! [smiley1]

pa sta necete i vi ulazit na ovim razinama? cim mi se malo oporave neke druge dionice, prodajem i prebacujem ovdje! inace trenutno je jedna dionica na kupnji na 7900 i onda neki mali otpor na 7700. tu sam ja stavio i svoj nalog. nije tolko nerealno ocekivat da ce netko iskrcat na otvaranju sutra istrest vise od 10 komada. inace, hvala na usluzi 🙂

strašno je čitati vaša prepucavanja iz perspektive radnika u transadriji.čovjek se zapita kako će vam se sve ovo što radite isključivo za svoju korist,bez razmišljanja o većini nemoćnih i nažalost neinformiranih radnika,vratiti, i u kom obliku.svi mi radimo da bi živjeli,i živimo da bi radili.novac je uistinu motiv,i vama koji se”ukrcavate”i “iskrcavate”i nama koji iz mjeseca u mjesec radimo za polovicu vrijednosti jedne dionice.
naravno da nismo svi jednako sposobni,i uopće me ne boli čitati o toj hrpi love koja se vrti oko tnse,ali pitam se samo,da li ste ikada pomislili da tnsa nisu samo četiri slova,nekretnine i hrpa love.to su živi ljudi,koji su,nažalost,zbog malih plaća (većina)prodali svoje dionice dok su još koštale oko 1.000 kn.,sretni da su za njih nešto dobili i popravili kućni budžet.vjerovatno se negdje kraj svojih računala,vi koji ste online,slatko smijete ovim redovima i ovakvim ljudima kao što sam ja.neka,smijeh je zdrav.pozdrav svim forumašima
koji još znaju što znači riječ moral i savjest.

Markotros, potrošio si bonus. Mi te pustili da kupiš po 8000 k, a ti bi sad po 7500 kn. E pa i mi bi, sutra kreće liparenje na kupnji pa tko brži.

Ignore: KressoM, delux

Malo bih se opet osvrnuo na projekt WTC-a kojem g. Klju-čariček pripisuje sve zasluge sebi. Naime, idejni začetnik cijelog projekta bio je g. Mihovilić iz Rijeke i ondašnje političke strukture, a igrom slučaja je Transadrija bila vlasnik zemljišta na kojem je izgrađen sadašnji Tower centar. Zahvaljujući između ostalog inertnosti i tromosti pa i nezainteresiranosti Uprave Transadrije projekt je stajao 15 godina i igrom slučaja s pojavljivanjem pravog investitora zaživio i na kraju se nakon toliko godina i ostvario.
Zato nemojmo precjenjivati g. Ključaričeka i govoriti kako je on “ipak zaslužan” za projekt Tower centra !


strašno je čitati vaša prepucavanja iz perspektive radnika u transadriji.čovjek se zapita kako će vam se sve ovo što radite isključivo za svoju korist,bez razmišljanja o većini nemoćnih i nažalost neinformiranih radnika,vratiti, i u kom obliku.svi mi radimo da bi živjeli,i živimo da bi radili.novac je uistinu motiv,i vama koji se”ukrcavate”i “iskrcavate”i nama koji iz mjeseca u mjesec radimo za polovicu vrijednosti jedne dionice. naravno da nismo svi jednako sposobni,i uopće me ne boli čitati o toj hrpi love koja se vrti oko tnse,ali pitam se samo,da li ste ikada pomislili da tnsa nisu samo četiri slova,nekretnine i hrpa love.to su živi ljudi,koji su,nažalost,zbog malih plaća (većina)prodali svoje dionice dok su još koštale oko 1.000 kn.,sretni da su za njih nešto dobili i popravili kućni budžet.vjerovatno se negdje kraj svojih računala,vi koji ste online,slatko smijete ovim redovima i ovakvim ljudima kao što sam ja.neka,smijeh je zdrav.pozdrav svim forumašima koji još znaju što znači riječ moral i savjest.

Jadni radnici Transadrije! Dobili su dionice zabadava, otplatila ih je sama Transadrija kroz dividendu. To što su ih prodali po tisuću kuna i manje su sami krivi, najviše radi pohlepe i gluposti.
I ne samo to, radi ih duplo više nego što bi trebalo, odnosno pola ih tamo očito ne radi ništa (ili ispija kavicu i zalijeva cvijeće), dobivaju zlatnike i slično, stvarno ih žalim.
Interesantno kako su jadni radnici mogli dobiti dividendu da bi otplatili svoje dionice, a mi pokvareni mali dioničari platili iste svojim vlastitim novcem, zarađenim negdje, po nekakvim firmama, manje ili više mukotrpno.
Možda radnici i ne znaju da ne žive u komunizmu već 15 godina?
Dakle, u cijeloj toj priči oko Transadrije oni su itekako privilegirani i nisu uopće jadni.

Rekao sam da neću, ali ne mogu izdržati.

Stvarno ste smiješni. Svi su vam nešto krivi, samo ono što bi vi htjeli je jedino super i ispravno. I onda, umjesto da kažete – OK, dolazi skupština, bitno je imati što više dionica, idemo, udri, kupuj…Kada se igra velika igra, onda se ne gleda na to da li je cijena 5 ili 10% gore ili dolje. Tako igraju pravi igrači.

A bojim se da takvih ovdje nema.

Skupljate glasove za skupštinu – 12 po 12, pa supit će se možda i 1 %. Super! Pljujete po Joziću i Bilandžiji – pa ljudi su stavili solidnu lovu u TNSU. I zašto bi njihovi interesi bili identični vašima???

Vi bi mijenjali NO, stavljli svoje ljude…Ma tko ste to VI????? Ponavljam, ako se igra velika igra, i AKO miuslite da TNSA vrijedi bar 20.000 kn, onda bi rasprodali veći dio portfelja (sve???) i žestoko ušli. Da li po 8.000, 8.200 ili 7.800 – koga je briga!!! Ovako ste se samo legitimirali kao sitni igrači koji bi ušli u firmu, malo pustili razne informacije i “informacije” o firmi, počeli malo kupovati za trezor da se cijena napumpa, istresli se i – adio Mare!!!! A takvima baš i nije mjesto u NO-u.

IMHO.

I baš me zanima tko će vam biti idući krivac. Fudurić, Jozić, Bilandžija…Dovršite niz.

Još samo nešto , u svakoj normalnoj firmi pola bi ih preko noći dobilo otkaz, a ostala polovica bi se tek trebala dokazati i zaraditi ovu natprosječnu plaću koju sada imaju.

ajde, ajde, sve ce biti u redu… samo mi jos malo spustimo kupnju i sve ce biti u redu.


Rekao sam da neću, ali ne mogu izdržati. Stvarno ste smiješni. Svi su vam nešto krivi, samo ono što bi vi htjeli je jedino super i ispravno. I onda, umjesto da kažete – OK, dolazi skupština, bitno je imati što više dionica, idemo, udri, kupuj…Kada se igra velika igra, onda se ne gleda na to da li je cijena 5 ili 10% gore ili dolje. Tako igraju pravi igrači. A bojim se da takvih ovdje nema. Skupljate glasove za skupštinu – 12 po 12, pa supit će se možda i 1 %. Super! Pljujete po Joziću i Bilandžiji – pa ljudi su stavili solidnu lovu u TNSU. I zašto bi njihovi interesi bili identični vašima??? Vi bi mijenjali NO, stavljli svoje ljude…Ma tko ste to VI????? Ponavljam, ako se igra velika igra, i AKO miuslite da TNSA vrijedi bar 20.000 kn, onda bi rasprodali veći dio portfelja (sve???) i žestoko ušli. Da li po 8.000, 8.200 ili 7.800 – koga je briga!!! Ovako ste se samo legitimirali kao sitni igrači koji bi ušli u firmu, malo pustili razne informacije i “informacije” o firmi, počeli malo kupovati za trezor da se cijena napumpa, istresli se i – adio Mare!!!! A takvima baš i nije mjesto u NO-u. IMHO. I baš me zanima tko će vam biti idući krivac. Fudurić, Jozić, Bilandžija…Dovršite niz.

opusti se ,prijatelju..
dok si ti pisao svoje “filipike” protiv TNSA, cijena je bilo 4000kn..sad je 100% veća..daj nam ti to radje objasni
[smiley1][smiley1]
ali imas pravo..mi smo pohlepni i ne odustajemo bez 500% zarade

trenutno nemam TNSA,prodao sam prije par dana, ali se prije skupstine ziher vracam..[smiley2]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

14.06.2007 20:24:03

Top 10 investitora za vr. papir – “TNSA-R-A”

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 8.071 28,07 Osnovni račun
2. JOZIĆ TOMO 1.482 5,15 Osnovni račun
3. HPB D.D. 1.455 5,06 Skrb. račun ( minus 150 komada)
4. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.153 4,01 Skrb. račun
5. FILIPOVIĆ MARIJAN 1.029 3,58 Osnovni račun
6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 603 2,10 Skrb. račun
7. HOMAN MOIRA 444 1,54 Osnovni račun
8. MITROVIĆ MILIVOJ 341 1,19 Osnovni račun
9. ALVIŽ NICOLAS 301 1,05 Osnovni račun
10. KAMEN-INŽENJERING D.O.O. 222 0,77 Osnovni račun
Ukupno: 52,52


” opusti se ,prijatelju.. dok si ti pisao svoje “filipike” protiv TNSA, cijena je bilo 4000kn..sad je 100% veća..daj nam ti to radje objasni [smiley1][smiley1] ali imas pravo..mi smo pohlepni i ne odustajemo bez 500% zarade trenutno nemam TNSA,prodao sam prije par dana, ali se prije skupstine ziher vracam..[smiley2]

Evo kolega, ja imam TNSA. Nastojim je baš ne gledati svaki dan. Prilično rasteže živce zbog brda špekulanata koji su u dionici. Smješno je kako se svako malo na forumu fabriciraju događaji koji bi, kao, trebali ispucati cijenu dionice u orbitu. Ja bih rekao: kolege, manite se čorava posla.
Neće TNSA rasti zbog ne znam čega što bi se trebalo dogoditi na skupštini isto kao što nije rasla nakon objave rezultata za 1Q jer su se očekivanja napumpala do neslućenih granica pa je izvješće koje je u osnovi pozitivno izgledalo poput bljuvotine. TNSA će rasti jer je još uvijek debelo podcijenjena dionica s jako dobrom perspektivom. Neće drastično rasti baš odmah. Zato, kolege, tko misli da će za mjesec dana TNSA biti na 15.000,00 kn slobodno nek opali po bidu jer se to sigurno neće dogoditi [smiley2]


MiG29: ” ” opusti se ,prijatelju.. dok si ti pisao svoje “filipike” protiv TNSA, cijena je bilo 4000kn..sad je 100% veća..daj nam ti to radje objasni [smiley1][smiley1] ali imas pravo..mi smo pohlepni i ne odustajemo bez 500% zarade trenutno nemam TNSA,prodao sam prije par dana, ali se prije skupstine ziher vracam..[smiley2] ” Evo kolega, ja imam TNSA. Nastojim je baš ne gledati svaki dan. Prilično rasteže živce zbog brda špekulanata koji su u dionici. Smješno je kako se svako malo na forumu fabriciraju događaji koji bi, kao, trebali ispucati cijenu dionice u orbitu. Ja bih rekao: kolege, manite se čorava posla. Neće TNSA rasti zbog ne znam čega što bi se trebalo dogoditi na skupštini isto kao što nije rasla nakon objave rezultata za 1Q jer su se očekivanja napumpala do neslućenih granica pa je izvješće koje je u osnovi pozitivno izgledalo poput bljuvotine. TNSA će rasti jer je još uvijek debelo podcijenjena dionica s jako dobrom perspektivom. Neće drastično rasti baš odmah. Zato, kolege, tko misli da će za mjesec dana TNSA biti na 15.000,00 kn slobodno nek opali po bidu jer se to sigurno neće dogoditi [smiley2]

slazem se..
tako sam i ja pisao par stranica prija..ipak nakon skupstine ocekujem 30% gore..

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Sve dok iammo u minut do četiri iskrcavanje cijena ide dole. možda i do željenih (markots) 7500. Ovih 7700 danas izgleda prilično izgledno za kupiti.

A ja eto, pratim i ulažem u TNSU već godinama, i nekako mislim da ćemo je vidjeti i na 6.800 uskoro..

New Report

Close