TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I Viktor Lenac konačno pozitivno posluje…
Vaš link …

Uskoro bi cijena trebali biti visa od atpl kako je i bilo prije par godina:-)


Uskoro bi cijena trebali biti visa od atpl kako je i bilo prije par godina:-)

Tako je, druže.
Što lošije ocjene dobivaju pozitivni postovi to znači da je to veći očaj onih koji se nisu na vrijeme ukrcali. Ništa, drugovi, berite po asku, još se stigne zaraditi.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Samo mali podsjetnik…..više od 1000 kuna keša po dionici, dionica 7000 kuna…sjećate se? nije bilo baš tako davno

beti

http://finance.yahoo.com/q;_ylt=A0WTc0rgzNdSnQUAQgALv7gF;_ylu=X3oDMTFyamQ4ZjZvBHNlYwNVSCAzIERlc2t0b3AgU2VhcmNoIDExBHNsawNVSCAzIERlc2t0b3AgVmVydGljYWwgU2VhcmNo?uhb=uhb2&fr=uh3_finance_vert_gs&type=2button&s=tnk

Pogledajte spread između aska i bida na TNK. Moglo bi i danas nebu pod oblake.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Ako je kome promaklo:

Baltic Handysize 722 (-0.28%)
Baltic Dirty Tanker 1,222 (+7.01%)
Baltic Clean Tanker 613 (+0.33%)

TNPL bi stvarno trebala bit bomba na ZSE, šteta što kod nas cijene neke druge vrijednosti….


Ako je kome promaklo:

Baltic Handysize 722 (-0.28%)
Baltic Dirty Tanker 1,222 (+7.01%)
Baltic Clean Tanker 613 (+0.33%)

nema kraja…[emo_novac]

http://www.intertanko.com/Members-Information/Research-and-Projects/Research-and-Projects/Indicative-key-figures-/

Što bi rekao dr. Ivo: IDEMO DALJE!!!

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Zanimljivo kako se nitko ne gura ispred ovog većeg naloga na prodaji


Zanimljivo kako se nitko ne gura ispred ovog većeg naloga na prodaji

ispred kojeg naloga velikog kolega?

Postanite Eu-robovi

Ne može se kupiti ako čekaš, ja sam jučer kupio koliko sam mogao,ali nema prodaje na TNPL.

Čekamo bolje dane.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close