TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako netko želi squeeze out, sada je prilika. Sa 520k u zakladi + 10k koje se trenutno nude na prodaju uprava i zaklada bi stekli taman 95% koliko im treba za navedno i to mora imati svoju težinu i cijenu. Kao i do sada tom akcijom zaklada bi povećala svoj udio u firmi firminim novcem 🙂 I ovce i novce 🙂 Ok, nije baš tako, poništenjem dionica bi opet dobili nešto i onih 5% koji ne bi prodali ali opet, bili bi bliže nego su sada…

2. STANOVI JADRAN D.O.O. (88680117715) 3.989 0,71% Osnovni račun +80kom

to je purko, zar ne.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

jeste li dobili pismo o prestanku trgovanja 🙂

Nije mi jasno zašto nam to Tankerska piše, kakve to ima veze sa njima? Kao brinu se o dioničarima a u stvari se nadaju da će se naći još pokoji magarac da im proda dionice po 600 kn.

ajde molim vas jel može netko pojasniti ovu situaciju sa povlačenjem tankerske sa burze…
što to znači za male diončare…
dakle od 6.5 više nećemo moći trgovati dionicom preko burze, i što onda… po trenutnoj cijeni ne želim prodati, a kako ću jednog dana prodati ako dionica nije na burzi…
podučite me 🙂


Nije mi jasno zašto nam to Tankerska piše, kakve to ima veze sa njima? Kao brinu se o dioničarima a u stvari se nadaju da će se naći još pokoji magarac da im proda dionice po 600 kn.

ne laje pas radi sela, zna se rasta laje pas. kad budu sebi isplaćivali dividende, morat će i meni.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


ajde molim vas jel može netko pojasniti ovu situaciju sa povlačenjem tankerske sa burze…
što to znači za male diončare…
dakle od 6.5 više nećemo moći trgovati dionicom preko burze, i što onda… po trenutnoj cijeni ne želim prodati, a kako ću jednog dana prodati ako dionica nije na burzi…
podučite me 🙂

Već smo prošli to sa skidanjem sa burze i ne vjerujem da mogu više nekoga time zastrašiti. Isto kao što se skine, tako se opet po potrebi i natrag uvrsti. @investimir, mogu nam ne dati dividendu, ali trebju prvo kupiti svih 11000 komada koji se prodaju na burzi, vjerujem da su svi koji žele prodati izložili svoje. A zatim im treba još x3 novaca (ne firminih) da isplate sve ostale, pa računajte. A treba i udati kćeri, kupiti stanove, nova kola, što će ti imaginarno bogatsvo koje ne možeš trošiti a svaki dan je kraj sve bliže 🙂


ajde molim vas jel može netko pojasniti ovu situaciju sa povlačenjem tankerske sa burze…
što to znači za male diončare…
dakle od 6.5 više nećemo moći trgovati dionicom preko burze, i što onda… po trenutnoj cijeni ne želim prodati, a kako ću jednog dana prodati ako dionica nije na burzi…
podučite me 🙂

na mtp platformu dionica može biti uvrštena na zahtjev

1. same tvrtke tj. nase dicne tankerske. to zaboravi

2. same burze. to je bila burza učinila tamo prije godinu i pol. zasto. zato da bi se trgovalo. zasto. zato da bi burza na promet mogla naplatiti proviziju. medutim, odnedavna burzi je trgovanje i pristojbe počele smrditi, neće više taj novac, koji hoće, to treba pitati te balkanske nadrimajstore

3. bilo kojeg brokera bilo po vlastitoj želji brokeraja jer oni još uvijek žive od trgovanja dionicama, ili po želji kojeg respektabilnijeg ulagača koji ima interesa uložiti 6000 kn za urstenje plus 3000 kn za svaku godinu uvrstenja.

ovo 3 po meni nije nemoguće, na mtpu ima dosta dionica uvrštenih na zahtjev brokeraja i tu su godinama. purko i drugi veliki ako ne izdejstvuju neki dil sa upravom, mogu istu lijepo zaj…, uložiti 9000 kn i onda kada dode ono sto uprava zna da dolazi, jer nisu dzabe osnovali tpng, lijepo utrziti po četveroznamenkastim cijenama, a ne ovoj uvredi zdravog razuma od 600 kn.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


jeste li dobili pismo o prestanku trgovanja 🙂

možete li podijeliti s nama – in extenso ili ukratko – što vele drugovi iz zadra

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

ma ništa, ista obavijest kao što je na burzi bila ….

pa čemu onda to šalju – jel to misle se naslađivati ili se nadaju da će ih ljudi po primitku obavijesti preklinjati da im otkupe dionice za kikiriki. sumnjivo mi je to, iz altruističkih i fer pobuda to sasvim sigurno nisu učinili, to nije njihov stil.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...



ajde molim vas jel može netko pojasniti ovu situaciju sa povlačenjem tankerske sa burze…
što to znači za male diončare…
dakle od 6.5 više nećemo moći trgovati dionicom preko burze, i što onda… po trenutnoj cijeni ne želim prodati, a kako ću jednog dana prodati ako dionica nije na burzi…
podučite me 🙂

na mtp platformu dionica može biti uvrštena na zahtjev

1. same tvrtke tj. nase dicne tankerske. to zaboravi

2. same burze. to je bila burza učinila tamo prije godinu i pol. zasto. zato da bi se trgovalo. zasto. zato da bi burza na promet mogla naplatiti proviziju. medutim, odnedavna burzi je trgovanje i pristojbe počele smrditi, neće više taj novac, koji hoće, to treba pitati te balkanske nadrimajstore

3. bilo kojeg brokera bilo po vlastitoj želji brokeraja jer oni još uvijek žive od trgovanja dionicama, ili po želji kojeg respektabilnijeg ulagača koji ima interesa uložiti 6000 kn za urstenje plus 3000 kn za svaku godinu uvrstenja.

ovo 3 po meni nije nemoguće, na mtpu ima dosta dionica uvrštenih na zahtjev brokeraja i tu su godinama. purko i drugi veliki ako ne izdejstvuju neki dil sa upravom, mogu istu lijepo zaj…, uložiti 9000 kn i onda kada dode ono sto uprava zna da dolazi, jer nisu dzabe osnovali tpng, lijepo utrziti po četveroznamenkastim cijenama, a ne ovoj uvredi zdravog razuma od 600 kn.
[/quote]
Tromjesjećni prosjek ne igra jer se u zadnja tri mjeseca trgovalo manje od 22 dana .
Ali to se lako nadoknadi sa trgovanjem nekoliko dana u nizu.
Broj transakcija se približio potrebnom broju od 65 transakcija tako da ćemo vjerovatno ostati u redovnom trgovanju i poslije 1.travnja.
Nagomilavanje prodaje na 2000 pokazuje da su Purko i ostali zadovoljni sa tom cijenom.Ali i 1.500
bi bilo dobro i za TNPL i za male dioničare.
imam dionice i dokupljujem,i još ću ako potone!!!!!!




ajde molim vas jel može netko pojasniti ovu situaciju sa povlačenjem tankerske sa burze…
što to znači za male diončare…
dakle od 6.5 više nećemo moći trgovati dionicom preko burze, i što onda… po trenutnoj cijeni ne želim prodati, a kako ću jednog dana prodati ako dionica nije na burzi…
podučite me 🙂

na mtp platformu dionica može biti uvrštena na zahtjev

1. same tvrtke tj. nase dicne tankerske. to zaboravi

2. same burze. to je bila burza učinila tamo prije godinu i pol. zasto. zato da bi se trgovalo. zasto. zato da bi burza na promet mogla naplatiti proviziju. medutim, odnedavna burzi je trgovanje i pristojbe počele smrditi, neće više taj novac, koji hoće, to treba pitati te balkanske nadrimajstore

3. bilo kojeg brokera bilo po vlastitoj želji brokeraja jer oni još uvijek žive od trgovanja dionicama, ili po želji kojeg respektabilnijeg ulagača koji ima interesa uložiti 6000 kn za urstenje plus 3000 kn za svaku godinu uvrstenja.

ovo 3 po meni nije nemoguće, na mtpu ima dosta dionica uvrštenih na zahtjev brokeraja i tu su godinama. purko i drugi veliki ako ne izdejstvuju neki dil sa upravom, mogu istu lijepo zaj…, uložiti 9000 kn i onda kada dode ono sto uprava zna da dolazi, jer nisu dzabe osnovali tpng, lijepo utrziti po četveroznamenkastim cijenama, a ne ovoj uvredi zdravog razuma od 600 kn.
[/quote]
Tromjesjećni prosjek ne igra jer se u zadnja tri mjeseca trgovalo manje od 22 dana .
Ali to se lako nadoknadi sa trgovanjem nekoliko dana u nizu.
Broj transakcija se približio potrebnom broju od 65 transakcija tako da ćemo vjerovatno ostati u redovnom trgovanju i poslije 1.travnja.
Nagomilavanje prodaje na 2000 pokazuje da su Purko i ostali zadovoljni sa tom cijenom.Ali i 1.500
bi bilo dobro i za TNPL i za male dioničare.
imam dionice i dokupljujem,i još ću ako potone!!!!!!

[/quote]

odakle očitavate ove rojčane pokazatelje – to vrijedi znati. imate li to na vasoj gledalici ili imate neki svoj sustav

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

stiglo. pazite kako perfidno sročeno

za dodatne informacije KONTAKTIRAJTE TANKERSKU PLOVIDBU DD na broj xxx gospoda xy

drugim rijecima – molite nas da vam otkupimo za kikiriki i mi cemo to učiniti jer ćemo na tome debelo zaraditi

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

New Report

Close