TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na obavijesti na zse nepiše da su prodali Tisak!!!!

http://www.zse.hr/default.aspx?id=59065

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

To je objava za medije. Pročitajte si:
Adris grupa d.d. – Održana sjednica [i]Nadzornog odbora:[/i]
Nakon što je prihvatio izvješće Uprave TDR-a o provedenom procesu preispitivanja strateških opcija, uključujući i prodaju i prijenos dijela imovine Društva, Nadzorni je odbor dao suglasnost na potpisivanje Ugovora o kupoprodaji poslovnog udjela u društvu TDR d.o.o., dionica u društvu iNovine d.d., dionica u društvu Opresa d.d. i dionica u društvu Tisak d.d., kao i na provedbu istog nakon potpisivanja.

ili

Adris grupa d.d. – poziv na Glavnu skupštinu

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Ma, vidjeli su oni to, samo hoću jeftino ušićariti…

Taman mi je stigo mail od Tiska!!!!!!:

Sve ljubitelje životinja razveselit će vijest da je stigao novi album sa samoljepljivim sličicama „Prijatelji životinja“!

Album potraži na kioscima Tiska i u Tisak media centrima, popuni ga samoljepljivim sličicama i sudjeluj u VELIKOM izvlačenju za SUPER nagrade!

NAGRADE:
5x PlayStation 4 konzola
5x iPhone 6
5x tablet ASUS Fonepad

SVI koji popune cijeli album, na dar dobivaju POKLON PAKET iznenađenja!

A ja već mislio….. [emo_smijeh][emo_plazi][emo_cool]

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Mogla bi se lova iz Adrisa i drugdje investirati… recimo tamo gdje se dionica zabila na dno pa se krene otključavati pokoja vrijednost. Zna se kako ova dionica reagira kad se pusti s lanca.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Eto mene u tisk-r-a nakon dugo vremena. [emo_smijesak]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Tisak mi je tiha patnja, imao sam ga godinama. Zadnje sam prodao mislim ispod 200 zbog dosade i preslabih marži a i zbog Todorića. Ne sviđa mi se ništa što ima veze sa njim. Od danas sam opet IN, nema veze sa ljubavi ali brdo ljudi će prodati Adris i treba novi fokus a Tisak bi mogao biti jedan od njih uskoro.

Zasto tisak raste kad mu sad dolazi ovako jaka konkurencija??? Ili ja nesto ne kuzim.

Vidjet ćemo koliko će ponuditi za paketić od adrisa, mislim da na ovoj razini nema rizika za kupnju, vrijeme će pokazati. A konkurencija je uvijek dobra pa ako im se svidi naš market možda pokušaju i neko preuzimanje [emo_namigusa]

使用を信頼し、あなた自身の能力の

BAT ulazi i u Tisak: Todorić dobiva stranog suvlasnika
Adrisovom prodajom udjela u Tisku BAT-u Ivica Todorić tako prvi put dobiva jednu multinacionalku ovakvog kalibra u suvlasništvo neke Agrokorove kompanije. S obzirom na to da su se zbog strateškog partnerstva između Agrokora i Adrisa godinama i u Tisku, ali i najvećem maloprodajnom lancu Konzumu favorizirale cigarete TDR-a, za pretpostaviti je da će se u budućnosti u tom smislu stvari mijenjati.
Tisak ima oko 1.100 kioska i najveći je lanac u državi dok iNovine imaju oko 350 prodajnih mjesta. Tisak je lani imao prihod od prodaje veći od 2,8 milijardi kuna dok su iNovine imale prihod od blizu 470 milijuna kuna.
Tportal.hr

onako kako ja vidim situaciju nadzorni odbor je dao suglasnost za prodaju dionica Tiska normalno jer sad mu Tisak vise netreba ali nije rečeno kome mozda ga kupi i Todorić ali sa prometom od 2.8 miljardi kuna godisnje i sa rasirenom maloprodajnom mrezom puno boljom od iNovina je kud i kaom interesantan BAT-u poradi marzi koje bi mu mu ovako diktira Tisak a kad bi imao tih 25.86 posto Tiska marze bi bile kud i kamo nize i mogao bi izbječi kamatarenje od samog Tiska.Tako da ce tu biti jos povuci potegni sa jedne strane BAt a sa druge Todorić pa ko da vise po meni u svakom slucaju kunja po 200 kuna ne predstavlja preveliki rizik.Ono sto je dobro treba pričekati do 14.07.2015 pa je vremenski mogučnost manipulacije cijenom dionica Tiska suzena sve cebiti vrlo brzo poznato.Imam od danas dionice Tiska na 207.5 kn prosijeka pa da vidimo tih mjesec i pol dana nije puno

Jer po meni Bat-u je cim prije milo vratiti ulozeno


BAT ulazi i u Tisak: Todorić dobiva stranog suvlasnika

Sve je jasno. Ako nekom ranije nije bilo jasno. [emo_palacg]

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Stvarno mi nije jasna ekipa koja ovo kupuje po cijenama >200kn, ponude neće biti, a Todorića za cijenu na burzi i tako nije briga…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Moli Boga samo da ne procuri po kojoj je cijeni kupljen taj udio u tisku, ne vjerujem da je kupljen za manje od 200 kn.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close