TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Papala maca strašila s Aska. Lijepo Vas je neko sredio. [lol]

@jan30, po mojim procjenama 450 kn je neki realni minimum koliko treba vrijediti Tisak, sve ovo ispod je ronjenje i kad tad će dobre firme izroniti opet na površinu. Neke će potonuti zauvijek ali siguran sam da je Tisak jedna od onih koje će izroniti.



@jan30
, po mojim procjenama 450 kn je neki realni minimum koliko treba vrijediti Tisak, sve ovo ispod je ronjenje i kad tad će dobre firme izroniti opet na površinu. Neke će potonuti zauvijek ali siguran sam da je Tisak jedna od onih koje će izroniti.

tisak je bomba od firme, to je jasno svakome tko je imalo upućen u poslovanje. to je treći maloprodajni lanac u RH (1. je konzum, 2. je OMV), a u regiji tisak je u prvih 10 maloprodaja i distributera što znači da je 500 kuna minimum minimuma u realnoj procjeni. pa ne bi ga todorić platio 430 kuna po dionici (a sve ostalo je plaćao 1 kunu!!!). U vrijeme stečaja i nakon stečaja trgovano je najvećim brojem dionica tiska u rasponu od 395 do 1600 kuna. a pogledajte ga sad, posluje jače no ikad, a cijena niža no ikad….to je ZSE, to su naši vrli fond-manageri, to su njihove diplome kojima mogu dupe obrisati….

...povijest se ponavlja...

TISAK D.D./SERIJA A II TISK-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. AGROKOR D.D. 1.291.895 54,13 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. ADRIS GRUPA D.D. 617.227 25,86 Osnovni račun ROVINJ, HRVATSKA
3. REPUBLIKA HRVATSKA 252.052 10,56 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA – OIF S JAVNOM PONUDOM 6.256 0,26 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 5.627 0,24 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 4.842 0,20 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 3.725 0,16 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
8. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 3.712 0,16 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
9. CREDO BANKA D.D. 2.722 0,11 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
10. PERČIN ANTUN 2.512 0,11 Osnovni račun DUBROVNIK, HRVATSKA
Ukupno: 91,79


Ovo je već postalo smiješno….

Kada god se janez pojavi i poćme trkeljat tisak odradi barem 30-40%….

On je najbolji bay signal na ovoj dionici…

Sad kada tiska odleti, nebu ga bilo par mjesecov na ovoj temi.

koliko vidim javio se i 19.08. pa je tisak odradio u minus…
http://www.poslovni.hr/forum/tisk-tisak-dd-459-pg636.aspx#post1200105
tako da može biti i sell signal…

nego, da vam se i ja malo pridružim u drukanju. Za one koji nisu znali – na kioscima tiska možete (uz tisak foto, plaćanje računa, preuzimanje paketa…) čak uplatiti i loto hrvatske lutrije !!!

Analitičari UniCredita smanjili su preporuku za Agrokorove obveznice s "držati" na "prodati". Takvu preporuku obrazložili su, između ostalog, izostankom plana Uprave da kratkoročne obveze pretvori u dugoročne iako je Agrokor na početku godine kratkoročne obveze smanjio izdanjem obveznice vrijedne 150 milijuna eura.

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Burza/UniCredit-Agrokorove-obveznice-treba-prodati

Ovo je loša vijest za Agrokor i odlična vijest za Tisak. Izgleda da Agrokoru mora krenuti loše kako bi konačno Todorić počeo brinuti o vrijednosti svoj kompanija na tržištu.

Ukoliko Agrokoru zatreba svežeg kapitala Tisak bi mogao biti idealni kandidat za prodaju jer se ne radi o core biznisu Agrokora, a kompanija je velika i sređena tip-top. Kupaca ne bi trebalo nedostajati jer ovdje se ipak radi o jednom od najvažnijih kanala prodaje za cigarete.

Ako to povežemo sa željom Agrokora da kupi 50% Mercatora onda znamo i da će Agrokoru trebati puno svježeg kapitala.

dobro zapažanje, ali mislim da tisak još neće u prodaju, no nikad se ne zna kod todorića. po meni mu je pametnije da digne vrijednost svojih dionica pa će mu i rejting porasti. ovako je doista bilo očekivano smanjenje rejtinga kad svi analitičari gledaju čistu računicu – vrijednost kredita i trž. kapitalizacija firme. njih zabole za potencijale…stoga savjet: napucajte cijene tiska, konzuma, leda,zvijezde kao što ste to radili 2007. pa će porasti i rejting. uvjeren sam u to.

...povijest se ponavlja...


TISAK D.D./SERIJA A II TISK-R-A
Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. AGROKOR D.D. 1.291.895 54,13 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. ADRIS GRUPA D.D. 617.227 25,86 Osnovni račun ROVINJ, HRVATSKA
3. REPUBLIKA HRVATSKA 252.052 10,56 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA – OIF S JAVNOM PONUDOM 6.256 0,26 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 5.627 0,24 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 4.842 0,20 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 3.725 0,16 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
8. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 3.712 0,16 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
9. CREDO BANKA D.D. 2.722 0,11 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
10. PERČIN ANTUN 2.512 0,11 Osnovni račun DUBROVNIK, HRVATSKA
Ukupno: 91,79

TISAK D.D./SERIJA A II TISK-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. AGROKOR D.D. 1.291.895 54,13 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. ADRIS GRUPA D.D. 617.227 25,86 Osnovni račun ROVINJ, HRVATSKA
3. REPUBLIKA HRVATSKA 252.052 10,56 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 6.831 0,29 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA +1.204
5. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA – OIF S JAVNOM PONUDOM 6.256 0,26 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 4.842 0,20 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 3.725 0,16 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
8. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 3.712 0,16 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
9. CREDO BANKA D.D. 2.722 0,11 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
10. PERČIN ANTUN 2.512 0,11 Osnovni račun DUBROVNIK, HRVATSKA
Ukupno: 91,84

http://www.suvremena.hr/20407.aspx

[huh]


http://www.suvremena.hr/20407.aspx

[huh]

Gazda očito ima velike planove sa Tiskom [thumbsup]

shefsale, 02.10.2011. u 21:30
U srijedu je u Zagrebu potpisan ugovor o suradnji između tvrtke Vetel, u vlasništvu Ivana Granića kao investitora, Tehnike kao izvođača radova, podkooperanta tvrtke KFK Tehnika i Tiska kao najmoprimca, priopćeno je iz kompanije.

Ja bih prije rekao da Ivan Granić ima velike planove sa zaradom od najma zgrade koju gradi njegova firma i koju će iznajmiti Tisku [thumbsup]


po meni mu je pametnije da digne vrijednost svojih dionica pa će mu i rejting porasti.

Todi više nitko ne želi dati kredit jer je dužan kao GRČKA!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

http://www.hrt.hr/index.php?id=48&tx_ttnews%5Btt_news%5D=132505&cHash=33c31822d5

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8



po meni mu je pametnije da digne vrijednost svojih dionica pa će mu i rejting porasti.

Todi više nitko ne želi dati kredit jer je dužan kao GRČKA!

[/quote]

Uf, da bar, konačno bi nešto zaradili 🙂


http://www.hrt.hr/index.php?id=48&tx_ttnews%5Btt_news%5D=132505&cHash=33c31822d5

pa tisak već dugo ne živi isključivo od prodaje novina….nego, u prilogu poslovnog.hr vidimo da je tisak među prvih 100 firmi jugoistoka europe….odlična firma. no, svijet je u crvenom pa ćemo i mi.

...povijest se ponavlja...

New Report

Close