TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Znam da će neki sad reci da sam “otkrio toplu vodu” ali…. Mislim da je apsolutno bezpredmetno raspravljati o trenutnim cijenama većine dionica, pa tako i Tiska, …..

baš dobar post i dobar potpis [wink]


Zašto? Pa iz jednostavnog očitovanja dnevnog prometa sve je jasno, nitko ne želi kupovat, tj. nema s čime….

hm.. ja bih reko da se para ipak ima, al se ekipa boji kupovat jer nisu sigurni da im mirovinac kroz neki veći fond sutra opet ne bu srušil burzu za 10%. Strah je opravdan.

I'LL BE BACK

Koje istresanje! I to na nakon onakvog FI…

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

2 lipe od blokade bili. Nesto smrdi

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Nekom fondu je frka, i treba mu lova. Nadam se da će bit nekoga da sve to pokupi…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


2 lipe od blokade bili. Nesto smrdi

Samo 100 komada, ali svejedno čudi vidjeti zadnju cijenu 1068 nakon onakvog GFI
[rolleyes]

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

sad sam uzeo tisak po 1162,5 misleći da je to odlična cijena) i dalje to mislim) no sad me lagano zabrinjava postoji li nešto loše što se dogodilo jer juče čitam da je tisak povećao dobot za 60 puta a cijena ljosne 10 %
stoga me zanima što mislite da li sad treba pokušat utrčaat u tisak s malo jačim ulogom?


” hm.. ja bih reko da se para ipak ima, al se ekipa boji kupovat jer nisu sigurni da im mirovinac kroz neki veći fond sutra opet ne bu srušil burzu za 10%. Strah je opravdan.

jesi prorok.
nisu burzu, al’ su tisak.[angry]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Jasno mi je da trenutacno je takva situacija na trzistu, ali da na cijenama od 1100kn nema skoro nikakve kupnje mi nije jasno. Jos i takvo izvjesce kakvo su imali u 2007 god.Morat cemo izgleda cekat bolje dane

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Netko se tu stvarno jako zaigro, zasto je netko prodao po po 1068 a sljedeca najbolja na 1170?!
Nisam htio jucer biti pesimista, ali stvarno sam i mislio da nakon vijesti o ulasku u NATO i vijesti da nam je super krenulo u pregovorima s EU svejedno i dalje sve padat ili u najboljem slucaju ne mrdat nigdje (kao sto je to slucaj u ovih prvih 40 min trgovanja) iz jednostavnog razloga – svi koji nisu planirali ili mogli kupovati ovih dana nece ni danas jer u vecini slucaja nemaju s cime, a spekulanti su ovaj tren cekali za iskrcavanje, znaci ako se i povecao bid, toliko je i zbog spekulanata porastao ask i opet smo nigdje…..
ja stvarno ne vidim skorasnje rjesenje ovog gordijskog cvora, osim da se prisili HANFA da vrati mirotvorce u investicijske….. znam da je za to mala vjerojatnost, tim vise sta se ovi u HANFA-i prave ludima, poslao sam im ne jedan mail na tu temu, odgovora naravno nema, kao da se to ni ne dogadja niti da se to njih tice……
e sad, ako netko zna nacin kako barem pokusati to neka kaze…. mislim, u pitanju je ipak nasa lova, zar ne?

p.s. i ispricavam se uvazenoj skupini spekulanata koju sam u proslom postu ispustio, naravno da nisam zaboravio na vas, ali smatrao sam da nikakve koristi od vaseg spominjanja…… moj naklon i isprike……

Even if it's free, you can always buy it cheaper.


” jesi prorok. nisu burzu, al’ su tisak.[angry]

niže na bid momci, niže. kažem vam, i pomalo…

I'LL BE BACK

Ovi fondovi samoubojice rokaju bo bidu do blokade ako treba.
Ovo je jako nezgodno. Ako se kupnja ne ojača.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

New Report

Close