TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas u Vecernjem napokon pise da Agrokor vrlo ubrzo planira preuzimanje (napokon) Stampe koja ima 220 kioska i najveci je takav lanac u Crnoj Gori. Akvizicije spremne jos samo cijena up i …

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Tisak preuzima Štampu
Nakon preuzimanja 50 posto dionica i upravljanja zagrebačkim Tiskom Agrokor je počeo s regionalnim akvizicijama. Najnovija će vjerojatno biti uskoro obavljena, a riječ je o lancu novinskih kiosaka Štampa iz Crne Gore. Štampa ima 220 kiosaka i najveći je takav lanac u Crnoj Gori. Tisak je dogovorio preuzimanje više od 90 posto Štampe, a potom će slijediti javna ponuda ostalim dioničarima.

Show me the Money!

Tisak je inertna dionica barem po meni.
Treba joj puno da se pokrene ali kada krene onda je kaos.

Nije ovo igh ili slične gdje se trži miljama, ali dugoročno je tisak puno isplativija nego većina drugih.

Bit će veselja i plesa na tisku samo treba čekat i ne buljit svaki dan u monitor i čekat da počne rasti.
Ako ništa drugo barem nema trajderu tu

Imam nešto dionica Tiska, i pratim ovaj thread dosta dugo. Rekao bih da 90% vaših komentara ide u smjeru "strpljen, spašen", dionica ima potencijala, sigurno dobar izbor itd… Ja ne namjeravam prodati dionicu barem do nove godine, ali ako se nastavi ovim tempom (1300 pa pad na 1100) bojim se da neće cijena tako skoro preko 1500 kn, a kamoli više…


bojim se da neće cijena tako skoro preko 1500 kn, a kamoli više…

Ne bih se sekirao. Fundamenti super, Todorić u backgroundu, brand u stvaranju.

Show me the Money!


Imam nešto dionica Tiska, i pratim ovaj thread dosta dugo. Rekao bih da 90% vaših komentara ide u smjeru "strpljen, spašen", dionica ima potencijala, sigurno dobar izbor itd… Ja ne namjeravam prodati dionicu barem do nove godine, ali ako se nastavi ovim tempom (1300 pa pad na 1100) bojim se da neće cijena tako skoro preko 1500 kn, a kamoli više…

čovjek se lako prevari !
a ovdje te lako prevare ! [lol]
ipak prodajte ako Vas brine ili ste nestrpljivi. [wink]
zdravlje je bitno ! [thumbsup]

jel ima gdi kakvo saznanje sta je s dividendom od tiska? kad ce i koliko iznosi…


jel ima gdi kakvo saznanje sta je s dividendom od tiska? kad ce i koliko iznosi…

teško da će je biti ove godine

Hogar vozi Volvo


jel ima gdi kakvo saznanje sta je s dividendom od tiska? kad ce i koliko iznosi…

bolje od dividende je zdravi razvoj ulaganjem kakvo todorić upravo ćini.
prinosi će biti daleko bolji od neke siće za dividendu – ulaganje i razvoj i to je 10 x dividenda… [thumbsup] (u cijeni dionice)

cega se toda ulovi to procvijeta [thumbsup]

zasigurno ce bolje upravljanje i ulaganja opravdati ocekivanja dionicara …. raniji managment i nije osim kozmetickih zahvata poradio na sustinskom razvoju …. ipak je toda car trgovine

Ideje naše benzin Vaš!

[/quote]

bolje od dividende je zdravi razvoj ulaganjem kakvo todorić upravo ćini.
prinosi će biti daleko bolji od neke siće za dividendu – ulaganje i razvoj i to je 10 x dividenda… [thumbsup] (u cijeni dionice)
[/quote]
SLAŽEM SE S TOBOM

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Dobro,sve je to ok sta vi pisete.. Al Tisak nije dionica koja ce donjet zaradu u tjedan,dva,tri.. bar ja tako mislim.. Past ce ona jos i na 1000kn okruglo,al dici ce se kroz godinu dvije kad sve kockice koje Tozo slaze dodu na svoje mijesto.. Bar ja tako mislim.. Al nemojmo opet pricati o abnormalnim ciframa koje sigurno nece biti.. Treba pustit da se klupko polako odmotava.. visak love koji stoji u nekoj banci bezveze je definitivno bolje ulozit u Tisak,jer Tozo i njegov Agrokor nece propasti nikad pa nit onda…

Postavljaju trafike gdje god stignu.
Pitam se kako je još nisu postavili pontonsku na pola bračkog kanala.
Preko lita bi imala najbolji promet


Postavljaju trafike gdje god stignu.
Pitam se kako je još nisu postavili pontonsku na pola bračkog kanala.
Preko lita bi imala najbolji promet

ne znam zašto bi nekome smetala trafika i šta tako loše utjeću novine na populaciju.
ako smijem pitao bih zašto nekome ne smeta mnoštvo kafića ili npr. nasilje na TV-u ?
a trebalo bi !

Evo jedna vijest koja će sutra dignuti Crobex.
Ko će nego Todorić
"Agrokor preuzima crnogorsku Štampu mimo tendera"

http://www.seebiz.eu/hr/t…u-mimo-tendera,16007.html

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

New Report

Close