THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@snjegovic:  kako znate koliki je prosijek ulaska u tom paketu ?   gdje to piše ?  ili ste pratili? 😉

Pratio sam trgovanje…zato je to gruba procijena…ZABA paket je onda kupovao i dizao cijenu do 350 kn…

Udio od Interkapitala je kupljen u blok transakciji za 1 M Hrk…. prosijek oko 120 kn…

svaka cast kolega.  Ali ima jedan ali sto se Interkapitala tice. ako se vratite unazad, prvobitno te dionice nisu bile od Interkapitala nego SZAIF D.D. ?   e onda ih je možda intercapital otkupio ili su se vodile pod Szaif?  procijenite sami što vi mislite?   vratite se na svibanj 2018.  investiramo.com

kolega sada sam provjerio krajem studenog , početkom prosinca 2018. , SZAIF prelazi u intercapital i intercapital onda još polagano dokupljuje hehe.

a također se vidi da je Ilija prvo imao dionice na Erste banci pa na ZABAi pa sada na sebi hehe

što je ovo?  na THNK nekome  hitno treba lova pa prosipa po 129 ?!

Jucer ste se zalili da nitko ne zeli prodat..danas kad prodaju opet ne valja..!?

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

e kolega, jucer sam htio, danas ne zelim iz principa.

Koliko god ovo jadno i low life zvučalo… IGH,INGR,DLKV i THNK su postale best buy dionice 🙁

 

netko se opet igra… *confused*

Ajde počeli su nešto i zapošljavat..

https://www.vecernji.hr/vijesti/prvi-problemi-oko-obnove-nemamo-ljudi-bez-radnika-iz-indije-ne-mozemo-sanirati-banovinu-1461045

 

Vidim da se na trgovačkom sudu brišu i neki upisi predstečajne nagodbe sa nekretnina pa i to daje neku “nadu” da ipak nesto rade..Samo da je sporo..sporo je

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Igre i igrice na Bidu/Asku…možda se dogodi iznenađenje i kupcu promakne tih 250 na 150kn..

uvijek bile i ostale.. meni se cini da prodavac siluej sa prodajom tih 295 kom ( sada je spustio na 150kn 250 kom a ostavio na 170kn 45 kom). ocito nekome trebaju novci negdje vidi bolju priliku. k tome, mozda je to netko tko je sve ulozio u TEHNIKU pa sada skoro nema za kruh ili je dobio otkaz…  svakakvih nas na burzi ima.

ja se pitam ako tehnika nikome nista ne vrijedi – kaj ond svi ne krenu lupati po BIDU i prosipati sve dionice nek ju zakujaju u kunu? 🙂  😀 🙂

New Report

Close