THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nekome treba lova pa prodaje po bidu i to ocito hitno. ovaj kaj sada prodaje po 150 prije je prodavao po 170.  dio je ostavio na 170 a sada je na 150. nekome sezaista zuri van i hitno mu treba lovica.

ima ko kakav Info u svezi PSN… vidim da svi tipuju na INGR da će biti lider u obnovi, iako sam mišljenja da je THNK u boljoj poziciji dok se završi PSN…

PSN se lagano završava.  zaposlili su nove ljude i povećali broj zaposlenih.  Novi radnici su iz ukrajne čini mi se.  Nadajmo se da će 4. kvartal biti pozitivan.  Rade na jednom od većih projekata u HR u Buzinu. Iako se ne navode kao glavni izvodžači.

Opa … Na e obavijesti počele su se požurnice slati… Jos samo da se srede knjigovodstveno i evo nas na nominalnoj cijeni… Uz sve buduće poslove nadajmo se dividendi…

https://e-oglasna.pravosudje.hr/objave/7e164cc1-2d54-40bc-94e4-fd89bbc51162;


a što bi gospođa odvjetnica a?  ako je netko odustao od trazbina odustao je.


Gospođa odvjetnica samo piše i piše dopise…   a što se tiče Tornja u splitu, pa tehniku su na silu izbacili sa gradilišta. ajme koje kombinacije.


ali bitno da se kupnja pojačala.. hehe


što tehničari misle o ovome dopisu?  ​


što kažete kolege?  ima i Tehnika svoje odvjetnike i pravnike

Netko sakuplja .. druga veća transakcija od cca 35 000 kn u komadu.

I bome je kupnja ojačala..

Broj 5 promijenio vlasnika i smanjio se broj dionica… sa 6111 na 6054…

Prebačeno na ženu ili kćer ? I dio prodan ili ostavljen starom vlasniku ?

@ dionicar

…iskreno neznam…uglavnom promjenjen je vlasnik

… Trenutno mi je zanimljivo gledati nadmudrivanja na bid/ask….

 

 

 

 

 

i onda netko kaze da ovo ne vrijedi…  a bitno da je BID prilično jači od ASKa.. i to prošli tjedan skidanje za 35k kn po asku.. issto je bilo kraj 8.mj početak mj 2020 kada je netko “na silu” potegnuo oko 35k kn po prosjecnoj cca 220kn / dionici.  a kao ovo ništa ne vrijedi i ide u stečaj?

je li itko proucio zahtjev za stecajem ?

ovu tehniku netko sakuplja u tišini kupujući po asku…  očito netko tko nešto zna..   ilinetko  zaista ima previše novaca pa se kocka?  ponoviti ću: prošle godine kraj 8.mj početak 9.mj netko kupio za 35 000kn , ove godine netko isto na silu kupio za 35 000 kn…

 

– brzinom kojom taj netko kupuje …do 1% trebat ce mu 2 godine…

– jer netko zna kad i pod kojim uvjetima THNK moze na ZSE proći u normalno trgovanje…

Ja sam znao ali sam zaboravio…mislim da se mora trgovati odredjen broj dana u mjesecu i tako  mjeseci ili dva tri  i onda moze u redovito trgovanje…recimo da svaki drugi dan kupis po 1 dionicu i tako par mjeseci i eto Tehnike u redovnom trgovanju…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

– PSN je gotov, uskoro XXXX trgovanje 🙂

 

 

modaliteti trgovine:

https://zse.hr/hr/modaliteti-trgovanja/104

Razvrstavanje dionica u modalitete trgovine obavlja se svakih 6 (šest) mjeseci na temelju kriterija likvidnosti koji uključuju prosječan dnevni promet i prosječan broj transakcija sklopljenih unutar knjige ponuda.

Dionice koje u šestomjesečnom razdoblju ostvare prosječno najmanje jednu transakciju dnevno ili imaju prosječni dnevni promet najmanje 15.000,00 kuna trguju se u modalitetu kontinuirane trgovine.

tako  je, sada ročiste i to je to. gotov PSN hehe. 😉 🙂 i idemo prema 300kn.. opasno se priblizili 200kn. Kupnja duplo jaca od prodajnih naloga hehe

New Report

Close