THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@kirin. A nije da baš ništa ne rade.. k tome.. rade gubitke istina…a da ste upućeni znali biste i zašto rade gubitke ali nažalost niste upućeni kao ni većina na ovom i na drugom forumu

Dobar buy na asku… 400 komada do 170 kn…ko skuplja ovo, ne smije fulat…

ako misli da je jeftino ne smije fulat… a skupljate li Vi kolega?

Nemam od čega …

kolega snjegovic, svi smo debelo u dionicama, i jasno je da  ljudi ne zele prodavati sa minusom.

nadalje. sjecate li se cijene od preko 200 kn.. kada je netko kupio tehnike za 35 000 kn ? mislim da je usao po 220.  netko nesto zna..

useljivo već sada ako netko traži stan – djelo radnika Tehnike:

https://projekt-kurilovec.eu/

Koliko ste beskorisnih postova i komentara na trgovanje do sad napisali bilo bi korisnije da ste svaki dan kupili po jednu dionicu..

Neki dan se moglo kupit po 145 kn pa vam je i to bilo previse.

Dajte vise kupite jednu dionicu pa se pohvalite koliko vjerujete u tvrtku !

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

kolega da imam novaca i kupio bih hehe.  za sada nemam a ovo sto imam u plusu trenutno ne mislim prodavati. ne stavljam sva jaja u istu košaru kolega.

Napokon neka se netko od vjerovnika odlucio pokrenut postupak Obustave PSN -A !

 

Pozdrav

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.
svi smo mi Crobex

Pitanje hoće li to proći…..

@DATA – ovaj zahtjev za obustavu postupka sigurno je baziran na lažnim informacijama? Insideri znaju – sad će cijena skočit! Meni se prije čini da je ovo game over

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

ja sam primjetio da vecina koja je u dionici kao ja huška na rast, a koji nisu na  pad…  ako niste primjetili kolege – nema više ZABE skribničkog, nego je prebačeno na drugu osobu hehe.  ako pratite 😉  činilo se kolege i sa OPTE da je game over.. 😉 🙂

stanovi se prodaju u gorici, gradi se zgrada za novuTV , projekti u Švedskoj idu.. sada ćemo vidjeti FI za 4. kvarta kroz mjesec dana ..  imali smo i dobit .. pa čemo vidjeti kako stojimo. a onda će možda već biti kasno za ući. ja danas htio podebljati ali mi nitko nije htio prodati a po ASKu nisam htio iz principa.

Pozdrav,

a kamo je otišao ZABA skrbnički…Kome su dodijeljene te dionice ?

kolega, snjegovic, ne pratite 😉 imate sve lijepo na investiramo.com  😉

dakle sa 16. na 17. prosinca, ZABA skrcnički ide. g. SUŠAK ILIJA-IVAN.  navedeno možete provjeriti na navedenoj platformi.

broj komada koji je imala ZABA sada odjednom se za toliko povećava broj komada navedenog gospodina.  ako Vas još nešto zanima slobodno pitajte.

 

Taj paket dionica od ZABE ima prosijek oko 250 kn…moja procijena… valjda si je gospodin Ilija smanjivao prosjek…nadam se većem dnevnom prometu od sada…

New Report

Close