THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a na koliko izdanih dionica?   10 mil i 24 mil.. a tehnika?  0.19 mil.. halo! 🙂

Ništa od THNK….  neće nitko da ju kupi…po mjerilima DLKV i INGR cijena bi po broju izdanih dionica trebala biti cca. 500 kn…

bravo snjegovic. 🙂 o tome i ja pricam. a to sto su ljudi skrti je druga prica 😉

ptolic, 18.05.2020. u 10:00

 





zvonkac, 17.05.2020. u 09:00



 

Kreću tri nova posla.

 



 

koja?

poslovna tajna, uskoro će se saznati.

kad bi uprava tehnike, kao i dalekovoda ili đure, znala od poslova zaraditi za vlasnike i dioničare, to bi bilo nešto vrlo pohvalno, ali i vrlo neobično za njih

tako da, do sada,  količina ugovorenih poslova nema nikakvu korelaciju sa zaradom tj. profitom za vlasnike

@zvonkac:  pa naravno, ne moze firma sa toliko tradicijom propasti..  jedna je od najstarijih u HR.. Tehnika je gradila i okretiste tramcaja na remizi – mislim na spremiste ne na kolosjek.

Nova ekipa je također tu nova uprava kao i nadzorni odbor.

uskoro krecu i poslovi vani ako nisu vec krenuli.

Nema škrtost veze s tim…veliki igrači kao da su u pat poziciji nitko ništa ne trguje, jednostavno nitko ne učvršćuje pozicije. Plus THNK je odnedavno vlasnik 969 dionica za nagradjivanje. I imaju novi NO sa kineskim pedigreom… Jednostavno ne znaš koliko to vrijedi…

Tehnika se najviše odbila od korone krize.Sa 65 kn na 118 , skoro duplo. Malo pretjerano. A to što kolega kaže da Tehnika ima ime a što je sa dlkv, vdkt, hdel, IGH, Ingra????Svi po par kn.

Previranja po bidu/asku bez ikakve kupnje/prodaje. Još nikakvih vijesti koje su najavljivale kolege na forumu.

financijsko izvjesce stize za mjesec dana vjerojatno 😉

Moje mišljenje je, da bez obzira na financijsko izvješće cijena se neće maknuti dok god top 10 ne počnu kupovat/prodavati. Neki od njih će ih valjda u grob nositi…

kolega snjegovic ali tako je sa svim dionicama. pa u HR trguje valjda 20 000 ljudi..

ima na prodaji ali nitko ne zeli kupovati po tim cjenama.

nismo likvino trziste. kolega, ja a sada prodam mogu rpepoloviti cijenu ako zelim 😉

U zadnja 2 mjeseca protrgovano nešto manje sa 200 dionica … Mislim da ju to cini najsporiom dionicom za trgovanje na ZSE, ono ever ever !!!

Prošlo je mjesec dana od zadnje trgovine…  Poslova nigdje na vidiku a i želje za kupnjom/ prodajom…

kolega na koliko dionica je bilo tako?  hrpa njih prodje hrpa vremean od trgovine..  k tome ako nema poslova i ide u propast zasto TOP10 ne izadje van ( ne racunamo Interkapital, g. BOjana i Luxury.. )  dakle 3 – 10 iz TOP 10?

 

New Report

Close