THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Game over!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.





dionicar, 03.04.2020. u 16:11



kolega snjegovic, kao ima  a zapravo nema. Onaj kines koji je bio Luxury Real Esteta ( 1.  vlasnika tehnike) vise nije tu.  k tome nije iskljucena dokapitalizacija po nominali. i kao sto sam vec napisao mislim da ce sada imati posla zbog obnove Zagreba.  i dalje traze ljude.



a koliko je nominala? 🙂 🙂

900 kn?

ko da slušam Migru, samo bez tsunami poslova, a tko će ga znat???

dokapitalizacija po nominali, ajde budite ozbiljni, firma u teškoj komi i aparatima  već godinama 🙁 🙁

 

tako je, nominala je 900kn.  a zasto onda traze ljude?

Vi ste sigurno  zaposlenik Tehnike pa znate nešto?

 

imam i debelo pušim oko 40% na današnju cijenu, i nemam puno…

puno je relativan pojam. nekome je puno 10 000 kn a nekome nije puno ni 100 000kn

Imam filing ko da su Banke prodale same sebi ovu dionicu sam da ju ruše zbog Corona virusa , jer nema nikakve trgovine.

kolega snjegovic, sve dionice su pale. nastala je opca panika. pa sto god pogledate je palo. pa pogledajte HT koji je koliko toliko stabilan je bio pao na 145.  ali dospovce sve je palo osim onoga sa cime se  uopce ne trguje.  HR dionice su prilicno malo likvidne osim ADRS HT i RIVP i jos par. Također ko zna isto ako je netko zadnje pare stavio u THNK pa mu zbog corene zatrebalo recimo 10 000kn ako mu je smanjena placa ili za hranu.  moje razmisljanje.

Ako Tehnika ne uđe u obnovu Zagreba onda nema više što tražiti u građevinskom sektoru…

mblaster, 27.04.2020. u 18:39

Ako Tehnika ne uđe u obnovu Zagreba onda nema više što tražiti u građevinskom sektoru…

Koliko imaju administracije mogli bi gradit kuće od papira!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Glavna točka obnove Zagreba i okolice je posao ojačanja konstrukcije i statike objekata koji obuhvaća i novi zakon o obnovi. Čak i nevezano s njim, mislim da nema zgrade, ustanove, objekta koji neće biti obuhvaćen ojačanjima konstrukcija vezano za protupotresni certifikat itd… Ne znam koje firme imaju iskustva u tim poslovima i da li Tehnika ima te kapacitete ali koje god će u to krenuti – imat će “posao stoljeća”.

Kreću tri nova posla.

zvonkac, 17.05.2020. u 09:00

Kreću tri nova posla.

koja?

Kako god, cijena dionice se neće maknuti… Nema interesa za kupnju…

@snjegocic:  da.. u ovom trenutku nema.. nije bilo ni na INGRu.. i di smo sad.. ?

 

Preskupi smo. Ddjj 2 kn, dlkv 4 kn, Ingra 4 kn, vdkt 0 kn, hdel 0 kn. Tehnika 119 kn????????

New Report

Close