THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sve ovo sto ste vi naveli je zapravo lose za poslovanje Tehnike, jer potencijalnog investitora to ne zanima, njega zanima samo ukupna cijena projekta, i da je ona naravno sto manja….

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Sve ovo sto ste vi naveli je zapravo lose za poslovanje Tehnike, jer potencijalnog investitora to ne zanima, njega zanima samo ukupna cijena projekta, i da je ona naravno sto manja….

Rastu cijene projekata, bar tako kažu kolege koji su u branši.
Samo prenosim što čujem.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Sve ovo sto ste vi naveli je zapravo lose za poslovanje Tehnike, jer potencijalnog investitora to ne zanima, njega zanima samo ukupna cijena projekta, i da je ona naravno sto manja….

Griješite kolega, ali nema veze..
To je bitno kod javnih nabava i bagatelnih za projekte koje financira država…

Recite mi dali bi vi dali da Vam adaptira stan izvođač sa najnižom cijenom, nedo bog na crno, bez reference i svih potrebnih garancija…. atesta, ispitivanja……………………………….

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Osim toga ukinulo se to s najnižom cijenom.
Ide ekonomski najpovoljnija.
To se radi da se digne cijena.
Nema mesa s najnižom cijenom.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Održano početno predavanje radi uvođenja Lean upravljanja poslovnim procesima

Znaci postoji svijest da se neracionalno radi na mnogim mjestima. Nadajmo se nekim suvislim rezultatima u narednom periodu.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Dionica je porasla nakon objave posla staklenika za Vupik/Belje. Novinari su to povezali, meni se učinilo ko slučajnost, bio je pozitivan sentiment na burzi općenito, posebno na građevini, tehnika je stoga porasla.

Ti poslovi su prekinuti? Na ovoj temi se pričalo o vezi Todorića i Tehnike, različitim konzumima, kombinacijama, pa čak i preuzimanju od Todorića.

Hoće li se i kada to sve raspetljati? Dugoročno dobra stvar da više ne “surađuju”?

Definitivno dobra. Opcenito je odlazak tog smrada najbolja vijest za RH.
Gle, Tehnika ima kapital kojima, omjer duga i kapitala malo preko 2. Imala je prije koju godinu i preko 3.5, u ocajnim okolnostima, pa je to ipak skresala i radi dalje. Pogledajte izvjesca od 2010 naovamo.
Rade se poslovi, bit ce ih vise zbog investicijskog vala u turizmu i stanogradnji i na ovim valuacijama ne predstavlja los ulaz.
Svidja mi se ona vijest o Lean programu. Ipak misle da treba bolje, a to je velika stvar u ovoj kaljuzi.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Najgora razdoblja ( i izvješča) su prošla.
Sad bi trebali nadalje uslijediti pozitivni izvještaji i dobit do kraja godine.
Kad su to uspjeli prošlih godina kad je situacija bila puno gora, onda mislim da bi ove i sljedećih godina trebalo doći do većih pozitivnih pomaka, napokon.

http://www.seebiz.eu/tehnici-poslovi-u-zupanjskoj-sladorani-i-designer-outletu/ar-160348/

Idemo jos jednom: tsunami poslova.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Tehnika sklopila ugovor za 25 posto radova na Designer Outletu Croatia vrijednom 88 milijuna eura

super za radnike i direktore, bit će za plaće, a za dioničare ako što preostane:

Tehnika sklopila ugovor za 25 posto radova na Designer Outletu Croatia vrijednom 88 milijuna eura

Ignore: KressoM, delux


super za radnike i direktore, bit će za plaće, a za dioničare ako što preostane:

Tehnika sklopila ugovor za 25 posto radova na Designer Outletu Croatia vrijednom 88 milijuna eura



kriza je odradila svoje, ni ministri više nemaju za podmiriti račune, a tvrtkama se ne isplati više davati izdašne provizije, tko će platiti račun

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/anka-mrak-taritas-konacno-progovorila-o-dugu-cifra-je-bila-manja-nego-sto-su-objavili-mediji-a-ovo-ljeto-smo-podmirili-malo-vise-od-100000-kuna/6426812/

jesen stiže, Gunjo moja

New Report

Close