THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

… ima još nas optimista samo manje pišu, nema smisla drukati kad si unutra i ne misliš van još koju godinu. Ima osjetno više posla, mora to i na cijenu malo u dobrom smjeru. Na jesen bumo videli bum meni se čini.

nisam mjesecima napisao ni slova ovdje da dam priliku,može li poštenije s moje strane?
dajte i vi priliku pesimistima još tih par dana da uđu po velikom diskontu u odnosu na ono što smo imali ove godine priliku vidjeti.
tako će biti zabavnije podsjetiti ih da nisu propustili već propustili više puta priliku.
još koji dan do FI 2Q koji mora donjeti barem dio CnB dokaza u kojem smjeru ide građevina i zarada u njoj.
još koji dan da vidimo dali tsunami poslova može rezultirati smanjenjem marži ili je ipak nešto drugo izglednije?
oni koji pogode moglo bi im se isplatiti.
tako je bilo a kako će biti na sljedećem prolaznom vremenu(ne i zadnjjem) živi bili…
a može i
tik-tak….
🙂
p.s.
brzo će to proći nije više niti troznamenkasti broj premrzlih piva u pitanju
megla je zakon
🙂

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

nisam mjesecima napisao ni slova ovdje da dam priliku,može li poštenije s moje strane?
dajte i vi priliku pesimistima još tih par dana da uđu po velikom diskontu u odnosu na ono što smo imali ove godine priliku vidjeti.
tako će biti zabavnije podsjetiti ih da nisu propustili već propustili više puta priliku.
još koji dan do FI 2Q koji mora donjeti barem dio CnB dokaza u kojem smjeru ide građevina i zarada u njoj.
još koji dan da vidimo dali tsunami poslova može rezultirati smanjenjem marži ili je ipak nešto drugo izglednije?
oni koji pogode moglo bi im se isplatiti.
tako je bilo a kako će biti na sljedećem prolaznom vremenu(ne i zadnjjem) živi bili…
a može i
tik-tak….
🙂
p.s.
brzo će to proći nije više niti troznamenkasti broj premrzlih piva u pitanju
megla je zakon
🙂

Poštenije nije moglo 🙂
Uskoro ćemo vidjeti kojim smjerom…. ono što je evidentno na 540_550 jedva što prolazi

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Tako je, slažem se, a i nema se što posebno pisati ni intervenirati. možemo tamo negdje kad cijena bude dvostruka.
ova sadašnja je uvreda inteligencije. tek toliko.
pozdrav Migra uživajte, mi Zagorci više rješavamo gemište… 🙂

beti

vpavlak8@
pozdrav zagorju
dok ima megle hrvatska nebu propala
se smijem pozvati na taj gemišt?
možda nakon FI 2Q da ga raspravimo kak se zapoveda?
🙂

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...


vpavlak8@
pozdrav zagorju
dok ima megle hrvatska nebu propala
se smijem pozvati na taj gemišt?
možda nakon FI 2Q da ga raspravimo kak se zapoveda?
🙂

hahahaaa…..vazda naveke

beti

ZA ŠEST MJESECI POČINJU RADOVI? Ruglo na ulazu u Zagreb konačno bi moglo postati Sveučilišna bolnica

Baš me zanima tko će dobiti ovaj posao…

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Daj boze da se napravi ta bolnica, jedino da nebude obecanje ludom radovanje , kao i recimo rotor u Remetincu .

A tu istu Sveučilišnu bolnicu radila je TEHNIKA davne 1985…..1990
AB Konstrukciju

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Ponovno oglasi u tiskovinama i netu

TEHNIKA traži, d.i.g., i.g., sve skupine djelatnika vezane za branšu…

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

ING@

što se mene tiče nema nikakvog zagušivanja jer dokazano nekima nije niti 100x bilo dovoljno.
osobno čekam sa pisanjem ovdje da se ispuni moje obečanje.
netko mora pisati jer to je i smisao foruma iako povremeno se javljaju oni koji bi htjeli da se ništa ne piše a mi im s vremena na vrijeme udovoljavamo njihovim željama kako bi im omogučili ono što žele.
još kad bi oni i to iskoristili a koliko vidim zadnjih mjeseci gotovo nitko ne koristi,čak bi se usudio reći da sam među rijetkima.
vidjećemo kako si je tko izabrao,izmudrovao…
u nekoj budućnosti će upravo nas napadati i optuživati jer nisu iskoristili po svom izboru.
nije za svakoga demokracija i sloboda izbora dobro rješenje kolikogod mi šutili o tome.
samo što to takvi neće nikad priznati,lakše je druge optuživati .
ponovni dokaz da je tome tako niti ovdje nećemo dugo čekati
živi bili…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Kolega migra …. 100 .. potpisujem … mislim da smo na istoj valnoj…
Zlobni će reći, drukaš zato što imaš tehniku..

Kad vidim u Zgb što se radi. što radi tehnika i sve ostalo da ne nabrajam … ne vjerujem da nema značajnijeg interesa.. ali ne zadugo

Jutros me moderator pobrisao..
Pa ću ponoviti, kakve su šanse da TEHNIKA preuzme PROJEKT GRADNJU koja će na bubanj kroz neko vrijeme!???

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/KCmjbJ1Swh344lxYymUngw==.pdf

Lijepo. Skupljaju se ugovori u ZG.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

skupljaju se ugovori ali nigdje dobiti
to je malo kontradiktorno

New Report

Close