THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.






Dno je potvrđeno, samo pitanje na cijeloj burzi koliko je margina u šoku!

bojim se da nam tek slijedi testiranje dna, 5. kupnja je na 921 kn, a cijela kupnja je samo 51 dionica!!! da ja opalim po bidu sve bih satro!!
rekao sam da ćemo otići u k…. sad kad se forumaš šef ukrcao ovamo po 1100 kn [cry]
šefe prodaj THNK i spasi nas [lol]
[/quote]
već nekoliko vremena govorim da je dionica u silaznom trendu i da će skliznuti ispod 1000 kn,oprez sa dionicama iz građevinskog sektora -kolege, nadam se samo da neće imati dnevne padove u postotcima poput ingre.
[/quote]
već je thnk takve padove odradila…
a možda bude još…
[/quote]
onda kada misliš da je dosegnula dno sačekaj još malo nekih 20 % , tek onda reagiraj..
[/quote]
Pametno jer danas novo klizanje, novi pad i novo dno.

na kupnki ima trenutno 59 komada.
sta se desi kada nestanu ti 59 komada??? [shocked]

dan poslje sutra

prva kupnja je na 968 kn, strašno. izgleda da će ubrzo THNK debelo ispod 1000 kn

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...

propuhali su ventile na tehnici

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!


lacoste@ negdje u 4 mj. jos sam bio u dionicama….pisao si vec o padu trzista 30tak %
stotka od mene…. [thumbsup]

Zahvaljujem za stotku -kolega
Da, napisao sam negdje pred kraj travnja -ove godine da je vrjeme za rasprodaju postojećih pozicija i nisko na bid 25-30 %,-tema -Best buy- mislim da je 29-30.04 .2010 .
Na žalost to se i događa-u tom trenutku je bilo preočito da će zbog nemogućnosti rasta Crobexa ,doći do značajne korekcije navedenog indexa ,što je nažalost razvidno iz trgovanja u zadnjih mjesec-dva .

Nebih predviđao do kuda ide ovaj pad, da ne ispadne da drukam,ali neće biti mali.
Razlozi:
1)ljetna letargija
2)nelikvidnost
3)slabi rezultati
4)trenutno lagano i jesensko najavljivanje rasprodaje državnih udjela .

itd da ne dužim..



lacoste@ negdje u 4 mj. jos sam bio u dionicama….pisao si vec o padu trzista 30tak %
stotka od mene…. [thumbsup]

Zahvaljujem za stotku -kolega
Da, napisao sam negdje pred kraj travnja -ove godine da je vrjeme za rasprodaju postojećih pozicija i nisko na bid 25-30 %,-tema -Best buy- mislim da je 29-30.04 .2010 .
Na žalost to se i događa-u tom trenutku je bilo preočito da će zbog nemogućnosti rasta Crobexa ,doći do značajne korekcije navedenog indexa ,što je nažalost razvidno iz trgovanja u zadnjih mjesec-dva .

Nebih predviđao do kuda ide ovaj pad, da ne ispadne da drukam,ali neće biti mali.
Razlozi:
1)ljetna letargija
2)nelikvidnost
3)slabi rezultati
4)trenutno lagano i jesensko najavljivanje rasprodaje državnih udjela .

itd da ne dužim..
[/quote]
potpisujem,zato sam u cashu već mjesec dana izgleda da je nizbrdica sve strmija

nebi se usudio prognozirati,ali ne izgleda lijepo




lacoste@ negdje u 4 mj. jos sam bio u dionicama….pisao si vec o padu trzista 30tak %
stotka od mene…. [thumbsup]

Zahvaljujem za stotku -kolega
Da, napisao sam negdje pred kraj travnja -ove godine da je vrjeme za rasprodaju postojećih pozicija i nisko na bid 25-30 %,-tema -Best buy- mislim da je 29-30.04 .2010 .
Na žalost to se i događa-u tom trenutku je bilo preočito da će zbog nemogućnosti rasta Crobexa ,doći do značajne korekcije navedenog indexa ,što je nažalost razvidno iz trgovanja u zadnjih mjesec-dva .

Nebih predviđao do kuda ide ovaj pad, da ne ispadne da drukam,ali neće biti mali.
Razlozi:
1)ljetna letargija
2)nelikvidnost
3)slabi rezultati
4)trenutno lagano i jesensko najavljivanje rasprodaje državnih udjela .

itd da ne dužim..
[/quote]
potpisujem,zato sam u cashu već mjesec dana izgleda da je nizbrdica sve strmija

nebi se usudio prognozirati,ali ne izgleda lijepo
[/quote]
Jasno se vidi da će i niže opet je nestalo kupnje .



Dno je potvrđeno, samo pitanje na cijeloj burzi koliko je margina u šoku!

bojim se da nam tek slijedi testiranje dna, 5. kupnja je na 921 kn, a cijela kupnja je samo 51 dionica!!! da ja opalim po bidu sve bih satro!!
rekao sam da ćemo otići u k…. sad kad se forumaš šef ukrcao ovamo po 1100 kn [cry]
šefe prodaj THNK i spasi nas [lol]
[/quote]
FAJRUN …jesi LI ti to danas "SATRO"………. [lol] [kiss]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

nešto se očajnički pokušava ušminkati slika s par dionica…

ili je to pravi odbijanac?

za par dana će se split 009 hvaliti da je kupio po 975,a prodavao po 1059 [proud]

Ja mislim da će ovo na kraju na završiti na -800,00 kn po dionici kako neki ovdje i dalje najavljuju.
Tko kupi zadnji, dobiti će broj žiro računa od SDA na koji će morati doplatiti razliku.

Frankly my dear, I don't give a damn!

@nosorOg

na -800 kn neće-ha,ha

ali na 700-800 kn sigurno hoće u idućem naletu.

Neočekivano da će THNIKA tako brzo na troznamenkastu brojku.

Ipak, znali tko da tehnika nije dogovorila kakvu novu bauštelu u Crnoj Gori, obzirom da smo sa par komada porasli za cca + 8 %?

[bye]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close