THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

KRADS ovdje nemaš kome jeftino krast a ako se želiš našaliti to je druga tema.


Jednoga Dana..u Jednoj Uređenoj Državi..biti će moguće , on line….

vidjeti tko je prodavao i tko je kupio…do dna,ne samo top 10 .

Onda bih imao jedinstvenu priliku da osobno zahvalim svim telcima koji su jutros prodavali na 1115….i svim optimistima koji su kupovali na 17-8x .

Hvala .

hočeš reć da si to sve ti protrejdao?

ako jesi ,onda svaka čast,majstore,zbilja spretno [proud]

naravno da nisam,ali u tome je bit burze ,zar ne ?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

jel prelazimo sutra 1200 ili cekamo Godoa

možda prelazimo i 1100…
a možda i čekamo…
tko će ga više znat…


možda prelazimo i 1100…
a možda i čekamo…
tko će ga više znat…

Po tome kako je danas krenulo nizbrdo mogli bi ispod 1.099 kuna.


jel prelazimo sutra 1200 ili cekamo Godoa

Iskreno, ne znam koja bi to veeelika pozitivna vijest trebala biti da pređemo 1200. Vjerojatnije da ćemo ispod 1100 jer je na ZSE vrlo loš sentiment, a pogotovo prema građevinarima. Dok vani sve raste, mi (ZSE) stojimo na mjestu, a kad vani padaju, padamo skupa s njima. OMF su digli ruke od ZSE, pa tako i od THNK, sad ovisimo o tome što se par manipulatora u jutro na kavi dogovore da će napraviti s cijenom dionice [angry]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


jel prelazimo sutra 1200 ili cekamo Godoa

Nadam se! Možda i 1250, blokada je od 1.261,14 zbog današnjih "mudrih" prodavača… [lol]



jel prelazimo sutra 1200 ili cekamo Godoa

Iskreno, ne znam koja bi to veeelika pozitivna vijest trebala biti da pređemo 1200. Vjerojatnije da ćemo ispod 1100 jer je na ZSE vrlo loš sentiment, a pogotovo prema građevinarima. Dok vani sve raste, mi (ZSE) stojimo na mjestu, a kad vani padaju, padamo skupa s njima. OMF su digli ruke od ZSE, pa tako i od THNK, sad ovisimo o tome što se par manipulatora u jutro na kavi dogovore da će napraviti s cijenom dionice [angry]
[/quote]

tko ti kriv da ti ne piješ kavu ? Ili ti škodi !

uostalom,da sam ja tako siguran kao ti u vrijednost THNK….i da nisam špekulantić,sitna duša u lovu na 100 Kn…burekdjija…ili luzer,ili hranitelj brokera.. ( ili samo imam dobar feeling ) [lol]
uopće nebih ljetovao na forumu.čekao bih jesen…i uživao.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

U Rovinju predstavljen projekt hotela Lone

Čelnici Adris grupe i Maistre danas su u Rovinju predstavili projekt hotela Lone, novog hotela s pet zvijezdica, investiciju vrijednu 290 milijuna kuna. Hotel će se prostirat na 29.400 četvornih metara, a bit završen do iduće turističke sezone, kazao je na predstavljanju projekta hotela Lone direktor investicija Adris grupe Damir Anđelić.

Lone će biti prvi pravi konferencijskih hotel u Istri. Imat će 240 soba, devet luksuznih apartmana s jednim predsjedničkim, te deset višenamjenskih konferencijskih dvorana, a glavna će imati 700 mjesta, rekao je predsjednik Uprave Maistre Kristian Šuster. Prema njegovim riječima Lone će biti klasični bussiness class desing hotel koji će produžiti turističku sezonu u Rovinju i Istri. Dodao je kako će se izgradnjom hotela Lone zaokružiti područja Monte Mulini, koja će uz već tri postojeća hotela Eden, Park i Monte Mulini, činiti jedinstvenu destinaciju na Jadranu

Stagflacija je svemu kriva


U Rovinju predstavljen projekt hotela Lone

Čelnici Adris grupe i Maistre danas su u Rovinju predstavili projekt hotela Lone, novog hotela s pet zvijezdica, investiciju vrijednu 290 milijuna kuna. Hotel će se prostirat na 29.400 četvornih metara, a bit završen do iduće turističke sezone, kazao je na predstavljanju projekta hotela Lone direktor investicija Adris grupe Damir Anđelić.

Lone će biti prvi pravi konferencijskih hotel u Istri. Imat će 240 soba, devet luksuznih apartmana s jednim predsjedničkim, te deset višenamjenskih konferencijskih dvorana, a glavna će imati 700 mjesta, rekao je predsjednik Uprave Maistre Kristian Šuster. Prema njegovim riječima Lone će biti klasični bussiness class desing hotel koji će produžiti turističku sezonu u Rovinju i Istri. Dodao je kako će se izgradnjom hotela Lone zaokružiti područja Monte Mulini, koja će uz već tri postojeća hotela Eden, Park i Monte Mulini, činiti jedinstvenu destinaciju na Jadranu

a gdje je tu Tehnika? negdje sam čitao da ih Adris neće angažirati za gradnju ovog hotela jer su gadno zabrljali s rokovima kod gradnje hotela Monte Molini

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

vrtoglav rast danas,tko je ono spominjao pozitivnu blokadu? [wink]

New Report

Close