THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Da kolega,pitajte to vidru i feđu koji su ovog gubitaša kupovali po 2200..polako sve ce doci na svoje, samo polako

Kažeš Tehnika je gubitaš ? Hm… to vidiš u grafikonima i tehničkoj analizi ?
[/quote]
obriši naocale, mutne su ti

http://zse.hr/userdocsimages/financ/THNK-fin2010-1Q-NotREV-K-HR.pdf

TEHNIKA JE GUBITAŠ

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Jedva cekam.Ali kad tehnika bude 1100,vjerujte da ce Ledo i ostale vase dionice biti na 2000 kn.
Sredite se gospon lebanner i idite drukati po svojim dionicama.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”


put ka 1100 otvoren

Slažem se s vama kolega ide Tehnika puno niže mali kupuju a veliki se iskrcavaju.

THNK je na dnu dna!
dosad 5 puta kad je bila na ovoj cijeni uvijek se masno odbila, ko je danas kupio profitirat će!

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

Kolega Delux mislim da ste ovih dana najveći gubitnik upravo vi (a znate i zašto [lol] ) pa me ne čudi vaša nervoza.

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

do 1500 još 50 komada.

da deluks išta zna ne bi imao tolike pušinge na ULPL, HT i ADRIS.ovaku mu je zlo od vlastitih minusa, pa onda druka drugima da izgube.

ide tehnika još danas prema 1500

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!


put ka 1100 otvoren

Danas je otvoren put prema 1.300 hrabri heroji koji su kupovali na 1.400 potučeni su , i ne vraćaju se više jer nemaju penez. Prve kupnje na 1.3xxxxx pa sad mali možda i skuže koji su bili naivci umjesto da su se maknuli s kupnje pa neka veliki ruše dokle hoće i tako ih mali ne mogu zaustaviti. Idući tjedan samo još niže.


THNK je na dnu dna!
dosad 5 puta kad je bila na ovoj cijeni uvijek se masno odbila, ko je danas kupio profitirat će!

upravo tako, 1400 kn je dugotrajna brana od koje uvijek ide odbijanac prema gore, nekad do 1700 kn, nekad do 2000 kn [thumbsup]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste



THNK je na dnu dna!
dosad 5 puta kad je bila na ovoj cijeni uvijek se masno odbila, ko je danas kupio profitirat će!

upravo tako, 1400 kn je dugotrajna brana od koje uvijek ide odbijanac prema gore, nekad do 1700 kn, nekad do 2000 kn [thumbsup]
[/quote]
Pa kako je onda danas ta brana popustila pa je cijena bila i 1.385 kuna ? a idući tjedan bit će i puno niže samo bez panike.



put ka 1100 otvoren

Slažem se s vama kolega ide Tehnika puno niže mali kupuju a veliki se iskrcavaju.
[/quote]

pa na koliko su se ukrcali,ako sad izlaze?

Ove vaše prognoze su najblaže i naskromnije rečeno smiješne. Otkud je netko došao do toga da analizira vrijednost dionice (1300), kad u zbilji ne postoji sistem da se "odredi" cijena, koja ovisi o mnoštvu faktora te i tada iznenadi velikim skokom ili padom. Otkud cijena Tehnike i da ne nabrajam na desetine firmi koje su prije globalne krize imale vrijednost 5, 10, 15 puta veću (Tehnika je tada vrijedila 12000), te su neke bile precjenjene a neke potcijenjene, ali i dalje se trgovalo po tim "precjenjenim" i "potcjenjenim" cijenama. Ova popularna drukanja, ubijanja dosade ili nestrpljivost su zanimljiva u ovoj globalnoj krizi. Kada analitičari tvrde da HT vrijedi 450, te da je daleko potcjenjena dionica a on padne za polovinu od te cijene, tada se vidi da tržište ovisi o širem "stanju" a ne o "realnoj" cijeni dionice




put ka 1100 otvoren

Slažem se s vama kolega ide Tehnika puno niže mali kupuju a veliki se iskrcavaju.
[/quote]

pa na koliko su se ukrcali,ako sad izlaze?
[/quote]
Ja još na 400 kuna davno kao i većina ozbiljnijih igrača koji smo već dugo u Tehnici.

New Report

Close