THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


golubv, kupil si dionice Tehnike?

Kaj kupil….već su mi zbobotnole [yawn]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Crnogorci idu u novi natječaj za autoput Bar – Boljare. Kinezi su otpali,Turci su otpali……’?? [proud]. Na kraju ćemo biti "mi" dobri – možda??

nema šanse….financirat će EIB, a gradit će njihove firme…i bolje da se tamo ne petljamo jer ćemo gaće na štapu izgubiti


TEHNIKA

OBAVJESTI O SKLOPLJENOM POSLU U ZADNJIH POLA GODINE

15.07.2011……….20.122.800,00 + PDV

12.07.2011……….24.508.574,00 + PDV

28.06.2011……….68.000.000,00 + PDV

28.04.2011……….53.237.603,00 + PDV

19.04.2011……….33.542.451,00 + PDV

O1.12.2010………..7.085.000,00 + PDV

30.11.2011……….23.636.211,00 + PDV

UKUPNO………… 230.131.839,00 +23% PDV (280 MILJUNAKUNA)

Imam jedno glupo pitanje, kada se ovi poslovi vide kao prihod u izvješćima, po sklapanju posla ili kada kupac plati?

Herbos d.d. - lider u zaštiti bilja sa više od 62. godine tradicije

u građevinarstvu su uobičajeni obračuni po mjesečnim situacijama i konačni obračun. Izvođač ispostavlja račun za radove izvršene u tekućem mjesecu, a nadzorni inženjer situaciju ovjerava.




protekli mjesec je bio znakovit, kao i početak ovoga… ukoliko još netko sumnja, vrijeme je da razmisli, vidljivo je i iz aviona: THNK ide UP… [sealed]

THNK kao i uvijek ide do 1500 kn pa nazad na 1400-1430 kn [yawn]
[/quote]

Ne bih se kladio u tvoju prognozu, kupnja se udvostručila od jučer…
[/quote]

očito je kolega rassim bio u pravu [rolleyes]

Tehnika se odlično drži iznad 1400 kn i pokazuje kao najstabilniji građevinar, a sudeći po učestalim objavama novih poslova izgleda da će postati i najsupješniji na ZSE [thumbsup]


Tehnika se odlično drži iznad 1400 kn i pokazuje kao najstabilniji građevinar, a sudeći po učestalim objavama novih poslova izgleda da će postati i najsupješniji na ZSE [thumbsup]

pokušavaš se utješiti… ? [lol]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Mene bi zanimao podatak kolika je naplata poslova:
-Cvjetni-Horvatinčić
-Dalekovod-Poslovni toranj-Zagrebačka
-Super Nova -Buzin

To su visoko rizični klijenti,niti jedan od njih nema zdravu financijsku sliku.
Ovo su izuzetno teška vremena za građevinske firme i svaki posao je vrijedan da bi se nos održao iznad vode.

Vaš link

[cool]


Mene bi zanimao podatak kolika je naplata poslova:
-Cvjetni-Horvatinčić
-Dalekovod-Poslovni toranj-Zagrebačka
-Super Nova -Buzin

To su visoko rizični klijenti,niti jedan od njih nema zdravu financijsku sliku.
Ovo su izuzetno teška vremena za građevinske firme i svaki posao je vrijedan da bi se nos održao iznad vode.

Horvatinčić nije visoko rizičan klijent, on ima itekako novaca i vrlo je uredan platiša (još od vremena HOTO VILA 2005), jedino što cijena mora biti izrazito niska – rad na pozitivnoj nuli!
AL tu su projekti koje Horvatinčić ima namjeru pokrenuti na Krku pa tu postoji i poslovne bliskosti!

Dalekovod je vrlo rizičan, opet al – zato što THNK uzela već ugovoreni posao SUPERNOVA u Buzinu TEHNOBETONU…..i da kolega ne nabrajam..

Obzirom na ne učinkovitost državnih projekata i injertnosti ministarstava i strateških konkretnih odluka za sve građevinare se ne piše dobro, gotovo sam siguran da većina još nije dotakla dno – nažalost.

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

ING, slažem se… mislim da se Tehnika ovaj mjesec jako dobro držala, nije potonula kao drugi građevinari, i stoga mislim da što se tiče THNK korekcija tek slijedi…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Evo novog posla za Tehniku u Vrbovcu…


Evo novog posla za Tehniku u Vrbovcu…

Ima neki link sa detaljima za ovaj posao?

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Čestitam bivšem dioničaru THNKE (barem većeg dijele) kada je svoj paketić nedavno odlučio prodati na 1470 – 1500 kn, BRAVO, otprilike tu sam i ja izletio

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE



Evo novog posla za Tehniku u Vrbovcu…

Ima neki link sa detaljima za ovaj posao?
[/quote]

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/3ldO1NaQGVAxeUCa7ciSag==.pdf

Heaven or Las Vegas

New Report

Close