THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Promjene u TOP 10
Popović Davorin …OUT 10. – 2547

Nećemo vam zamjeriti na ovoj nebuloznoj tvrdnji, jer ipak ste na godišnjem odmoru koliko se da naslutiti iz vaših postova, a tu je zasigurno i koja čašica više … [lol] Inače da niste ovo napisali brzopleto opijeni čarima ljeta i dobre kapljice, možda biste prije razmislili pa bi vas kratka računica dovela do cca 3,7 milijuna kn prometa uzevši u obzir volumen od nekih 2.500 dionica po prosječnoj cijeni cca 1.450 kn, što je 10 i više puta veći promet od dnevnih prosjeka. Pošto ni mali dio takvog prometa nismo vidjeli na Tehnici zadnjih tjedana, nećemo vas uzeti za ozbiljno. [cool]

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Ne znam ja ništa o trgovanju. Znači, fondovi preskaču male investitore. Pa, to je super.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

vidim poveći skriveni nalog na bidu… [thumbsup]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

novi posao od 24.5 milja kn [thumbsup]

Vaš link

neide im baš loše, inače nisam fan građevisnkog sektora ali tehnika je posve ok

Herbos d.d. - lider u zaštiti bilja sa više od 62. godine tradicije


novi posao od 24.5 milja kn [thumbsup]
Vaš link

Evo ukratko: [thumbsup]

Tehnika će graditi halu za Robne terminale na Žitnjaku

Tehnika je sklopila je Ugovor o izvođenju radova na rekonstrukciji i izgradnji hale br.12 – Žitnjak, s naručiteljem Zagrebačkim Holdingom – Podružnicom Robni terminali Zagreb.
Cijena ugovorenih radova je 24.508.574,90 kn bez PDV-a.

To je drugi veliki posao Tehnike u posljednjih nekoliko tjedana. Prethodno je kompanija sklopila Ugovor o građenju za izgradnju prodajno-poslovnog centra Bricostore u Sesvetama, s naručiteljem BRICOSTORE NEKRETNINE ŽITNJAK d.o.o. Zagreb. Cijena ugovorenih radova je 68.000.000,00 HRK bez PDV-a.

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


novi posao od 24.5 milja kn [thumbsup]

Vaš link

Poslova ko u priči za Tehniku [thumbsup]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

3. PBZ skrbnički + 150 kom

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Znači ova dva posla zajedno 92 500 000 kn. Nek samo tako nastave. Što mislite dali se građevinsko tržište lagano oporavlja? Prema ovim podacima mi se tako čini……..

Herbos d.d. - lider u zaštiti bilja sa više od 62. godine tradicije


Znači ova dva posla zajedno 92 500 000 kn. Nek samo tako nastave. Što mislite dali se građevinsko tržište lagano oporavlja? Prema ovim podacima mi se tako čini……..

To se samo tebi čini ostali misle da je građevina u krizi .



Znači ova dva posla zajedno 92 500 000 kn. Nek samo tako nastave. Što mislite dali se građevinsko tržište lagano oporavlja? Prema ovim podacima mi se tako čini……..

To se samo tebi čini ostali misle da je građevina u krizi .
[/quote]

građevina je još u krizi, ali tehnika u usporedbi s ostalim građevinskim firmama najbolje "podnosi" krizu.

Nadam se da nećemo još dugo gledati bid ispod 1.500 kn. Nije ni prodaja naročito jaka, ali čim se pomete ask do 1.500 kn, odmah se naslaže 50-ak novih naloga (već u par navrata). Kao da netko štopa cijenu na 1.500 i ne da iznad. [angry]

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]


Nadam se da nećemo još dugo gledati bid ispod 1.500 kn. Nije ni prodaja naročito jaka, ali čim se pomete ask do 1.500 kn, odmah se naslaže 50-ak novih naloga (već u par navrata). Kao da netko štopa cijenu na 1.500 i ne da iznad. [angry]

kada se do 1500kn skupi naloga za preko 200k kn, onda ide čišćenje



Nadam se da nećemo još dugo gledati bid ispod 1.500 kn. Nije ni prodaja naročito jaka, ali čim se pomete ask do 1.500 kn, odmah se naslaže 50-ak novih naloga (već u par navrata). Kao da netko štopa cijenu na 1.500 i ne da iznad. [angry]

kada se do 1500kn skupi naloga za preko 200k kn, onda ide čišćenje
[/quote]

Evo ima aska do 1500, taman fino za počistit, da se malo smanji K/P [wink]
Naredna izvješća uz ovolike ugovorene poslove bi mogla biti jako dobra.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


Nadam se da nećemo još dugo gledati bid ispod 1.500 kn. Nije ni prodaja naročito jaka, ali čim se pomete ask do 1.500 kn, odmah se naslaže 50-ak novih naloga (već u par navrata). Kao da netko štopa cijenu na 1.500 i ne da iznad. [angry]

kolega, meni ne smeta gledati svako malo čišćenje aska do 1500 i nakon toga štopanje cijene…
to je sastavni dio igre i kada se tako odluči THNK ide gore… [cool]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

New Report

Close