THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo, prihvaćam preporuku INGa, idući tjedan neću komentirati, barem ne svakodnevno…
i gabrijelav bi trebala idući tjedan propustit jer se neće dogoditi rušenje koje željno iščekuje, ali naravno, upozoravam je da cijena neće vječno biti na ovim razinama…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Na Tehnici jača prodaja nebu dobro , nebu .


Na Tehnici jača prodaja nebu dobro , nebu .

Ma sve će biti dobro prva kupnja 1.2xx bit će super .

Tehnika pred pravim potopom kupnja se povukla , no treba reći da za usporedbu s IGH-om Tehnika još nije niti odradila svoj pad .

ivanhren, finsavjetnik, terenac, gabrijelav, murato…
konstatirate činjenice o trenutnom stanju k/p, to može svatko…
ono što ne može svatko je dati tehničku analizu i projekciju za naredni period…
ali pošto za to treba malo više truda i znanja, slobodno nastavite pisati ovakve dubokoumne postove… [yawn]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


ivanhren, finsavjetnik, terenac, gabrijelav, murato…
konstatirate činjenice o trenutnom stanju k/p, to može svatko…
ono što ne može svatko je dati tehničku analizu i projekciju za naredni period…
ali pošto za to treba malo više truda i znanja, slobodno nastavite pisati ovakve dubokoumne postove… [yawn]

Kolega system42 kako ti kažeš dubokoumno konstatujem da je Tehnika zaronila – 0,32 % i zdravo seljački ti tvrdim da će u narednim danima biti potop kojeg ćeš i ti biti svjedok . Sad ti fino postavi jednu svoju analizu i projekciju pa da vidimo čija teza će se ostvariti .

terenac, protrgovano je 26 dionica s porastom prosječne cijene od +0,28%
Za analizu ima vremena, trenutno sam u fazi prikupljanja i ne bih željela otjerati prodavatelje!

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


terenac, protrgovano je 26 dionica s porastom prosječne cijene od +0,28%
Za analizu ima vremena, trenutno sam u fazi prikupljanja i ne bih željela otjerati prodavatelje!

Nije li – 2,69 % ?



terenac, protrgovano je 26 dionica s porastom prosječne cijene od +0,28%
Za analizu ima vremena, trenutno sam u fazi prikupljanja i ne bih željela otjerati prodavatelje!

Nije li – 2,69 % ?
[/quote]
ti se sigurno baviš politikom: ja sam napisala podatak za četvrtku a ti za petak…
bilo kako bilo, u oba dana kupiti se moglo po istoj cijeni: 1300 kn !
osim stotinjak dionica prodanih ovaj tjedan iz kojekavih razloga, nikakvog istreanja nije bilo…
dakle, u protekla 2 izrazito negativna tjedna na ZSE (bez INAe, bez vijesti, bez prometa) , cijena se minimalno ili nimalo spustila…
ne govori vam nešto ?

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Što je s onim dionicama koje su prodane po 1.250 kuna , te dionice budemo zatajili i pravili se kao da ih nije niti bilo .


Što je s onim dionicama koje su prodane po 1.250 kuna , te dionice budemo zatajili i pravili se kao da ih nije niti bilo .

Uvijek se nađe netko tko u nelikvidnim vremenima proda po bidu… ne moramo ih tajiti pogotovo zato što se radi o nekoliko desetaka komada…
A složit ćete se samnom da je teško kupiti nalogom na bidu, tako da prodavateljima po 125x treba zahvaliti !

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.





petak je… pa gdje je to famozno rušenje ??? [lol]

Još gora je nelikvidnost i zarobljenost, volio bih i da padne 2% uz milijun prometa, nego ovo.
[/quote]
Istina, ali na večini dionica periodično dolazi do nelikvidnosti… znamo svi koje su dionice uvijek likvidne i svjesno smo ušli u THNK jer znamo zašto…
Ovo je period kada se pokušava skupiti što više po ovim cijenama a to je jako teško, pogledajte samo ovoga na asku sa 50 kom, jako se trudi srušiti cijenu ali mu ne ide…
[/quote]
Samo gledaj rušenje idući tjedan bit ćeš malo zbunjen .
[/quote]
Prošao je tjedan i nisam uspjela kupiti (osim nešto sitno).
Ukoliko imaš nove informacije o rušenju za ovaj tjedan molim te da mi javiš.
U protivnom ću morati povisiti letvicu ! [lol]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Tehnika – 1,27 % protrgovana 81 dionica .

gabrijelav, zašto mi ne prodaš po 12xx ?
sudeći po tvom prethodnom postu slijedi veeelikooo rušenje tehnike… i to traje već tjednima… [lol]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


gabrijelav, zašto mi ne prodaš po 12xx ?
sudeći po tvom prethodnom postu slijedi veeelikooo rušenje tehnike… i to traje već tjednima… [lol]

Netko će vam prodati ne brinite od kad je Gabrijela pisala o padu Tehnika je s 1.350 krenula lagano prema 1.200 znači da je bila u pravu . Sad dali će i ispod kritične točke od 999 kuna to će pokazati dani pred nama . Ja isto mislim da hoće ali to je samo moje mišljenje i ne tvrdim da sam u pravu .

New Report

Close