THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


FF je ogroman, lako je zaplašiti krdo. a nekom jačem da stabilizira brod trebaju milioni na bidu. pa zašto ne pustiti onda raspad pa opet kupiti skroz jeftino. i tako ukrug.

takav scenarij je u toku ,samo na žalost velika većina toga nije svjesna,pa se gura na bid ,umjesto da se strpe nekoliko tjedana i imaju povoljniju kupnju za 20-30 %.



FF je ogroman, lako je zaplašiti krdo. a nekom jačem da stabilizira brod trebaju milioni na bidu. pa zašto ne pustiti onda raspad pa opet kupiti skroz jeftino. i tako ukrug.

takav scenarij je u toku ,samo na žalost velika većina toga nije svjesna,pa se gura na bid ,umjesto da se strpe nekoliko tjedana i imaju povoljniju kupnju za 20-30 %.
[/quote]
Daljnji pad je neizbježan najbolje će se vidjeti u ponedjeljak i cijeli idući tjedan.

S obzirom da samo vas nekoliko trguje između sebe, možete dogurati i do nule, samo ne znam kako ćete na tome zaraditi [lol]


S obzirom da samo vas nekoliko trguje između sebe, možete dogurati i do nule, samo ne znam kako ćete na tome zaraditi [lol]

Jednostavno, posljednji koji proda jest magarac, loool

26.11.2010 - Dan D


S obzirom da samo vas nekoliko trguje između sebe, možete dogurati i do nule, samo ne znam kako ćete na tome zaraditi [lol]

zarada se temelji na jeftinoj cijeni dokupa-TEHNIKA ispod 1000 kn, kako na ovoj dionici tako i na IGH- ispod 2000 kn.

budući da su obadvje rasle na vjestima i špekulaciji, posla u CG.



S obzirom da samo vas nekoliko trguje između sebe, možete dogurati i do nule, samo ne znam kako ćete na tome zaraditi [lol]

zarada se temelji na jeftinoj cijeni dokupa-TEHNIKA ispod 1000 kn, kako na ovoj dionici tako i na IGH- ispod 2000 kn.

budući da su obadvje rasle na vjestima i špekulaciji, posla u CG.
[/quote]
U potpunosti podržavam.

El Febo, 15.05.2010. u 19:56
budući da su obadvje rasle na vjestima i špekulaciji, posla u CG.

da, dragi,da svakako.. [thumbsup]

a zbog čega su onda rasle prošle godine?

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

@febo
već sam naveo na vjestima i špekulacijam???
dok te stvari dođu do javnosti ,ekipa debelo zaradi.


@febo
već sam naveo na vjestima i špekulacijam???
dok te stvari dođu do javnosti ,ekipa debelo zaradi.

naveo si na Vjestima? [shocked]
Pa što ne kažeš odmah da si ti, Zorane… [smiley]
Sorry for inconvenience…

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 



FF je ogroman, lako je zaplašiti krdo. a nekom jačem da stabilizira brod trebaju milioni na bidu. pa zašto ne pustiti onda raspad pa opet kupiti skroz jeftino. i tako ukrug.

takav scenarij je u toku ,samo na žalost velika većina toga nije svjesna,pa se gura na bid ,umjesto da se strpe nekoliko tjedana i imaju povoljniju kupnju za 20-30 %.
[/quote]
Ovako veliki predviđeni pad kolege znači samo jedno Tehniku što prije prodati i čekati pa kupiti na dnu.

ma treba sve rasprodat i čekat Godota.. [thumbsup]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Pogledajte na svoje monitore i vidjet će te da se priprema novo iskrcavanje , očito da veliki igrač nije rasprodao količinu koju je planirao.


Pogledajte na svoje monitore i vidjet će te da se priprema novo iskrcavanje , očito da veliki igrač nije rasprodao količinu koju je planirao.

Očito da nije novi minus – 2,21 % očito ovi na kupnji ne razmišljaju svojom glavom kupuju a veliki iskrcava sve niže i niže.

DELUX = DIZELAS = ZIMZELEN = vodavoda = valentine = Brankica = fajrunt = Ringo = lanica = domobran = malibu = kanabis = split

Većina ovih što upozoravaju na pad nisu naši anđeli čuvari i nisu ovdje da pomognu nama koji smo unutra. Ali nisu ovdje bez razloga: tu su da ruše cijenu pa da onda kupuju. Samo je njihov način gnjusan. Ja npr. koji već imam tehniku također kupujem, pa iako bi mi odgovaralo kupiti jeftinije ne pada mi na pamet drukati na dolje. Ako ide dolje ja ću kupiti i šutjeti, ako krene gore bit ću sretan zbog onog što imam a možda ću i dalje kupovati… Uostalom ovdje sam jer vjerujem u boljitak ove firme, a to je bit ulaganja u dionice. Zato, ne vjerujte ovima koji pišu loše: prvo, oni trenutno nisu dioničari tehnike, drugo njihov je cilj samo rušenje… ali mi se gadi taj način

biom75

Sa kupnje se povlače nalozi tko god je dobro pratio nalozi na kupnji samo se sklanjaju, kao posljedica toga sve više se kupnja vrti oko 1.200 kuna s tim da je kupnja totalno slaba i prorijeđena.

New Report

Close