THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da znanje samo po sebi ne predstavlja problem, više predstavljaju emocije, znači kontrola emocija. Tu je caka.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Mislim da znanje samo po sebi ne predstavlja problem, više predstavljaju emocije, znači kontrola emocija. Tu je caka.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Kada sam kupovao THNK neki dan (sve dokumentirano na forumu) jedan kolega znalac TA me uvjeravao da radim grešku…. Prijatelj iz financijske industrije me uvjeravao u petak da treba rasprodati odmah sve građevinare… Tržište je savršena mašina za transfer novaca od neznanja prema znanju.

Svaka čast kolega Conan OBri, i slobodno recite tom svom kvazi znalcu da nema pojma. TA baš nije najpogodniji alat za naše slaborazvijeno tržište.
-valjda će drugi put pametnije?
-nije valjda očekivao da firma poput Tehnike padne na 700kuna??
-jer ako je onda stvarno nema znanje, hihihihi

http://www.kucilooro.webs.com/

Vidra

Ta fenomenalno radi na ovom trzistu, samo treba znat TA

Likvidnost kod znalca, tj nelikvidnost ne utjece na kvalitetu napravljene analize.

Hdel je poprilicnp nelikvidna, pa sam vam dobronamjerno napisao da je 350 vrlo los pick kao i thnk 2200.
Na 2300 sam napisao da je vrh i da padamo do 2010-2030 te da od tuda slijedi odbijanac..

A thnk realno ne vrijedi ni 1000 kn, a ovo su tehnički odbijanci, jer ništa ne ide ka svom targetu pravocrtno..

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Znanje? Kakvo znanje? Dionica se sruši 50% u par tjedana, nakon što se isto tako u prijašnjoj fazi par tjedana pumpala. Ja sam na burzi manje od godinu dana, početnik sam po svim kriterijima i jasno mi je da su to manipulacije. Priznajem, na pumpanje sam nasjeo i kupio skupo, ali na ovo rušenje bogami nisam.

Sukladno novom Hanfinom pravilniku OMF-ovi će moći ponovo kupovati Tehniku čim prijeđe cca 1.900 kuna.
-to je dobra vijest za nas koji je imamo i dokupljivali smo
-a loša za one koji su je danas prodavali i koji će je sutra prodavati

http://www.kucilooro.webs.com/

Kolega dokupljivac

Target od 2200 je daleko gdje ste poceli, ja cu vas otpratit djelomna tom putu, a onda vas ostavljam sa hvataocima zadnjeg vagona u vlaku smrti koji se sad malo penje prije nego li krene u provaliju

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Ja sam na burzi manje od godinu dana, početnik sam po svim kriterijima i jasno mi je da su to manipulacije.

Oksimoron (grč. oxýmōron: oxys = oštar + moros = tup) je jezična figura (posebna vrsta antiteze) u kojoj se spajaju dva nespojiva, kontradiktorna pojma (antonimi).

http://hr.wikipedia.org/wiki/Oksimoron

[yawn]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Vidra

Ta fenomenalno radi na ovom trzistu, samo treba znat TA

Likvidnost kod znalca, tj nelikvidnost ne utjece na kvalitetu napravljene analize.

Hdel je poprilicnp nelikvidna, pa sam vam dobronamjerno napisao da je 350 vrlo los pick kao i thnk 2200.
Na 2300 sam napisao da je vrh i da padamo do 2010-2030 te da od tuda slijedi odbijanac..

A thnk realno ne vrijedi ni 1000 kn, a ovo su tehnički odbijanci, jer ništa ne ide ka svom targetu pravocrtno..


gospon Delux, može neki graf ili objašnjenje po kojim tehničkim kriterijima ovo ide dolje, gledam i ne vidim ništa specijalno pa mi malo poduke ne bi škodilo
može i na pp [smiley]

THNK-R- u 14:38h.nastavak trgovanja



Vidra

Ta fenomenalno radi na ovom trzistu, samo treba znat TA

Likvidnost kod znalca, tj nelikvidnost ne utjece na kvalitetu napravljene analize.

Hdel je poprilicnp nelikvidna, pa sam vam dobronamjerno napisao da je 350 vrlo los pick kao i thnk 2200.
Na 2300 sam napisao da je vrh i da padamo do 2010-2030 te da od tuda slijedi odbijanac..

A thnk realno ne vrijedi ni 1000 kn, a ovo su tehnički odbijanci, jer ništa ne ide ka svom targetu pravocrtno..


gospon Delux, može neki graf ili objašnjenje po kojim tehničkim kriterijima ovo ide dolje, gledam i ne vidim ništa specijalno pa mi malo poduke ne bi škodilo
može i na pp [smiley]
[/quote]
na žalost NE..

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

[/quote]
na žalost NE..
[/quote]
onda da ja probam tehnicirati
prvi target je 2000kn, ako probije 2000 ide do 2600kn (uz uvjet da i crobex ide up)
low joj je na 1350kn
nemam thnk

evo i mene…
pozdrav svim tehničarima (čak i onima koji su tek jučer ušli) … [wink]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


Kolega dokupljivac

Target od 2200 je daleko gdje ste poceli, ja cu vas otpratit djelomna tom putu, a onda vas ostavljam sa hvataocima zadnjeg vagona u vlaku smrti koji se sad malo penje prije nego li krene u provaliju

2200?!? Tehnike ili Crobexa?

Stanje u Top10
PBZ fond je prodao zadnje vrijeme oko 900 komada, zaključno sa četvrtkom 26.11.2009.
Sutra će se pokazati da li je neko iz Top10 prodavao u petak onu masu dionica po 1450-1500.
Ja se ne bi čudio da se pokaže da je to opet bio PBZ fond.

* Važeći podaci za uredovni dan 01.12.2009 .
TEHNIKA D.D./REDOVNE THNK-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa
1. TEHNIKA ESOP D.O.O. 37.891 20,00 Osnovni račun
2. TEHNIKA D.D. (1/1) 18.875 9,96 Osnovni račun
3. PBZ D.D. 6.500 3,43 Skrb. račun
4. FILIPEC FILIP 5.147 2,72 Osnovni račun
5. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 4.483 2,37 Skrb. račun
6. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./KAPITALNI FOND D.D. 4.483 2,37 Skrb. račun
7. POPOVIĆ DAVORIN 3.547 1,87 Osnovni račun
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 3.542 1,87 Skrb. račun
9. MULOVIĆ BESALET 2.591 1,37 Osnovni račun
10. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 2.324 1,23 Skrb. račun
Ukupno: 47,18

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close