THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Samo neuk ili samo druker može ugovor i novi posao u jeku recesije okarakterizirati lošim potezom, a pozitivne i dugotrajne isplative strane ovog konkretnog nema smisla više ponavljati.

a kako se zove onaj koji uvijek prati marketing masinu? 🙂
ali ne mogu ti se smijati kad svi gubimo. evo npr veceras je jucerasnji buzz da konstruktor mozda nema novaca dobio malo na tezini
Vaš link
znaci – svi gubimo, stanje u drzavi je lose, svako je svakom duzan (a neki dan je bila vijest i da je hidroelektra poslala ljude na godisnji i zaustavila neka gradilista… i to je hidroelektra, a ne graditelj svratista!), medjutim – ne mozemo nista drugo nego cekati da prodje onih 6 mjeseci.
cinjenice koje nekog mogu zanimati su da je tehnika jos jednom drasticno smanjila place (peti mjesec zaredom), da zasada jos nema otpustanja i "cekanja", da se stambeni objekt z3 izvodi (A i B), izvodit ce se i C i D, a rade se projekti i za Z3A, sto bi znacilo da otprilike krajem 2010 nesto i ispadne. senj se projektira, moguce ce se i izvoditi, resnik se sad cini ozbiljnim, agrokor u dalmaciji bi nesto i gradio (iako, ko sto neko rece – gradi za bonove), nema nesto kapitalnih gradilista, ali s druge strane – nista se nije glomazno radilo za drzavu. (osim za bandica)
mislim da ce ovih par mjeseci koji dolaze puno ozbiljnije pogoditi druge firme

Šta da kažem…
Nisam promijenio mišljenje, perspektiva postoji i to velika samo kad država tone vuče sve za sobom bez izuzetka, jbg [undecid]
Prioriteti su se promijenili pogotovo u građevinskom sektoru, prvo treba preživjeti ovaj financijski slom u državi, a tek onda ugovore zbrajati ako i njih vjetar recesije ne odnese…

Prolazim svakodnevno pored gradilišta Z3i eto bar mogu potvrditi da se još uvijek radi 6 dana u tjednu, bar nešto pozitivno [huh]

Umoljavam ovoga bahatog parajliju kaj se guzi na kupnji pri 1.650 da se spremakne zakaj bi i mi boranija nekaj kupili.

Hvala

http://www.kucilooro.webs.com/

Sjećate se ovoga:
za produženje roka za usklañivanje aktivnosti ulaganja imovine AZ obveznog mirovinskog fonda,
na sjednici održanoj dana 2. travnja 2009. donosi:
R J E Š E N J E
1. Allianz ZB d.o.o. društvu za upravljanje obveznim mirovinskim fondom, Zagreb, Ulica Ivana
Lučića 2/A, produžava se rok na 12 (dvanaest) mjeseci za usklañivanje aktivnosti ulaganja
imovine AZ obveznog mirovinskog fonda u dionice Tehnika d.d. sa zakonskim odredbama, a
koji rok teče od dana povrede odredbi odnosno od dana 6. listopada 2008.

Prosječna cijena na dan 06.10.2008. :3.099,86
Kako se bliži listopad, ovo postaje sve zanimljivije – hoće li ili neće opet tražiti produženje? Hoće li podizati cijenu dionice na burzi – samo da ne moraju likvidirati pozicije. hoće li HANFA opet produžavati rokove OMF-ovima? Čini mi se da nas ovdje, kao i na još pokojim pozicijama naših mirovinaca čeka uzbudljiva jesen.

Pa već ti je produženo sve, si bio na moru 3 mjeseca???

Neko lijepo skuplja na 1650 iako baš nema previše prodavača zainteresiranih da mu prodaju..

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

..evo izašlo izvješće…ovo ne bi htio komentirati već ću čekati da kolega Dizelaš iznese svoje stručno mišljenje…

Što se izvješća tiče, ključ je u stavki AOP 047 gdje je prikazana rezervacija od 105,36 mio kuna. To je ogromno povećanje prema stavki od 12,76 mio kuna koje je bilo godinu prije.
Znači 92,6 mio kuna je pojela ova stavka.

Da li netko ima kakvo saznanje na što se odnose ove rezervacije?

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Što se izvješća tiče, ključ je u stavki AOP 047 gdje je prikazana rezervacija od 105,36 mio kuna. To je ogromno povećanje prema stavki od 12,76 mio kuna koje je bilo godinu prije.
Znači 92,6 mio kuna je pojela ova stavka.

Da li netko ima kakvo saznanje na što se odnose ove rezervacije?

pročitaj ovdje MRS 37

http://www.infolex.hr/htm/46923.htm

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

@febo
Općenito mi je poznato, mene zanima konkretan razlog ovdje. Nešto mora biti krupnije.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


@febo
Općenito mi je poznato, mene zanima konkretan razlog ovdje. Nešto mora biti krupnije.

Nazovi upravu Tehnike pa ih pitaj. Ako si dioničar dužni su ti dati odgovor.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 



@febo
Općenito mi je poznato, mene zanima konkretan razlog ovdje. Nešto mora biti krupnije.

Nazovi upravu Tehnike pa ih pitaj. Ako si dioničar dužni su ti dati odgovor.
[/quote]
OK. Hvala na odgovoru.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/MrDqoYDsxc0DMVO7Hmoj2Q==.pdf

Tehnika d.d. – izjava osoba odgovornih za FI za 1. polugodište 2009.

Društvo Tehnika d.d. dostavilo je izjavu osoba odgovornih za financijsko izvješće za 1. polugodište 2009. godine.

možda tu nešto saznaš

Heaven or Las Vegas


Što se izvješća tiče, ključ je u stavki AOP 047 gdje je prikazana rezervacija od 105,36 mio kuna. To je ogromno povećanje prema stavki od 12,76 mio kuna koje je bilo godinu prije.
Znači 92,6 mio kuna je pojela ova stavka.

Da li netko ima kakvo saznanje na što se odnose ove rezervacije?

da nije zbog Kupske? tamo se Tehnika gadno uvaljala [embarass]

Ma koja Kupska , zato dijeli dividendu od 5%.
Zašto to nebi bila rezervacija za crnogorske pripreme ? Jesen i početak radova su ubrzo. U izjavi odgovornih osoba na ZSE kažu da se sa početkom radova potpuno mijenja slika.

New Report

Close