Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

što se tiče KODTa:

1.ne ispunjavaju se svi targeti tehnicke analize
2.ovo sto je Vlad stavio, siguran sam da ni on ne bi dao vise od 10% da ce se ostvariti.panika je cudna stvar, ali cak i da se radi o H&S koji je daleko jaci pattern, sumnjam da bi bilo ista od ovoga.
3.uvijek treba uzeti cijelu sliku u obzir, cak i strogo tehnicki gledajuci, moguce je naci nekih pozitivnih stvari, koje bi bile jace od ove negativne.Fundamentalno je ova dionica vrlo jaka, da zaista ne vjerujem da se ovo moze ostvariti, iako je na burzi sve moguce.
4.covjek je dao svoje razmislajnje, po grafu se vidi da se nije previse trudio i da je to letimicni pogled na stvar, uostalom stavio je upitnik na kraju, nema potrebe za nervozom, na svakoj dionici se moze naci nesto sto govori da ce se raspast, ili da ce otici u oblake.
5. ova dionica je nelikvidna do jaja.uz svo postovanje Vladu, TA i svemu, bilo tko iz top 10, ako mu se digne, sa 300-400k moze napraviti cuda.bilo negativno, ali i pozitivno.

jedino sto nam to ni jedna analiza, osim lobotomije ne moze reci [wink]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM



@vlad
: ova tvoja uvredljivost me malo počela podsjećati na nekoga kome si i sam zamjerao što se lako vrijeđa na napade drugih…

PS. Molio bi TA za DDJH ako imaš volje , može i bilo tko drugi kome se da …

hvala.


uopće nisam uvrijeđen, ni najmanje.
i ne odgovaram u stilu šveđanina direktnim uvredama nego prihavćam igru i podbadanje.
nikada nisam rekao "odlazim s foruma" i onda se vraćao barem dvadesetak puta.
ako se skupi 5 preplašenih glasova, idem.
ireverzibilna akcija.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


kom nije jasno zašto je vlad napravio analizu kodta da ide na 1200 nek pogleda kupnju pa će mu bit jasnije, a možda skuži i zašto sad radi sve ostale analize!

tebi još nije jasno da je onaj target (uz, ako si uspio na onoj složenoj crtaniji primjetiti, 3 upitnika) određen na temelju obrasca "drška kišobrana"?![shocked]
dobro, ne zove se baš tako, ali to ti je taj obrazac.
koji će možda i funkcinirati iako se tijekom nekih dana, kada se obrazac formirao, nije uopće trgovalo…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

vlad1111 —imaš PM

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

@vlad:
ma sve pet …. ali oću reći ako te nije briga ne vidim čemu uopće takve izjave "ako se skupi 5 glasova idem " ?

Šta bi to onda tebi trebalo značiti ako se skupi 5 glasova ? Da ljudi ne žele da ti pišeš tu ?

Nisi valjda mislio da će apsolutno svima odgovoarati ono što napišeš ? Pa siguran sam da ima puno više od 5 članova koji bi ti skidali skalp, al to nebi trebao biti razlog nečijeg pisanja ili nepisanja na forumu zar ne ?

Ja pišem jer mi je to vrsta zabave i zanimacije … ne znam zašto ti pišeš , ali ako si radio analize do sada ne vidim zašto bi sad odjednom prestajao zbog toga jer to 5 nickova želi … namjerno kažem nickova jer to čak nemora biti ni 5 osoba [lol]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

čini mi se da je vje


I sad lijepo strašiš ljude i kupuješ nazad. Genijalno

Može li netko prokomentirati stanje na KNZM, prvi otpor, drugi otpor i slično

Hvala

sori, ne koristim tvoje metode.
(vjeko, zašto si mi pobrisao odgovor).

imam 3 glasa preplašenih: hugo, cakani i kind.
je li tvoj glas 4.?

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

kolko je 100kn ine cca bodova crobexa?


kolko je 100kn ine cca bodova crobexa?

pa skiciraj si u glavi i izračunaj , kao što i TA radiš u glavi [lol]

sory al nisam mogao izdržati….

PS. nije zlonamjeran komentar, njegova svrha je samo humor… [wink]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


kolko je 100kn ine cca bodova crobexa?

100 kn ine u odnosu na sadašnjih ca 2800…
elem,
3,57 % ine je ca 0,71% grobija ili ti ga 23,6 boda od grobija na 3330.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



kolko je 100kn ine cca bodova crobexa?

pa skiciraj si u glavi i izračunaj , kao što i TA radiš u glavi [lol]

sory al nisam mogao izdržati….

PS. nije zlonamjeran komentar, njegova svrha je samo humor… [wink]
[/quote]
[lol] [lol] [thumbsup]
ja to ne skiciram, al mogu računati "u glavi".

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

@evonamga
stvarno ne želim plašiti.
možda je bolje da ne postam previše u turobna vremena.
pobjedi sam jedan podatak poslao pm-om.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


ako promet bude ovakav(mali) do kraja dana, ovo nije dan makar kratkoročnog obrata trenda,

Pitanje je dali ce ovoga puta biti kapitulacije na velikom volumenu.Ne kazem da nece ali treba se uzeti i ova druga mogucnost kao vrlo izgledna.

SAM PROTIV SVIH

New Report

Close