Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Da li netko zna na koliko je crobex ukoliko bi ina bila cca 1700 ( cijena prije rasta krajem prosle godine)?

mislim da je na temi FA netko stavljao u excelu, pa samo promijeniš podatke koliko želiš i automatski ti obračuna crobex na tim vrijednostima…
Ako ne nađeš javi, imam ja negdje, samo moram pretraživati.
[/quote]

Kao što je Tony malo ih je na forumu ipak se vidi stara garda

Švicarci.. Dugoročno vrh je jako blizu, ako nismo baš na njemu.. Kratkoročno ista priča..

Više ih ne nude kao kreditnu opciju? [sealed]

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


Švicarci.. Dugoročno vrh je jako blizu, ako nismo baš na njemu.. Kratkoročno ista priča..

Daj Bože da bude tako.



Švicarci.. Dugoročno vrh je jako blizu, ako nismo baš na njemu.. Kratkoročno ista priča..

Daj Bože da bude tako.
[/quote]
Ma baš slušam Jacu kako se hvali sporazumom s bankama o produženju otplate kredita u švicarcima.. Pa sam pomislio, to je to.. [lol]

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!



Da li netko zna na koliko je crobex ukoliko bi ina bila cca 1700 ( cijena prije rasta krajem prosle godine)?

mislim da je na temi FA netko stavljao u excelu, pa samo promijeniš podatke koliko želiš i automatski ti obračuna crobex na tim vrijednostima…
Ako ne nađeš javi, imam ja negdje, samo moram pretraživati.
[/quote]

Evo kolege………

ADPL…riječi nisu potrebne… [thumbsup]

…nažalost izgleda da upload ne radi…

Kolege,

evo kako se sustav ponaša u praksi :
http://www.youtube.com/watch?v=47m8rq351ww&feature=channel_video_title

Kažu da slika vrijedi 1000 riječi, a koliko onda vrijedi video?

Sustav na Euro / USD paru, 21.06.2011 oko 11:30 – 12:00 sati, na 10tick chartu.

Enjoy!
[thumbsup]

PS : evo i slike u privitku, o tome što se desilo nakon završetka snimanja videa, do ovog trenutka pisanja posta, odnosno dok je trajala obrada videa, kompresija, itd.

Obey Ferengi Rules of Acquisition


korf- na slici je sve vidljivo, jos bi spomenuo da je dionica trenutno u fazi oversolda, a stochastic slow je presjekao liniju okidaca prema gore

nebih rekao da je u oversoldu nego padu.jer je bila 3 puta u overboughtu a da nije pala nazad.previse je rasla u kratko vrijeme bez korekcije.sad ide korekcija rasta od 60 na 95 po uzorku od ranijih korekcija kad je manje rasla.plus napomenuo bih da bila prosla neki target od 80( a i 70),te cak i 90 a do 100 je ocito nespremna u ovom valu.predvidjam za sad do 70 korekciju a dalje cemo vidjeti

Update Crobeksa.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Početak Buy signala na ATGR i LKPC.
Živi bili pa vidjeli.

Kod LKPC po meni signal za početak kupovine, ne grlom u jagode.
Kod ATGR malo ozbiljniji signal.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

nakrcao?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!




Da li netko zna na koliko je crobex ukoliko bi ina bila cca 1700 ( cijena prije rasta krajem prosle godine)?

mislim da je na temi FA netko stavljao u excelu, pa samo promijeniš podatke koliko želiš i automatski ti obračuna crobex na tim vrijednostima…
Ako ne nađeš javi, imam ja negdje, samo moram pretraživati.
[/quote]

Evo kolege………

[/quote]
Hvala kolega Tony 100tka od mene!

Zanimljivo je primjetiti da samo korekcijom INE na 1700 crobex gubi cca 300 bodovnih jedinica sto znaci da bi njegova trenutna vrijednost bila cca 1940. Cini mi se da to i nije tako visoko…

New Report

Close