Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@inv
.neznam, ja nebih još. Radije bih pričekala mogući proboj kratkog trenda, ili odbijanje od donje crte, ali no risk-no profit.

@khmm
..pratim tvoje viđenje na vlds, međutim dvoumim se obzirom da je lahko moguć i ovaj bearish gartley. Oprosti zbog precrtavanja.



@khmm

..pratim tvoje viđenje na vlds, međutim dvoumim se obzirom da je lahko moguć i ovaj bearish gartley. Oprosti zbog precrtavanja.

Hvala, Lulu..
Gartleya ne koristim.. Možda bih trebao početi..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

evo sad na jednom mjestu neke od opcija

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Bravo deluxe ovakvog te volim. Postao si konstruktivan. [thumbsup]

Eliotova teorija valova govori, da zadnji 5 val i zadnji val trokuta – klina ponekad presjeca prije nego što cijena nastavi u originalnom smjeru i time daje pogrešan signal.

Lulu u teoriji trokuti i klinovi javljaju se sa vala 4 prema 5 odnosno sa vala B prema C. Kako si nacrtala valove klin ti nije važeći.

..dobro, nisam mislila da će val 3 biti klin, ovo je ewt račun, a klin je obični vulgaris. Ali ako to nije kompatibilno, onda ok, ali čuda se dešavaju. A opet, ako bude klin biti će C, čime taj klin isključuje gornji račun, pa nam po samoj naravi stvari slijedi rast zbog klina a i zbog završenog C. Koje mozgovne spajalice, čudo jedno. Nekad mi se od silne pameti čini kao da će mi glava puknut, ili je to samo od promaje. [undecid]


krasan obrnuti HS u nastajanju na S&P
i volumeni su Ok
i svi bi kupovali
i ajmo sljedećih mjesec i pol UP

… taj mogući inv.H&S uočen i opisan u postu od 13.08…..

Krepat ma ne molat

Evo za kolegu Deluxa da zna gdje idu Ameri.
Crobex do nove godine na preko 2600.
BEST BUY: ono što je najviše palo!

26.11.2010 - Dan D




Bravo
Konačno netko tko razumije tehničku analizu

možeš podcratat dijelove iz gornjeg posta koje smatraš kvalitetnom tehničkom analizom.
htio bih naučit što više mogu.
[/quote]
kolega James,

nije potrebno pratiti analize drugih kolega.
dovoljno je pratiti kretanja Brutalnog Kapitala.

imate moje anlaize ranije postane.

odbijanac ipak.
ps. do koliko predvidate da ce ici ovaj put?

znakovit jednevni RSI…
jako znakovit.

[/quote]

ne morate se bojati ide to jos gore.
RSI dnevni probijen!

tako je govorio Brutalni Kapital.


MrRi- što si se uplašio. Može sp 500 sasvim lako sutra prema 1070. [thumbsup]

Padom ispod 1040 poništava se target.

..bi ga nisu ni ameri više ono što su bili. Očekivao sam današnji porast na indexa sp 500 na 1070 (čak na 1073) a oni porasli tek 1,6 % na 1065. [lol]

Dobro nakon postignuća tih targeta (ili čak malo prije) u ponedeljak mala korekcija i onda opet rast. Zanimljivo kot svega toga, da će i dolar rasti. Svaka im čast. [thumbsup]

P.S. Pozdrav deluxu – popravio se.

http://www.stocksharepublishing.com/ChartLib/%5EGSPC_08_27_16_40_1282941638.png

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

http://evilspeculator.com/wp-content/uploads/2010/08/2010-08-26_count.png

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

New Report

Close