Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo i dugoročni graf Crobija u log mjerilu.
Ispada da je Crobex u jako jeftinom području…. a to nije vječno.

@splite

Crobex u jeftinom podrucju?
Sve je relativno ali tako jednostavan pogled razvitka jedne burze je "opasan ".

Svi naravno zelimo da se ide na gore(rast) a niko ne voli ako ide na dole (pad).
Ali sretno ti bilo (the time will tell).

Kako misliš svi bi voljeli rast, pa ima ih koji mrze bilo kakav rast, ma samo pomisao da nešto raste.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

molio bi kakvi graf ili TA za ptkm


Kako misliš svi bi voljeli rast, pa ima ih koji mrze bilo kakav rast, ma samo pomisao da nešto raste.

evo, recimo ja,
mrzim rast 3 puta vise nego ostali kad sjedim u FAZu ili nekom drugom Bear ETFu…

nudim entry point za FAZ:
12,50 US$

exit za FAS:
22 i 24 US$

Je, puno je lipo viditi da nešto raste [rolleyes].
Međutim, vratimo se trivijalnim temama, crox (ne zvuči niti ovo baš najbolje, ali bolje nego crobex), crampex (kao kramp, uzmi kramp i motiku, jerbo nema vajde od burze), crumpirix (kao ostaće ti na meniju samo krompir), crulix (kao kruli ti u stomaku od gladi, jerbo sve si pare spisko kod burze a ne u disko), dobro. Croex [huh], treba da prođe ove dvije crtke ako misli da prekine ovaj negativan count.

..evo i kod spx-a ključna je dvojka. Ako bude njihova biti će i naša.

CROBEX -mogućnost :
– mogućnost inv.H&S-a sa targetom u zoni 1914 i linijom vrata cca 1870
– target zona se poklapa sa otporom 11.06, 61.8% vrijednosti ukupnog rasta te 61.8% vrijednosti vala rasta 12.07-11.08

Krepat ma ne molat

A možda još čekamo C kod Amera? Oprosti Lulu na posuđenom grafu

@ alibaba1
.. da, i to c od B.

Kolega CROMAN budite sigurni da ćemo uskoro gledati SP500 preko 1150.
Dapače vjerujem da je konačni vrh 1300-1350. A tada će i Crobi biti na 2800.

26.11.2010 - Dan D

meni se prije čini da će un (crob-x) na 1750-1770. macd je blizu 0 ali nikak da ju zašvasa a rsi pimpla oko 50 isto nikako da ga prepilji. ameri rokaju i sad jedino da sutra bude pozitiva vani i kod nas pa bi bio zešći buy. mislim da bi trebalo definitvno čekat još neku potvrdu na grafovima.ne znam, nisam pametan

To se tebi samo čini ali crobex ide prema 2000 i to uskoro! Mislim da su to tvoje neostvarene želje da bi jeftino kupio ali neće moći ove noći!

[color=blue][/color]vizionar

New Report

Close