Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


rekao sam što sam imao na SPX 1215 (da je sve preko 1220 poklonjeno),
taman kad si postao bullish. [smiley]
otad se ništa nije promjenilo (zapravo bio je onaj buy s bakrom i kinom na SPX 1050, al sitno),
a crtat graf samo radi crtanja je besmisleno. mrzim larpurlartizam.

Mogo si možda soma kuna zaradit, tamo di su Gobac i ekipa pogađali riječi.


DAX ide nakon početnog današnjeg vjerovatnog rasta sa 1089 na 1096 – 1098 u korekciju. Isto sp 500 nakon postignutog citiranog targeta ide vjerovatno danas ili sutra najmanje na 1082 ako ne i na 1074.
Ipak ameri imaju rastući trend.

p.s. Jemesu stavi ti neku grafetinu [sealed]

pa to sam ja odmah rekao da ce se desiti.

shvacate li sada koliko je mocan Brutalni Kapital?

ps. vjerojatno neki nemaju pojma zasto je moj graf koji prilazem nazvan "svinjarojim" i zasto je 1108 bitna razina na sp500.

1. "svinjarija" zato sto se ocito odigralo na prevaru probojem EMA20
2. 1108 je SMA200 na sp500


@zmrklic

samo polako kolega,
Brutalni Kapital jako voli kad se dobro posvadi sa cijelim forumom i jedini bude u pravu…
[wink]

@ barbastari (Poirot)

kolega, sada kad ste dokazali svoj detektivski instinkt i talent, pogledajte sto Vam donosim.

osobno smatram da ce uskoro best buy biti dionica British Petrola
u privitku dostavljam mozebitini target ulaza.

ps. sve ovo vrijedi ako BP ne ode u stecaj.
[lol]

pps.
morate stvarno zeljeti biti bogati da se usudite postati bogati.

ali ne brinite se – tu je Brutalni Kapital da Vam pruzi ruku kad se izgubite.

Tako je govorio Brutalni Kapital
[smiley]

Čeka se prolazak cijene kroz zeleni (plavi) val.

Tigrus – opet smo ostali iznad važnog nivoa 1950 [cool] [lol]


osobno smatram da ce uskoro best buy biti dionica British Petrola
u privitku dostavljam mozebitini target ulaza.
ps. sve ovo vrijedi ako BP ne ode u stecaj.
[lol]

bravo tigrus,
reko ajd da vidim šta ćeš bubnut za BP, kad ono target isti ko i moj. [thumbsup]


DAX ide nakon početnog današnjeg vjerovatnog rasta sa 1089 na 1096 – 1098 u korekciju. Isto sp 500 nakon postignutog citiranog targeta ide vjerovatno danas ili sutra najmanje na 1082 ako ne i na 1074.
Ipak ameri imaju rastući trend.

p.s. Jemesu stavi ti neku grafetinu [sealed]

Kolega, pa DAX je danas zavrsio na 6175.05, a ne na 1089 [proud]
Osim toga i DAX i SP su danas ne da su isli u korekciju nego su za nase prilike drasticno narasli i DAX je probiio kanal kojeg si nacrtao. Vidjet cemo kako ce na taj rast sutra reagirati nas Crobex, kojeg toliko cesto volimo povezivati upravo s ostatkom svijeta [smiley]


Čeka se prolazak cijene kroz zeleni (plavi) val.

sve mi se više čini da bi se to moglo dogoditi, onda i do 1120-30 ili čak 1150 pa iznenada jazovka … naravno uz shiptar trade mark

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica



DAX ide nakon početnog današnjeg vjerovatnog rasta sa 1089 na 1096 – 1098 u korekciju. Isto sp 500 nakon postignutog citiranog targeta ide vjerovatno danas ili sutra najmanje na 1082 ako ne i na 1074.
Ipak ameri imaju rastući trend.

p.s. Jemesu stavi ti neku grafetinu [sealed]

Kolega, pa DAX je danas zavrsio na 6175.05, a ne na 1089 [proud]
Osim toga i DAX i SP su danas ne da su isli u korekciju nego su za nase prilike drasticno narasli i DAX je probiio kanal kojeg si nacrtao. Vidjet cemo kako ce na taj rast sutra reagirati nas Crobex, kojeg toliko cesto volimo povezivati upravo s ostatkom svijeta [smiley]
[/quote]

danas ga povezujemo sa regijom, sutra je na redu ostatak svijeta, ako bude crven



osobno smatram da ce uskoro best buy biti dionica British Petrola
u privitku dostavljam mozebitini target ulaza.
ps. sve ovo vrijedi ako BP ne ode u stecaj.
[lol]

bravo tigrus,
reko ajd da vidim šta ćeš bubnut za BP, kad ono target isti ko i moj. [thumbsup]
[/quote]
S obzirom koje će novce taj BP platiti za čišćenje Meksičkog zaljeva, bojim se da na kraju te kompanije neće biti! Moći ćete objesiti kopačke o klin poslije toga!

26.11.2010 - Dan D



DAX ide nakon početnog današnjeg vjerovatnog rasta sa 1089 na 1096 – 1098 u korekciju. Isto sp 500 nakon postignutog citiranog targeta ide vjerovatno danas ili sutra najmanje na 1082 ako ne i na 1074.
Ipak ameri imaju rastući trend.

p.s. Jemesu stavi ti neku grafetinu [sealed]

pa to sam ja odmah rekao da ce se desiti.

shvacate li sada koliko je mocan Brutalni Kapital?

ps. vjerojatno neki nemaju pojma zasto je moj graf koji prilazem nazvan "svinjarojim" i zasto je 1108 bitna razina na sp500.

1. "svinjarija" zato sto se ocito odigralo na prevaru probojem EMA20
2. 1108 je SMA200 na sp500


@zmrklic

samo polako kolega,
Brutalni Kapital jako voli kad se dobro posvadi sa cijelim forumom i jedini bude u pravu…
[wink]
[/quote]
1109!!!!
brutalni kapital = brutalna glupost

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

sljedeća stepenica je 1115 moguća

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close