Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Padajući klin na Crobiju zove još 1 rast!

26.11.2010 - Dan D

Meni više izgleda kao probijeni H&S.




molio bih tehničare malo analiza leda,približava se donjem bollu,stohastic ulazi u preprodano područje,ali ja neznam odrediti target kupnje,mada mi sad izgleda privlačno,i prilično je ohlađena…

iznad 6000 ne ulazit….tu je prva potpora….ujedno i najjaca….
[/quote]

slažem se s inverterom. ulaz između 6000-6080 bi mogao biti OK, iznad toga teško.
trenutačno ništa ne ukazuje na rast – cijena je na donjem boll-u i ispod sma 50 i 100, sma 50 je pao ispod sma 100, oscilatori padaju, trenda nema (ADX je 14).

mislim da bi trebalo čekati odbijanje od fiba 38.2 (6080) ili supporta na 6000 uz potvrdu buy signala na oscilatorima i tek onda ući. naravno, možda se odbije i od donjeg boll-a (trenutno 6292) što bi uz potvrdu oscilatora moglo dati buy signal, ali puno je otpora oko 6600 – 6700(sma 20,50 i 100, fibo 23.6) pa je vrlo upitno da li bi takav ulaz imao smisla…

[/quote]
zahvaljujem


Meni više izgleda kao probijeni H&S.

Moguća je i ta varijanta.

26.11.2010 - Dan D



Meni više izgleda kao probijeni H&S.

Moguća je i ta varijanta.
[/quote]
Iako je malo i prenaivna jer je preočito! Pričekajmo pa ćemo znati više.

26.11.2010 - Dan D

graf na tjednom nivou, slow stoch kaže SELL

26.11.2010 - Dan D

U slučaju ne probijanja crte trenda, ova divergencija signalizira nastavak kratkog trenda, te bi shodno tome bio moguć i miniklin od gosp. split009jr.

Moram priznati da sam zadnjih dana. a i danas pazario Tisak jer mi graf djeluje kao da je spreman na eksploziju. Mmmmm očekujem da još pinkicu padne, jako sitno, ne smeta me prosjek 274,xx, al poslije toga nastat će grabež za dionicama Tiska i eksplozija.

26.11.2010 - Dan D

Sve je ostvarivo, pa i za nekih 8-9.g. (toliko traje Bull ciklus) i Crobex na 16.000.
Naravno ako se BDP poveća 100%.

http://www.poslovni.hr/135321.aspx

26.11.2010 - Dan D

ja TISK vidim ovako nekako. dosada su probijene sve SMA potpore. u tom smislu ne vidim neku značajniju potporu prije donje linije ovog kanala. target cca 255. na toj razini se i nalazi donji BOLL na tjednom grafu.


ja TISK vidim ovako nekako. dosada su probijene sve SMA potpore. u tom smislu ne vidim neku značajniju potporu prije donje linije ovog kanala. target cca 255. na toj razini se i nalazi donji BOLL na tjednom grafu.

Sigurno ćeš tamo moći kupiti dobrih 4kom dionica, ha ha. Samo ti čekaj 255kn, ja ću ga braniti dotle da ti stigneš kupiti samo 2 kom.

26.11.2010 - Dan D

Eh,ludi Ameri, od -1,5% do 22h bit će u plusu.

26.11.2010 - Dan D

New Report

Close