Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zanimljiva prognoza SP 500

[lol]


Zanimljiva prognoza SP 500

Gdje je tu SP 500?

Svako ima svoje viđenje i prognoze, ali po meni je vjerojatnije da će se SP kretati unutar novog rastućeg kanala sa targetom od 1300 – 1400 bodova do kraja godine ( plavi kanal )

Sa velikom sigurnošću danas je započeo 3 val rasta koji je započeo početkom godine. Vežite pojaseve.
Ovaj val će prebaciti 2300 i približiti nas 2500. Možete sada raspaliti svime po meni ali to je jednostavno tako. Pusa.


Sa velikom sigurnošću danas je započeo 3 val rasta koji je započeo početkom godine. Vežite pojaseve.
Ovaj val će prebaciti 2300 i približiti nas 2500. Možete sada raspaliti svime po meni ali to je jednostavno tako. Pusa.

Super.
Pošto je to jednostavno tako, nisam ni gledao graf.
Hvala na informaciji [bye]

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA


Sa velikom sigurnošću danas je započeo 3 val rasta koji je započeo početkom godine. Vežite pojaseve.
Ovaj val će prebaciti 2300 i približiti nas 2500. Možete sada raspaliti svime po meni ali to je jednostavno tako. Pusa.

E pa to nije samo tako lagano.
Za to trebamo IGH da dobije job i rast vozarina.
E u tome slučaju mogli bi i do 2700

samo ima jedan problem…jaki rast dolara

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


IGH-R-A

Bull flag, target 369x kn [smiley]


Čuj ja bi volio da taj target bude i 4600, ali kolega bullflag mora biti potvrđen..a to moraa biti sutra…stoga čekajmo još 18 sati

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Kao što veli moj prijatelj Riki prije bi se reklo da je to pad eura, a manje rast dolara. [huh]

Evo i slikice.



Sa velikom sigurnošću danas je započeo 3 val rasta koji je započeo početkom godine. Vežite pojaseve.
Ovaj val će prebaciti 2300 i približiti nas 2500. Možete sada raspaliti svime po meni ali to je jednostavno tako. Pusa.

Super.
Pošto je to jednostavno tako, nisam ni gledao graf.
Hvala na informaciji [bye]
[/quote]
jel tebi ista pase ,alo… [undecid] ?????????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Evo i slikice.

Meni to izgleda kao najava novog BULL-a!



Sa velikom sigurnošću danas je započeo 3 val rasta koji je započeo početkom godine. Vežite pojaseve.
Ovaj val će prebaciti 2300 i približiti nas 2500. Možete sada raspaliti svime po meni ali to je jednostavno tako. Pusa.

E pa to nije samo tako lagano.
Za to trebamo IGH da dobije job i rast vozarina.
E u tome slučaju mogli bi i do 2700

samo ima jedan problem…jaki rast dolara
[/quote]
E pa mooora netko naći nekakvo ali,nekakav problem,neku prepreku…
a čovjek vam lijepo kaže to je jednostavno tako [smiley]

New Report

Close