Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Pitanje koje sebi postavljam ovih dana je, ako ameri odrade ona H&S što se nazire i spuste se do cca 800-850 bodova, gdje li će crobi završiti ovakvom likvidnošću?


@xman

Ja sam pisao o mogucoj xxx razini (ali sam i spomenuo par puta da je to jedan dugorocan pogled)

Ono sto je intresantno i u isto vrijem pokazuje na psihologiju ljudi da kad manje vise svi govore o padu ..nestaju i oni sto misle (a jos manje govore) o ..rastu…

intresantno…

[lol] [proud]
[/quote]

I ja sam misilo dugoročnije naravno, ali evidentno je da su ameri na prekretnici, ako povuku dolje, a mogli bi ići će i crobex, u suprotnom mali oporavak….
Lp

200

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


.. očigledno da se na crobexu odrađuje val iii od 3 od III. To znači da je moguć odbijanac u obliku iv. A ovi nakladnici naknadne pameti, nek grafiraju nešto, ili nek prošetaju malo. Sve nešto muljaju u tajnosti i u šiframa. Masoni, koji vrag?

Eno prenio sam ja link gdje nepotpisani majstor kaže da ćemo probiti 1460 pa i niže ali da se ne brinemo jer će nam poslije svima biti još bolje [lol]

who dares, wins

@ Croman
Dobro da si spomenuo psihologiju…nakratko se vratimo S&P500, sve vijesti, blogove koje pratim sam pregledao i gotovo svi su jučer najavili odbijanac, gotovo svi i zato je jučer propao taj odbijanac. Jer trg je preprodan odbijanac mora, mora, mora, a tu ih dočeka krupni kapital i još jednom ih iznenadi. Uvijek je tako. Ne bih ovo reflektirao na Crobex jer suviše je mali promet i lako se manipulira, ali ideja je ista. Sad ovdje isto svi čekaju odbijanac i znoje se, oni malo veći to znaju i tjeraju do granica izdržljivosti.

Ja bi samo skromno i ponizno zamolio domaće market makere da ne prče više crobex…
jer sam danas potrošio sav keš…
pa više nemam za nikakve dokupe i slične gluparije…
a ni ne da mi se više čekat…
a tehničkog odbijanca već zadnjih par mjeseci ni za kruh…
hvala, Bog s vama.

never surrender

@pero

Imate dobar tajming, kolega.. [thumbsup]

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Bog vam dao dug život, sreću i zdravlje…

bit će da je ovo ipak nekakav kur… odbijanac, je napravljen intraday doduše, al smo u samo 20 minuta došli s -2,30 na -0,30, to je znači 2 posto.

Ovo je za popit pol gajbe piva.

never surrender



@pero

Imate dobar tajming, kolega.. [thumbsup]

Bit će da prije imam debele živce kad ulijećem u ovakvom st/r/anju ko vol na kupus.

never surrender

Lijepo za vidjeti ovaj odbijanac Crobexa za 2,1% od današnje najniže točke [smiley] i to u samo pola sata trgovanja. No i s ovim odbijancom RSI na Crobexu još uvijek u jako prerasprodanom području i na 9 dnevnom prosjeku iznosi samo 13,69.

Danas u 15h i 30min RSI je bio čak samo na 10. Ne sjećam se kad je bio na zadnje ovako nisko.


CROBEX :
-drugi dan probijen Boll. na dnevnom grafu
-značajnijih divergencija nema na dnevnom ili satnom grafu (12.oo)
moguća zona odbijanja po tjednom grafu : zona 1780 (lokalno dno 07.2009) – 1810 (50%ukupnog rasta)

….post 30.06…… [smiley]

Krepat ma ne molat

….post 30.06…… [smiley]

Odbili se od 1781,86 . Bravo majstore [thumbsup]


….post 30.06…… [smiley]

Odbili se od 1781,86 . Bravo majstore [thumbsup]
[/quote]

Vidim positivne vibracije…zvuci dobro..do sada tog nije bilo
[proud]
Znaci li to da se ide na gore ? (rast)



….post 30.06…… [smiley]

Odbili se od 1781,86 . Bravo majstore [thumbsup]
[/quote]

Vidim positivne vibracije…zvuci dobro..do sada tog nije bilo
[proud]
Znaci li to da se ide na gore ? (rast)
[/quote]

Moralo bi rasti, jer će sutra oni koji su danas bomabardirali bid, pokušavati vratiti svoje dionice.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.




….post 30.06…… [smiley]

Odbili se od 1781,86 . Bravo majstore [thumbsup]
[/quote]

Vidim positivne vibracije…zvuci dobro..do sada tog nije bilo
[proud]
Znaci li to da se ide na gore ? (rast)
[/quote]

Moralo bi rasti, jer će sutra oni koji su danas bomabardirali bid, pokušavati vratiti svoje dionice.
[/quote]
Kod burze ne mora nista. Ima samo vjerojatnost da se desi , fibb razine i Ewt valovi.
Podloga= psiholoska reakcija mase

New Report

Close