Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

NA S&P-u odbijanac od razine oko 896…a onda opet rast…

DLKV.H&S realiziran.Brejkaut na većem volumenu, volumeni odgovaraju, ostali indikatori u lošem stanju, distribucija evidentna.U slučaju da i sutra cijena ostane ispod neklajna imamo potvrdu obrasca.Target 300

Mačak, kak ti lijepo crtaš te crte. Pusa brankici.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

04.06.2009.


Dobar dan deca.
Krobeks. U tijeku moguća V top formacija.Uzlazna trend linija prekinuta, cijena zatvorena dva dana ispod linije trenda.U slučaju da i treći dan zatvorimo ispod, V top realizacija bi bila izvjesna.
Target 1775-1807

što reći, svaka čast

ozbiljno to mislim

pratim ja, i imala si dosta dobre procjene [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Na Dlkv pozitivne divergencije.


DLKV.H&S realiziran.Brejkaut na većem volumenu, volumeni odgovaraju, ostali indikatori u lošem stanju, distribucija evidentna.U slučaju da i sutra cijena ostane ispod neklajna imamo potvrdu obrasca.Target 300

Indikatori u lošem stanju? Definiraj izraz loše stanje? Ili bar potkrijepi. Trend je trenutno padajući, no dokle?

H&S je moguć, iako vrlo nategnut, ali dobro, nek se nađe…prednost ipak trenutno dajem ostatku pokazatelja: bullish divergencija, proboj donje linije bolingera (2 puta), bullish raspored svijeća (doji). Potvrda okreta trenda bi išla ukoliko se cijena zadrži iznad 360kn odnosno krene rasti…


što reći, svaka čast

ozbiljno to mislim

pratim ja, i imala si dosta dobre procjene [thumbsup]

Fala vam, gospon valentine.


DLKV.H&S realiziran.Brejkaut na većem volumenu, volumeni odgovaraju, ostali indikatori u lošem stanju, distribucija evidentna.U slučaju da i sutra cijena ostane ispod neklajna imamo potvrdu obrasca.Target 300

A pogled iz aviona Brankice?? Što se vidi iz aviona??Prošli put se sve ljepo i jasno vidjelo iz aviona samo što si nam to rekla tek kad je avion pao [embarass]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

teško bit general nakon bitke!



DLKV.H&S realiziran.Brejkaut na većem volumenu, volumeni odgovaraju, ostali indikatori u lošem stanju, distribucija evidentna.U slučaju da i sutra cijena ostane ispod neklajna imamo potvrdu obrasca.Target 300

Indikatori u lošem stanju? Definiraj izraz loše stanje? Ili bar potkrijepi. Trend je trenutno padajući, no dokle?

H&S je moguć, iako vrlo nategnut, ali dobro, nek se nađe…prednost ipak trenutno dajem ostatku pokazatelja: bullish divergencija, proboj donje linije bolingera (2 puta), bullish raspored svijeća (doji). Potvrda okreta trenda bi išla ukoliko se cijena zadrži iznad 360kn odnosno krene rasti…
[/quote]

Gospon hangar, osim kaj je DLKV prekinuo liniju uptrenda i nalazi se u dauntrendu, pao je ispod SMA21 i SMA 51, SMA 51 okreće smjer i počet će padati te bi ga u roku od dva-tri dana SMA 21 trebao presjeći prema dolje, MACD je u negativi,RSI pao ispod 40 a momentum je na -131.
Ne znam otkud vam da je H&S nategnut jer je ovo ogledni primjerak H&S obrasca.
Kao što sam već rekla potreban je još jedan dan zatvaranja ispod neklajna da imamo potvrdu obrasca.
Doji sam po sebi ne znači puno bez potvrde koja bi se trebala dogoditi drugi dan trgovanja.
Vidjet ćemo




DLKV.H&S realiziran.Brejkaut na većem volumenu, volumeni odgovaraju, ostali indikatori u lošem stanju, distribucija evidentna.U slučaju da i sutra cijena ostane ispod neklajna imamo potvrdu obrasca.Target 300

Indikatori u lošem stanju? Definiraj izraz loše stanje? Ili bar potkrijepi. Trend je trenutno padajući, no dokle?

H&S je moguć, iako vrlo nategnut, ali dobro, nek se nađe…prednost ipak trenutno dajem ostatku pokazatelja: bullish divergencija, proboj donje linije bolingera (2 puta), bullish raspored svijeća (doji). Potvrda okreta trenda bi išla ukoliko se cijena zadrži iznad 360kn odnosno krene rasti…
[/quote]

Gospon hangar, osim kaj je DLKV prekinuo liniju uptrenda i nalazi se u dauntrendu, pao je ispod SMA21 i SMA 51, SMA 51 okreće smjer i počet će padati te bi ga u roku od dva-tri dana SMA 21 trebao presjeći prema dolje, MACD je u negativi,RSI pao ispod 40 a momentum je na -131.
Ne znam otkud vam da je H&S nategnut jer je ovo ogledni primjerak H&S obrasca.
Kao što sam već rekla potreban je još jedan dan zatvaranja ispod neklajna da imamo potvrdu obrasca.
Doji sam po sebi ne znači puno bez potvrde koja bi se trebala dogoditi drugi dan trgovanja.
Vidjet ćemo
[/quote]

Ništa od toga ne govori da je okret trenda nemoguć. Ja uopće ne negiram padajući trend, ali sugeriram na moguć okret trenda…

I upravo je tako, idući trgovinski dan će više reći. Pad i zatvaranje ispod necklinea vodi prema 300, a rast vodi prema 400 i kusur. Kako god tko voli…

New Report

Close