Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo prilažem tjedni graf!
Mislim da se nije vrijedno zezati sa dnevni rastovima i padovima!
Tjedni mi dijagram izgleda jako pothlađeno i spremno za ugrijavanje!!!

aaaa zato braun neće postati tjednio mac, sad tek vidim da se tek prekrižio i savjetuje kupnju




@mavan

Odličan prijedlog. [thumbsup]

kad smo kod prijedloga
ajmo jedan konstruktivniji…..
niti jedan clan foruma mladji od mjesec dana nemoze pisati na TA
tak da imamo malo mira od barona i slicnih mu!
[/quote]

Šta je taj Baron tako opasan?

Kolega, ne sjećam se kada ste vi stavili GRAF, samo grah. [cool]


@ACA

Ma stavim ja tjedni MACD, ali sam usporedio DAX tjedni sa crobexom koji je ispred nas barem

tjedan-dva.

Evo u minusu smo započeli, kako sam naglašavao. Oscilatori točni.
BAR graf je točno jučer pokazao današnji pad, možda is sutra.

CROBEXA na 1000 BODOVA SE TREBAMO NAJMANJE BOJATI !!!

I mavanov i cacconeov prijedlog su izvrsni i mislim das bi pridonijeli vjerodostojnosti postova.Bilo bi zgodno da se dionice koje autor posta posjeduje navedu u potpisu.caccone,mavan [thumbsup]

Ovi prometi kakvi su jucer bili i kakvi ce vjerojatno biti i danas su katastrofa.

@Lampardina
Evo u minusu smo započeli, kako sam naglašavao. Oscilatori točni.
BAR graf je točno jučer pokazao današnji pad, možda is sutra.

Čekaj malo, dugi je dan. I evropa je okrenula u zeleno.


@Lampardina
Evo u minusu smo započeli, kako sam naglašavao. Oscilatori točni.
BAR graf je točno jučer pokazao današnji pad, možda is sutra.

Čekaj malo, dugi je dan. I evropa je okrenula u zeleno.

Da treba pričekati. Usput nije naopako pogledati i kako su danas završili u Aziji. Treba imati na umu i cijenu nafte, koja je pala preko 8%.

Croata, pokazao sam na grafu kretanje indeksa od 1999.g do 2003. Pogledaj malo bolje!

Još juče san napisao da ćemo se valjat na ovin razinama uz male dnevne korekcijice,a ko ima vremena i volje bit na kompu može štogod i zaradit.

evo da i ja nakon podužeg vremena stavim jedan graf, najobičniji s bloomberga, s malo oznaka
Označio sam najšire točke raspona između bollingerova pojasa (što je uvijek znak promjene kretanja smjera tržišta), i sadašnje stanje kad se bollinger jaaako suzio (očekiva se razvoj jačeg trenda), što znači da se volatilnost jaaako smanjila, odnosno da je nastupila nevjerica…
Označene su točke kad su MACD, RSi i stoch. dali signale za kupnju,i nedavno kad su se pojavili signali za prodaju (gornje probijanje boll., rsi dosegnuo najvišu točku, macd dosegao najveći raspon i počeo se sužavati, stoch. se prekrižio… Jedini znak nekakve stabilnosti je odbijanje od MA linije, dok po svim ostalim pokazateljima na ovom dnevnom grafikonu, mislim da je veća šansa za pad nego za rast. Eh sad, stvari malo drugačije izgledaju kad se gledaju tjedni ili mjesečni grafovi… ali o tom potom (moram ići).

Jel ovaj obrnuti h&s na DDJH tehnički ispravan? Muči me onaj volumen na desnom ramenu.

180min graf

Nisam opasan.


Jel ovaj obrnuti h&s na DDJH tehnički ispravan? Muči me onaj volumen na desnom ramenu.

180min graf

nije

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM



Jel ovaj obrnuti h&s na DDJH tehnički ispravan? Muči me onaj volumen na desnom ramenu.

180min graf

nije

[/quote]
uletavas?

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close