Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Moze biti odbijanac jer smo na DJI na liniji SMA200 na tjednom grafu.
Zadnji put smo se odbili od tog nivoa.

U utorak ujutro su izvještaji Kine za 4Q GDP sa očekivanjem od 6.9 rasta. Hm…. Navodno je realno cca 5%.

Opasnost je jedino transparentnost Kineza u objavi svojih rezultata. Moguće je friziranje radi smanjivanja panike.

Ja sam onako Li-la sa odbijenacem, ali sam vise bear zbog dnevnog grafa koji ne daje signal za Up.

drago mi je da se javljate…MMM(nadam se što ćešće to bolje)
znači utorak ujutro tigre…ok
vrlo kratko…ja sam kupac na 1850 ako bi se vratili
to je za sada bez ikakave analize brojaka…nisam još ni počeo
onako na prvu gore 2134-2116 etc.
dole 1867-185…ajde

ja sam dao misljenje u pet da je short term bottom in -1850 fut, dobio odmah signal nakon udaranja te razine, tu potvrdu u cet nisam imao i tada mi je sistem govorio da se radi o laznom rally-u i da imamo jos jedan leg down, zatvaranje mi u pet djelomicno potvrdilo, utorak ocekujem gap up i konacnu potvrdu, razine iznad 2000 po meni necemo gledati ove godine vise, u najboljem slucaju dajem bullsima prostora do 1960

nafta strong buy, channel, donja razina, odbijanje do vrha istog -33-34, propadanje do 25 kao konacno dno

nafta short term dno-spx mini rally- kina ce frizirati podatke, gdp ce biti u skladu s ocekivanja, realni GDP je vec neko vrijeme 3-4%


ja sam dao misljenje u pet da je short term bottom in -1850 fut, dobio odmah signal nakon udaranja te razine, tu potvrdu u cet nisam imao i tada mi je sistem govorio da se radi o laznom rally-u i da imamo jos jedan leg down, zatvaranje mi u pet djelomicno potvrdilo, utorak ocekujem gap up i konacnu potvrdu, razine iznad 2000 po meni necemo gledati ove godine vise, u najboljem slucaju dajem bullsima prostora do 1960

nafta strong buy, channel, donja razina, odbijanje do vrha istog -33-34, propadanje do 25 kao konacno dno

nafta short term dno-spx mini rally- kina ce frizirati podatke, gdp ce biti u skladu s ocekivanja, realni GDP je vec neko vrijeme 3-4%

Wise, koji sustav ti je pokazao short Term dno?


ovo je došlo na 5-6 bodova do linije trenda ES-a. DAX je došao na 100-tinjak bodova do kritične obrane.

Ako se ne pronađu snažne podrške tržištu, mislim da ovo ide na nekih 1730-40 za ES i adekvatno tome i za ostalo. Tada i nafta ide prema 25 $/bbl. Sve su indicije da se radi o klasičnom EW 3, pa bi se to moglo odvaliti bez značajnijih zadržavanja.

Pratiti DAX, da li će probiti podršku na 9320, kao što je to jučer već napravio SPX, i zatvorio točno na liniji trenda 1880. Pad ispod tih razina, s potvrdom odbijanja na niže => 100 short. Odbijanje od tih razina na više => zabava za daytradere, a ostalima kraći odmor do formiranja novog trenda.

dobro detektirano ,,ok dax se nemoze u bod ali zona 9400-9300 je prava .i nafta takodjer stoji..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



ja sam dao misljenje u pet da je short term bottom in -1850 fut, dobio odmah signal nakon udaranja te razine, tu potvrdu u cet nisam imao i tada mi je sistem govorio da se radi o laznom rally-u i da imamo jos jedan leg down, zatvaranje mi u pet djelomicno potvrdilo, utorak ocekujem gap up i konacnu potvrdu, razine iznad 2000 po meni necemo gledati ove godine vise, u najboljem slucaju dajem bullsima prostora do 1960

nafta strong buy, channel, donja razina, odbijanje do vrha istog -33-34, propadanje do 25 kao konacno dno

nafta short term dno-spx mini rally- kina ce frizirati podatke, gdp ce biti u skladu s ocekivanja, realni GDP je vec neko vrijeme 3-4%

Wise, koji sustav ti je pokazao short Term dno?
[/quote]

ovo mi je podloga, malo sam nesto modificirao na svoju ruku, vodeci racuna o snazi indexa, kad pogledas tennat je stvarno dobar, u cet navecer je dao target za uto 1886, uranio dan, neki signali su jaci od drugih, takoder vrlo precizan osnovni model pri detektiranju laznih pokreta, zanimljivo, isplati se baciti pogled.

Nafta otvorila sa -2.5 USD , sad je 28.7
To je cca -8%

Strava, ovako nešto jos nismo vidjeli….
:/


Nafta otvorila sa -2.5 USD , sad je 28.7
To je cca -8%

Strava, ovako nešto jos nismo vidjeli….
:/

Ovo je nešto thinkorswim krivo pokazao.
28.7 je cijena ali to nije 8 % nego 2%….
Imali su dobar maintanance očito…
Hihi 🙂

nafta uopće nema supporta do 26…oh kako bi sretan bio…da zaroni
to bi napravio takav panic selling…ko u priči

naravno…treba gledati i parusd/cad…nema otpora do gotovo 1,49

ali hunch mi govori…da ne treba…tražiti previše…posebno je loonie satran…satran


Nafta otvorila sa -2.5 USD , sad je 28.7
To je cca -8%

Strava, ovako nešto jos nismo vidjeli….
:/

Ovisi koji ti ugovor pokazuje platforma.
Mislim da ti sada pokazuje CLH16, a u petak CLG16 je pokazivalo. Tako da je to ok. Samo se prebace na novi ugovor, to je uzrok tih razlika u cijeni.

http://www.barchart.com/commodityfutures/Energies


nafta uopće nema supporta do 26…oh kako bi sretan bio…da zaroni
to bi napravio takav panic selling…ko u priči

Danas ne rade u USA; i futures rade do 19:00 po našem vremenu. Nafta je već pretjerana, ako sadašnji ugovor padne na oko 28 i sitno, kupujem padajući nož.


ja sam dao misljenje u pet da je short term bottom in -1850 fut, dobio odmah signal nakon udaranja te razine, tu potvrdu u cet nisam imao i tada mi je sistem govorio da se radi o laznom rally-u i da imamo jos jedan leg down, zatvaranje mi u pet djelomicno potvrdilo, utorak ocekujem gap up i konacnu potvrdu, razine iznad 2000 po meni necemo gledati ove godine vise, u najboljem slucaju dajem bullsima prostora do 1960

nafta strong buy, channel, donja razina, odbijanje do vrha istog -33-34, propadanje do 25 kao konacno dno

nafta short term dno-spx mini rally- kina ce frizirati podatke, gdp ce biti u skladu s ocekivanja, realni GDP je vec neko vrijeme 3-4%

signal od pet na 1850 koji je bio strong buy, presao u neutral na 1890



ja sam dao misljenje u pet da je short term bottom in -1850 fut, dobio odmah signal nakon udaranja te razine, tu potvrdu u cet nisam imao i tada mi je sistem govorio da se radi o laznom rally-u i da imamo jos jedan leg down, zatvaranje mi u pet djelomicno potvrdilo, utorak ocekujem gap up i konacnu potvrdu, razine iznad 2000 po meni necemo gledati ove godine vise, u najboljem slucaju dajem bullsima prostora do 1960

nafta strong buy, channel, donja razina, odbijanje do vrha istog -33-34, propadanje do 25 kao konacno dno

nafta short term dno-spx mini rally- kina ce frizirati podatke, gdp ce biti u skladu s ocekivanja, realni GDP je vec neko vrijeme 3-4%

signal od pet na 1850 koji je bio strong buy, presao u neutral na 1890
[/quote]

Dobar ti je bio signal.

Danas ipak neću trgovati, pobjegao mi ES na 1881, prespor sam bio.
Sutra Kina i rezultati. Bolje ostati sa strane.

New Report

Close