Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

zebroj @ vjerojatno nisi naletio u živo na nekog da te nauci pameti….sa ovakvim stavom i ponasanjem ,ne brinem se …

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

slika 6. dok je toplo


zebroj @ vjerojatno nisi naletio u živo na nekog da te nauci pameti….sa ovakvim stavom i ponasanjem ,ne brinem se …

ni ja se ne brinem, biti ćeš "hadžija" u živo

@barbamrak
"stvarno se obvezujem da s tobom i takvima NIKAD više neću razmjeniti niti jednu jedinu riječ"

Tebe držim za riječ.



@barbamrak

"stvarno se obvezujem da s tobom i takvima NIKAD više neću razmjeniti niti jednu jedinu riječ"

Tebe držim za riječ.

:)))))
a ti znaš kao što je to riječ

nađi si konačno sugovornika…sebi ravnog naravno

i shortaj sify usput

blago vama

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

OREX [thumbsup]
SIFY [thumbsup]
RACKU [thumbsup]
MORON [thumbsup]

Sve ostalo si sam napisao … toliko od mene.

beach boy

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

mrvicu prikratio poz. [tongue]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


mrvicu prikratio poz. [tongue]

Šta, pamet ??? Poz



@barbamrak

"stvarno se obvezujem da s tobom i takvima NIKAD više neću razmjeniti niti jednu jedinu riječ"

Tebe držim za riječ.


sam sebi daje ocjene sa svoji multinickova ma opaka guza ha ja potrosio stoje

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@barba;tvoj Sify točno 1% više od moje dionice,nek ti bude,ali moja će još da dere for sure [lol] BTW Napio me ovaj Jack,what a day-what a night,a glupi Doug Kass neka samo shorta [lol]

New Report

Close