Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?






Kažu da više vole nekog Gajtnera od Gartlija barem još desetak dana za toping proces [proud] [huh] [undecid]

ima signala za pad.
rsi otpor,
gartley…
neg divergencije…

vidit cemo
[/quote]
I igrali smo dnevno ok,korekcije su normalne…još jednom analiziraj moj post,cheers svi,dosta za danas!
[/quote]

OK
[/quote]
@Tigre,ja ne vidim tu tajnosti,post od 14.10.;prva dva lika igraju igru,treći lik postaje aktualan od sutra! [yawn]
[/quote]






Kažu da više vole nekog Gajtnera od Gartlija barem još desetak dana za toping proces [proud] [huh] [undecid]

ima signala za pad.
rsi otpor,
gartley…
neg divergencije…

vidit cemo
[/quote]
I igrali smo dnevno ok,korekcije su normalne…još jednom analiziraj moj post,cheers svi,dosta za danas!
[/quote]

OK
[/quote]
@Tigre,ja ne vidim tu tajnosti,post od 14.10.;prva dva lika igraju igru,treći lik postaje aktualan od sutra! [yawn]
[/quote]
Zadnji post 25.10.,odmah sutradan intraday peak 1196,14,just fucking briliant! [cool]



@tigre znači u TYP,da mu ne bi graf izgledao kao na $ indexu [lol]

Tigre,post 30.9.,prati danas igru [cool]
[/quote]
Pa pogledajte taj graf uistinu [shocked]

ispravak intraday peak isti dan 25.10,amazing things,1196,14! [smiley]

Znam li gdje idu danas,pa naravno kad imam graf ispred sebe ljudi moji,ne trgujem napamet! [lol]


ispravak intraday peak isti dan 25.10,amazing things,1196,14! [smiley]

hystory,idemo bullsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii [lol]

kad jenkiji pomicu sat ? hvala

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


kad jenkiji pomicu sat ? hvala

07.11. s 02:00 na 01:00
http://geography.about.com/cs/daylightsavings/a/dst.htm

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!



kad jenkiji pomicu sat ? hvala

07.11. s 02:00 na 01:00
http://geography.about.com/cs/daylightsavings/a/dst.htm

[/quote]
hvala ti…znaci od ponedjeljka opet radimo od 15 i 30 h

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Kako vam se cini EK cini se da se vraca u kanal ..pobjeda ti si imao posla s tim

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


@Kobešćak;složio bi se,danas pratio,index low 76,144,EuR/USD 1,4157 uoči Benovog govora,za minutu se spustio na 1,41,tokom dana je bio heavy selling of giant US bank,zanimljivo!

15.10.je ovo bilo,a danas 76,223 i 1,4146,opet neka US giant odlučuje sutra? [undecid]


3 year ES composite volume profile

Vidi se koji ih nivo [kiss] i koji [lol] [kiss]

1. faza gotova u mm pogođeno idemo dalje [lol]

Evo mene nakon godišnjeg
Dodao još malo obiteljskog srebra na postojeći lager…..
Kažu da je prvi target za AG na 31,39 usd

+SVM
+SSRI

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........



tigrus @ kako typ ?

cijene u americi mozes pratiti na http://www.yahoo.com,
pa klikni na finance…

[/quote]
hvala…FAZ,TYP,TZA,nema sto nisi kupio..a trziste samo jos UP ….e pa decki ,neide to dole kad se vama hoce…. [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Evo mene nakon godišnjeg
Dodao još malo obiteljskog srebra na postojeći lager…..
Kažu da je prvi target za AG na 31,39 usd

+SVM
+SSRI

I zipa ovih 31,39 usd je usputni target dok ide prema 100 usd, hehe

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........

RLD je ok jučer poskočio, ajde još toliko danas i ja happy [thumbsup]

skype: dionice2010

New Report

Close