Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?


kako sve raste

da…
i FAZ je u plusu…

ovo vrijedi za sp500, slika…

100tka od mene, ali samo da to ne bude sa FAZom [pray]…bude ok, ide FAZ PREKO 14$ DRUGI TJEDAN AKO NE I OVAJ

skype: dionice2010


100tka od mene, ali samo da to ne bude sa FAZom [pray]…bude ok, ide FAZ PREKO 14$ DRUGI TJEDAN AKO NE I OVAJ

pa ne moze to biti s FAZom jer FAz nije na vrhu…
nego je nisko



100tka od mene, ali samo da to ne bude sa FAZom [pray]…bude ok, ide FAZ PREKO 14$ DRUGI TJEDAN AKO NE I OVAJ

pa ne moze to biti s FAZom jer FAz nije na vrhu…
nego je nisko
[/quote]
VRLO VRLO NISKO

skype: dionice2010




100tka od mene, ali samo da to ne bude sa FAZom [pray]…bude ok, ide FAZ PREKO 14$ DRUGI TJEDAN AKO NE I OVAJ

pa ne moze to biti s FAZom jer FAz nije na vrhu…
nego je nisko
[/quote]
VRLO VRLO NISKO
[/quote]

Pogledajte si zadnjih 4 minute videa.
Inače lika pratim i lik zna, ali ovo u zadnjim minutama je budućnost kakva jest a ne TA ili nekaj drugo.
lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

http://www.cboe.com/DelayedQuote/DQBeta.aspx

Bacite oko (pogotovo valentina) gdje ide smart money…gdje ide lova velikih fondova..

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Kupio SCO.

diži glavu, ajmo [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Kupio SCO.

diži glavu, ajmo [bye]


na koliko Ti je ulaz?

skype: dionice2010

12,62

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


12,62

ok ulaz, bolji nego meni na FAZu [thumbsup]
odredi si i target gdje ćeš bježati

skype: dionice2010

razmišljam o kupnji UUP

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]

SCO bi do 14.xx mogao vrlo brzo, IMHO

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

PločeeEEEE vedro … @barbastari uobičajeno pušikana.
LKPC kao i "barba Luka " blizu lisica i pritvora… lov počeo INA … odlično, tek sad će da rokne.

@barbastari ….. @zna se. (prdekana !!!! )

@barbastari … Data Feed lažove ????? ništa još a, ??? ajde jeftino nađeš. Prodam ti ja …
Ma ne lažeš ti samo činjenice …. sad ga opet neće biti 10 dana pa opet sralo bez veze.
Plati koju kn , osvjetlaj obraz …. lažo. Pun si love od INE i LKPC …. 🙂 😉 🙂 blago njemu. [cry] [cry] [cry]

New Report

Close