Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Uf ovo je ružno za gledat, ali još malo pa agonija završava makar za danas nadam se.

ma nikakav pad, niti 200 bodova nije dow pao… [thumbsup]
biti će bolje drugi tjedan oko utorka ili srijede…


ma nikakav pad, niti 200 bodova nije dow pao… [thumbsup]
biti će bolje drugi tjedan oko utorka ili srijede…

to je optimizam..svaka ti dala
nemreš vjerovat stao drito na 1115..

ajmo vidjeti sada google izvješće

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Misliš da će šta pomoći dobro izvješće, pa i danas ih je bilo pa potop.

raspaad sistema na google..-4% trenutno
a izvješće došlo dosta bolje od očekivanog..ma ovo je hebeno..ovo pada kako treba

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

veselo na googlu



hehehe ste vidjeli male regionalne banke?
10% u plusu…kaj se tek tamo ruke trljaju..


slažem se, skoro su sve u lijepom plusu…
[/quote]

E moj "pobjeda" ti si se davno izgleda posvađao s matematikom. FAZ je dionica koju se teško kupuje uvijek ima "leverage" pitaj Rocky-a 5x vam je do sad objašnjavao …. Mi smo kupovali FAS i FAZ kad smo bili "mali" – mladi i zeleni na USA tržištu … a,kao što si vidio i napisao sam ti još šta da kupiš pa nisi ni pogledao nego se smijao …. da si ušao kad sam napisao imao bi 300% veću zaradu nego na FAZ …. zato gledaj i ući ….. a, da ne govorim za jučer ( i tvojih 0,20$ na FAZ ) evo pa vidi kako % rastu u 2 dana …. evo ti dijagrami BOFL , HAFC i FAZ
Nije ti za zamjeriti tek si u školici amera …. ajde naućit ćes

e o ovome sam ja mislio.




hehehe ste vidjeli male regionalne banke?
10% u plusu…kaj se tek tamo ruke trljaju..


slažem se, skoro su sve u lijepom plusu…
[/quote]

E moj "pobjeda" ti si se davno izgleda posvađao s matematikom. FAZ je dionica koju se teško kupuje uvijek ima "leverage" pitaj Rocky-a 5x vam je do sad objašnjavao …. Mi smo kupovali FAS i FAZ kad smo bili "mali" – mladi i zeleni na USA tržištu … a,kao što si vidio i napisao sam ti još šta da kupiš pa nisi ni pogledao nego se smijao …. da si ušao kad sam napisao imao bi 300% veću zaradu nego na FAZ …. zato gledaj i ući ….. a, da ne govorim za jučer ( i tvojih 0,20$ na FAZ ) evo pa vidi kako % rastu u 2 dana …. evo ti dijagrami BOFL , HAFC i FAZ
Nije ti za zamjeriti tek si u školici amera …. ajde naućit ćes
[/quote]
???????
još jedan koji ima problema..u dva dana čista zarada 1.3$ po dionici..
u čemu je problem ne razumijem?
kaj ti sada meni pokazuješ nekaj kaj ne pratim niti ću pratiti…ne razumijem ovo tvoje sada..

btw ti si ušao full u te dioncie ili se samo praviš pametan?
ne kužim

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Ma za sve su krivi Kinezi i njihove mjere plus jaki dolar i reforme Obame kad se sve zbroji mora burza ovako izgledat makar na neko vrijeme.





hehehe ste vidjeli male regionalne banke?
10% u plusu…kaj se tek tamo ruke trljaju..


slažem se, skoro su sve u lijepom plusu…
[/quote]

E moj "pobjeda" ti si se davno izgleda posvađao s matematikom. FAZ je dionica koju se teško kupuje uvijek ima "leverage" pitaj Rocky-a 5x vam je do sad objašnjavao …. Mi smo kupovali FAS i FAZ kad smo bili "mali" – mladi i zeleni na USA tržištu … a,kao što si vidio i napisao sam ti još šta da kupiš pa nisi ni pogledao nego se smijao …. da si ušao kad sam napisao imao bi 300% veću zaradu nego na FAZ …. zato gledaj i ući ….. a, da ne govorim za jučer ( i tvojih 0,20$ na FAZ ) evo pa vidi kako % rastu u 2 dana …. evo ti dijagrami BOFL , HAFC i FAZ
Nije ti za zamjeriti tek si u školici amera …. ajde naućit ćes
[/quote]
???????
još jedan koji ima problema..u dva dana čista zarada 1.3$ po dionici..
u čemu je problem ne razumijem?
kaj ti sada meni pokazuješ nekaj kaj ne pratim niti ću pratiti…ne razumijem ovo tvoje sada..

btw ti si ušao full u te dioncie ili se samo praviš pametan?
ne kužim
[/quote]

Ušao i izašao pa pisao sam ti danas … a,ti si se smijao malim bankama i + 10% ….. ( +33% i 25% danas na kraju … ) Lijepi pozdrav …. ti si ipak pametniji.

Google je upravo ispunio jedan od uvjeta kotiranja na Zagrebačkoj burzi, zaronio je kad se zaroniti ne može [lol]

Hm, dobra izvješća, a pad se nastavlja,pitanje do kada ?


Hm, dobra izvješća, a pad se nastavlja,pitanje do kada ?

do utorka ili srijede po mom mišljenju, ali ne tako rapidno kao što je bilo jučer…Zašto utorak? Zbok Kineske nove godine, i mislim da će nakon toga početi burza opet rast, jer je trend i dalje uzlazan!

Skype: zg-margincall

Da nije možda ovo duplo dno samo uvjetovano s Obamom i Kinezima?

New Report

Close