Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Koji sam ja mulac… [sad]

Prodam samo dio DRYS callova iznad 6.50 i onda uzmem samo 1 SPY put (kao rano je za već sad kupovati veću količinu) i to in the money sa manjim leverage…. Grrrrrrrr!
A mogao sam danas staviti u džep bar 20-30x toliko [cry]

Eh da mogu kupovati futurese onda bih uzeo malo za NG… Kvragu, ovako ostaju samo GAZ i UNG.
Prvi trenutno ima premiju skoro 10% a drugi preko 5%.

Stvarno su mulci ti Ameri… Imaju takve zalihe prirodnog plina a oni uopće ne forsiraju prebacivanje industrije na plin. Em bi bilo jeftinije em ekološki prihvatljivije.

nasao sam link:
http://www.atlaseforex.com/sr/competition-sr.php
svidja mi se sto ne dozvoljavaju da se "divlja" sa otvaranjem pozicija. Dvije otvorene pozicije i to je to. Mnogo je realnije tako.


ljudi hebate nitko nije pitao zakaj faz dok su svi optimistični i dok svi govore idemo u relly na božić?

ljudi nije dobro…bojim se da je sa rastom gotovo…
razmislite o ulasku u faz…kao opcijom koja će donositi ogroman plus dok će burza tonuti…

obavezno sutra treba vidjeti kaj će biti sa jobovima…ako će biti oko 10,5% onda jao svima osim meni u fazu..

info iz USA…nisu nimalo optimistične…market je otišao previsoko bez korekcije…vrijeme je za okret…to je sa ws


Yes , nesto veliko je u igri a s time je povezano i HR1207,sa Ron Polom na celu..
Bonkers Ben’s Nonsensical Op-Ed Followed by Ron Paul’s Response

First Bonkers Ben:

http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2009/11/28/AR2009112801361.html

Then Ron:

http://www.voteronpaul.com/newsDetail.php?An-Answer-to-Bernanke-by-Ron-Paul-2799

Dollar index trying to form a bottom. Expect wild moves, and a long

Opa, nezaposlenost "samo" 10% od očekivanih 10.2%… Danas će se zeleniti opako!


Opa, nezaposlenost "samo" 10% od očekivanih 10.2%… Danas će se zeleniti opako!

USD??? [shocked]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

5 year treasury +5,59% [shocked]

Sva sreća da sam jučer uzeo samo 1 put. [pray]

Inače uz rast $ od +0,7% i futurese +1%, ispada da je u premarketu realni rast kao 1,7%. Solidno.

Sva sreća da mi SPXU nije prošao na kupnji, ali zato DSX jest!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

@ pobjeda
FAZ malo u banani u pre-marketu…
bolje da si u dsx-u ostao…

btw. ja jučer ušo u CHK po 23.18…

Futures up and dollar rallying. I think we might have a head fake in equities here.
Shorts might be wise to add to positions should we not exceed yesterdays highs.

Glad I kept my short eur/usd pair open last night.

gold ide u zaron ljepo i happy holidays svima la,la,la

GOLD has yet to be put in its place.

This is what will cause gold prices to trend back to normal:

A) Real interest rates on Federal Funds to be at 4%

B) Treasury Bonds like TNX to return 6 to 8%

C) Major tax increase of $3 trillion dollars a year by the US, effectively doubling Federal Government receipts.

D) Major changes to Social Security, Medicare / Mediaid and other programs.

E) Termination of most Private Pension Funds, and making all defined benefit programs illegal.

F) Ban on "double, triple or more dipping" in Pensions — you can collect a maximum of ONE

G) Termination of the Social Security Disability Program and its replacement with work houses.

Kupio BAC po 15,63 u premarketu…

New Report

Close