SNBA (Slatinska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNBA (Slatinska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

izgleda da je jeftini dokup završio

Ovo je jako jeftin papir. Disertacije od naših domaćih stručnjaka samo što nisu stigle. Prije će cijena otići neg’ što će te disertacije doći.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Mislim da je skupljanje na ovim razinama pri kraju pa da konačno napadnemo kotu 80 tko će ako neće sami mali dioničari kao i uvijek.[emo_palacg]


Mislim da je skupljanje na ovim razinama pri kraju pa da konačno napadnemo kotu 80 tko će ako neće sami mali dioničari kao i uvijek.[emo_palacg]

Neće biti nikakav problem kota od 80 kn. samo kad se riješi državni paket! Upravo zbog toga dionica i jeste ovako strogo kontrolirana, jer ključnim igračima sada nikako nije u interesu viša cijena (jer viša cijena na burzi, veći državni apetiti za cijenu paketa)!!
Koga zanima ova dionica preporučam da si naruču izvještaj o dioničarima Slatinske banke od SKDD-a!!
Jako mi je bilo zanimljivo vidjeti neke važne igrače!!! Žao mi je ali u detalje o tom nesmijem!! [emo_namigusa]

Ovo nije nikakav nagovor na kupnju ili prodaju istih, neka svatko dobro razmisli o svom ulaganju!!

Lp.

Slaba to je neka minimalna vrijednost banke bez preuzimanja jer je ispod 0,5 BV-a,dok se ostale banke trguju od 0,5 do 1 i nešto iznad. Mislim da preuzimanje mora ići iznad 100 kuna

prati netko NN- obavjesti , dali je DAB što objavio.


Slaba to je neka minimalna vrijednost banke bez preuzimanja jer je ispod 0,5 BV-a,dok se ostale banke trguju od 0,5 do 1 i nešto iznad. Mislim da preuzimanje mora ići iznad 100 kuna

Sve ispod 200 kuna je neprihvatljivo mi mali dioničari koji imamo dionice do danas nismo htjeli prodavati na vrhu od 555 kuna i više što bi prodavali sada. Mi smo svi silom postali dugoročni dioničari par godina više ili manje nebitno. Trud i čekanje na kraju će se isplatiti a brzopletost i srljanje neka odrade buregđije oni su i s par kuna zadovoljni.


prati netko NN- obavjesti , dali je DAB što objavio.

Do broja 25 nije

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Vidim sada da su izašla još dva broja ali ništa i dalje

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Zaboravili su,možda nema zainteresiranih ali opet je trebala ići neka obavijest


Zaboravili su,možda nema zainteresiranih ali opet je trebala ići neka obavijest

Nisu zaboravili nego ili nema ponuda ili nisu baš sjajne. Što bi drugo bilo? Da su super ponude već bi nešto rekli.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.



Zaboravili su,možda nema zainteresiranih ali opet je trebala ići neka obavijest

Nisu zaboravili nego ili nema ponuda ili nisu baš sjajne. Što bi drugo bilo? Da su super ponude već bi nešto rekli.
[/quote]

sigurni u vaše navode ili samo predpostavljate..

wohnen

Mislim da raspored riječi i interpunkcijskih znakova u mom postu sve govori.
1. Pretpostavka.
2. Pitanje, retoričko.
3. Zaključak.
Naravno, kako nemam dokaza za ikoju od tvrdnji cijeli moj post je špekulativan. Pokušavam doći do zaključka iz manjkavih informacija koje svi imamo.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

kakve su to ideje kako ne bi objavili jer su loše vijesti….realno kao da je njih briga ima li ili nema ponuda..oni moraju objaviti što znaju i to je to


wohnen

Mislim da raspored riječi i interpunkcijskih znakova u mom postu sve govori.
1. Pretpostavka.
2. Pitanje, retoričko.
3. Zaključak.
Naravno, kako nemam dokaza za ikoju od tvrdnji cijeli moj post je špekulativan. Pokušavam doći do zaključka iz manjkavih informacija koje svi imamo.

, ali nema razloga , za manjkavost informacija , dali je natječaj objavljen u NN i na službenoj web stranici.

Isto tako treba i objavit dali je zaprimljena koja ponuda , koja je cjena i tko je kupac ako postoji.

ako dođe do pozitivne vjesti , neće se imati što kupiti do 90-100 kn

New Report

Close